شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضربه به سر والتهاب سینوس

1. سلام دوتا سوال داشتم من 8 ماه پیش بر اثر یک صانحه ضرباتی به بینی واطراف پیشانی وسر وارد شد که باعث تورم در اطراف چشم وبینی وزخم سطحی در سر شد و فقط مقداری حالت تهوع داشتم که بعد فهمیدم از داخل حلق خون وارد معدم می شود گفتم شاید حالت تهوع از ان باشد وخونریزی بعد از 15 روز بند امد وداخل حلقم خون نبود ایا احتیاج است عکس یا ام ار ای کنم یا احتیاج به پیگیری نیست لازم به ذکر است ازبینی دوعدد عکس رادیولژِی گرفتم دکتر گفت شکستگی مختصر داری خودش خوب می شود ولی موقع عکس نمی دانستم خونریزی دارم داخل حلق دکتر هم متوجه نشد خونریزی دارم خودم فهمیدم ولی دیگر دکتر مراجعه نکردم البته چند ماه بعدش دچار گوش درد شدم وبا شستن گوش وبتامتازون بهتر شده الانم گردن درد دارم ایا علتش از تصادفه چون اون موقع نداشتم

سوال بعدی من مدتها اطراف بینی وپیشانی درد داشتم قبل از تصادف و رادیولژِی 2 بار انداختم دکتر گفت التهاب سینوس دارم ودر گزارش رادیولژی نوشته مقداری انحراف سیپتوم بینی دارم ودارو مصرف کردم خوب شد ولی دوباره چند ماه بعد درد شروع میشد ودارو مصرف می کردم تا اینکه چند ماه بعد از تصادف به دکتر گوش مراجعه کردم برایم عکس سی تی اسکن از سینو سها نوشت وبعد از عکس گفت مختصری التهاب سینوس دارم وبرایم
    اموکسی سیلین 30 عدد و پسودوافدرین 20 عدد البته من موضوع تصادف را نگفتم ودکتر هم نگفت انحراف بینی داری چرا در عکس رادیولژِی نوشته بود انحراف بینی دارم ایا این عکس سی تی که گرفتم عفونت استخوان وچرک وجود داشت را نشان می داد البته این عکس سی تی بدون گزارش بود ودکتر عکس را نگاه کرد لطفا در مورد هردو سوال راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید