شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری با شرایط خاص و مشکوک

1. سلام. من پریود ااب منظم 27 روزه دارم و 7 رور طول میکشد. در روز 14 پریودی با نامزدم رابطه داشتم که مایع اون روب واژن ریخت احتمالا و من سریع شستم و دو ساعت بعد هم قرص اووسیز رو با فاصله 12 ساعت مصرف کردم.  دقیقا روز 27 پریودم به موقع پریود شدم و با درد همیشگی همراه بود. ولی مقدار خونریزی کمی کمتر از همیشه بود. من به دلیل نگرانیم ده رور بعد آزمایش بتا دادم و منفی بود. بعد اون سه بار از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود. الان که  18 روز از پریود دومم میگذره رفتم سونو گرافی که دکتر تشخیص ساک حاملگی داد و گفت سن جنین زیر 5 هفته اس و با آزمایش مجدد چک بشه. من خیلی ترسیدم و وحشت کردم. لطفا بگین من باید جیکار کنم. آیا واقعا امکان بارداری با این شرایط هست؟

2. با سلام  علت سونوگرافی انجام دادن شما چه بوده؟ کلا در سونوگرافی جنین بالای 5 هفته دیده میشه .در شرح رابطه ای  که نوشتید: وبعدش پریود شدید وازمایش بتا هم 10 روز بعد از پریود منفی بوده پس بفرض اگر بارداری هم بخواد صورت گرفته باشه در این رابطهتون نبوده ودر رابطه های بعدی بعد از پریودی اول بارداری صورت گرفته وشما یه ازمایش خون دوباره بده تا بعد از جواب ازمایش ببینیم چه میشه کرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سونو واژینال انجام دادید؟؟؟
    به هر حال سریع پیگیری کنید چون امکان بارداری خارج رحمی وجود داره......

4. نه سونو شکمی انجام دادم. همین امروز هم دوباره تست بتا دادم و منفی بود. توروخدا بگین من باید چیکار کنم. دکتر سونو گفت اگه جواب ازمایشت منفی باشه حتما لخته خونه. الان با این رلیط من حامله ام؟احتمال حاملگی چقدره؟من هیچ رابطه دیگه ایبعد ازون رابطه نداشتم  ههیچی.الانم یه قطر خون اندازه یه لکه قرمز دیدم. توروخداکمک کنید

5. yasi_3pd نوشته است: نه سونو شکمی انجام دادم. همین امروز هم دوباره تست بتا دادم و منفی بود. توروخدا بگین من باید چیکار کنم. دکتر سونو گفت اگه جواب ازمایشت منفی باشه حتما لخته خونه. الان با این رلیط من حامله ام؟احتمال حاملگی چقدره؟

با سلام شما باید سونوگرافیتون رو در جای دیگه تکرار کنید واینکه شما حامله نیستید ونگفتید علت مراجعتون به سونوگرافی چی بوده ؟ وجواب سونو گرافیتون رو هم در اینجا بگذارید

6. مماسترس شدید داشتم و زیر دلم تو روزاییکه فک میکدم تخمک گذاریم بوده درد و سوزش داشت. بخاطر همین رفتم چکاپ که خیالم راحت بشه ولی بدتر شد
    من باوحاب آرمایش منفی امروز قطعا بارداردنیستم ینی؟ الان لک دیدم که تا حالا سابه نداشتم.

7. پیشنهاد من به شما...
    مراجعه سریع به متخصص و نشان دادن نتایج سونو به ایشون هست

8. جواب سونو گرافیم به شرح زیره
    a echo free area (8mm) with echogen margin is seen in endoetrial cavity.
    primary stage of intrauterine pregnancy ( small gestationalsac) is suggested. please correlate wit bhcg.
    a (42* 30) mm cyst with internal hypeho level is seen at right ovary ( endometrioma?)

9. الان رفتم دکتر و گفت یا آزمایشت اشتباهه یا سونو. و گفت تکرارش کنم. من خیلی میترسم. 48 روز از روز اول آخرین پریودم میگذره. دوبار آزمایشم منفی شده یکبارم بعدش باز مریود شدم. واقعا چطور ممکنه حامله باشم؟ اصلا شک دارم منی روی واژن ریخته باشه کامل. توروخدا کمکم کنین
    من باید چیکار کنم؟ احتمال داره اون چیزی که تو سونو دسده شده لخته خون پریودی باشه؟ اخه 6 روز به پریود بعدیم منده

10. yasi_3pd نوشته است: الان رفتم دکتر و گفت یا آزمایشت اشتباهه یا سونو. و گفت تکرارش کنم. من خیلی میترسم. 48 روز از روز اول آخرین پریودم میگذره. دوبار آزمایشم منفی شده یکبارم بعدش باز مریود شدم. واقعا چطور ممکنه حامله باشم؟ اصلا شک دارم منی روی واژن ریخته باشه کامل. توروخدا کمکم کنین
    من باید چیکار کنم؟ احتمال داره اون چیزی که تو سونو دسده شده لخته خون پریودی باشه؟ اخه 6 روز به پریود بعدیم منده

با سلام همونطور که تو پست قبلیم گفتم شما باید سونوگرافی رو در جای دیگری تکرار کنید بعد ببینید تشخیص این سونوگرافی چیه و جوابش رو هم بگذارید بیشتر احتمال میره تشخیص سونوگرافی اشتباه باشه بهر حال سونوگرافی رو تا قبل از پریودیتون تکرار کنید تا بعد بشه تصمیم گرفت واینقدر هم استرس نداشته باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید