شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. با سلام خدمت همه دوستانم منامشب با خانمم رابطه داشتم و خب به علت ترشحات زیاد خانمم متاسفانه کاندوم به شدت لیز شد و به هنگام ارتباط یه لحظه متوجه شدم که کاندوم در واژن خانمم جا مونده و شاید چند ثانیه ای از ارتباط بدون کاندوم بود البته سریع کاندوم رو در آوردم.انزالی از طرف بنده صورت نگرفت ولی خب مطمئنا پیش آب بنده در کاندوم وجود داشت. الان هم من و هم خانمم یه مقدار نگرانیم البته ایشون می خوان از فردا قرصهای پیشگیری رو شروع کنن. لازم به ذکر که خانمم بعد چند دوره پریود نامنظم چند ماهی پریود منظم داشت و 22 هر ماه اتفاق می افتاد که مهر ماه این اتفاق نیافتاد و به علت سفر خارج از کشور و استرسی که بهش وارد شد  دوم این ماه یعنی آبان ماه پریودش شروع شد. این هم برامون نگران کنندست که نمیدونیم برا تخمین زمان تخمک ریزی کدوم زمان رو بایستی معیار قرار بدبم. راستی برای مصرف قرص این قرص های صبح روز بعد که بایستی 2 تا خورده شه بهتره یا همون قرصهای hd و یا ld.به نظر دوستان صاحب نظر با خوردن قرصها و زمان پریود خانمم امکان بارداری هست؟ ممنون میشم کمکم کنید.

2. siavash_1362 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستانم منامشب با خانمم رابطه داشتم و خب به علت ترشحات زیاد خانمم متاسفانه کاندوم به شدت لیز شد و به هنگام ارتباط یه لحظه متوجه شدم که کاندوم در واژن خانمم جا مونده و شاید چند ثانیه ای از ارتباط بدون کاندوم بود البته سریع کاندوم رو در آوردم.انزالی از طرف بنده صورت نگرفت ولی خب مطمئنا پیش آب بنده در کاندوم وجود داشت. الان هم من و هم خانمم یه مقدار نگرانیم البته ایشون می خوان از فردا قرصهای پیشگیری رو شروع کنن. لازم به ذکر که خانمم بعد چند دوره پریود نامنظم چند ماهی پریود منظم داشت و 22 هر ماه اتفاق می افتاد که مهر ماه این اتفاق نیافتاد و به علت سفر خارج از کشور و استرسی که بهش وارد شد  دوم این ماه یعنی آبان ماه پریودش شروع شد. این هم برامون نگران کنندست که نمیدونیم برا تخمین زمان تخمک ریزی کدوم زمان رو بایستی معیار قرار بدبم. راستی برای مصرف قرص این قرص های صبح روز بعد که بایستی 2 تا خورده شه بهتره یا همون قرصهای hd و یا ld.به نظر دوستان صاحب نظر با خوردن قرصها و زمان پریود خانمم امکان بارداری هست؟ ممنون میشم کمکم کنید.

قرص ال دی بهتره و نگران نباشید با خوردن قرص احتمال بارداری خیلی ضعیف تر از احتمال الانش میشه.

3. mahshid68ii نوشته است: سلام.خواهش میکنم پست 12 رو جواب بدین.واقعا تو شرایطی نیستم که فکر کنم.نیاز به راهنمایی و جواب کسی که در آرامشه و میتونه درست فکر کنه دارم.قصدم اذیت نیست.آخرین سواله.لطفا جواب بدین

دوست عزیز
    امکان بارداری نیست
    چرا خودت رو اذیت می کنی؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. nazanin1372 نوشته است: سلام.من 4 مهر یه رابطه داشتم بدون دخول و بعدش از روش اورزانسی استفاده کردم  البته بیشتر از تعدادی که در اورزانسی گفتید و دوباره  9 مهر رابطه داشتم و از اورزانسی استفاده کردم با تعداد قرص بیشتر و در 18 مهر پریود شدم یعنی چند روز زودتر.و حدودا 24 مهر یه رابطه داشتم بدون دخول با اینکه منی با من تماسی نداشت اما شک دارم و دوباره 16 مهر یه رابطه داشتم با همون شرایط قبل اما کمی از منی نامزدم روی پاهام ریخت.دوره پریودم اصولا 28 روزه یا 30 یا 26 روزست.18 مهر پریود شدم و این ماه یعنی 19 آبان پریود شدم و با خونریزی خییلی کم آیه احتمال بارداری هست؟؟

سلام عزیزم بارداری خودش یه پروسه داره تا منی کامل داخل واژن تخلیه نشه امکان بارداری نیست پس نترس شما باردار نیستید

5. سلام.خسته نباشيد.من ١٩سالمه و نامزد دارم.٢٢شهريور رابطه داشتم.١٦شهريور هم مريض شدم.نامزدم شك داره كه اب قبل إز إنزال و به اندازه بند انكشت ريخته.قاعدكي نامنظم دارم.مهرماه هم مريض نشدم.٤ابان ازمايش بارداري دادم - بود.١٦ابان امبول زدم واسه اينكه مريض شم ١٩ مريض شدم أما خونريزيم نسبت به دفعه هاي قبل خيلي كمتربوده.ميشه توضيح بدين جراااا؟همش احساس ميكنم يه مشكلي دارم.يا مثلا حامله امSadدرضمن هميشه دورك ٧روزه بوده أما اين دفعه ٥ روزه.
    يه عذر خواهي هم بكنم به خاطر اينكه كيبورد من عربيه ببخشيد كه غلط داره.

6. با عرض سلام .

شرمنده جسارت منو ببخشید. شاید سوال من خنده اور باشه. ااما میخواستم بپرسم خوردن الت یک خانم از روی شلوارک به پرده اسیب میرسونه؟ نامزدم حساس شده. من خودم هم چه درست هستش چه بد رو گیج شدم. ممنون میشم هر کی راهنمایی کنه.

7. با سلام
    من 12 شهریور یه رابطه با نامزدم داشتم که بعدش دو بار پریود شدم،که هر پریودم مثل پریودای قبلی دو سه روز لک بینی داشتم 5،6 روز پریود بودم و بعد از پریودام هم دو سه روز باز لک بینی داشتم تو پریود آخری لک بینی ام تو همون دو سه روز خیلی شدید بود،الآن پریودم دقیقا 4 روزه که عقب افتاده،امروز رفتم دکتر زنان یه آزمایش یتا و یه سونو گرافی برام نوشت و آزمایش سونوگرافی دادم دکتر سونو گفت که یه کیست خیلی بزرگ داری به ابعاد 60*50*40 میلیتر توی تخکدان چپم هم ی چیزایی گفت هست که قطر بزرگترینش 20 میلیمتره.دو بار تست بیبی چک دادم و هم دوش منفی بود.البته دیروز باز با نامزدم رابطه داشتم که آبشو رو پشتم خالی کرد و درجا پاکش کردیم البته قبل از اینکه آبش بیاد دو بار آلتش با آلتم تماس پیدا کرد که به ثانیه نگشید که خودمو سریع کشیدم عقب.من ترسیدم و از روش اورژانسی استفاده کردم ساعت 15:30 ی سری خوردم و ساعت 2 شب بیدارشدم و آوردم بالا اینم بگم که دیروز ناهار و صبحونه و شام نخوردم فقط عصر ی خورده برنج خودم.ساعت دو که اینجوری شد 4 تای دیگه خوردم و ساغت 3:45 هم 4 تای دیگه صب ساعت 8:30 باز آوردم بالا و بدنم هم کوفتگی داره.البته تو شهرمون یه ویروس شایع شده ک دلدرد و اسهال و استفراغ و کوفتگی بدن داره که آبجیم این مریضی رو چن روزیه داره من کاملا گیجم نمیدونم این بالا آوردن رو بذارم به خساب چی....
    ببخشید سرتونو درد اوردم ولی خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی دلشوره دارم

8. سلام خسته نباشید من یک سال ازدواج کردم نمیخوام باردار بشم. امروز باید پریود میشدم اما نشدم دیروز امپول تقویتی زدم دکتر بهم گفته هفته ای یکی بزنم . یک ماه بیشتر انتی بیوتیک میخورم از نوع خیلی قوی . علت عقب افتادنم به امپول تقویتی و انتی بیوتیک است؟؟؟؟؟/

9. با سلام من 3 آبان پريود شدم و 8آبان يه رابطه سطحي داشتم كه نه دخول صورت گرفت و نه انزالي و مجددا من 21 و 22 و 23 بازم رابطه سطحي داشتم كه التها با هم چند لحظه اي تماس داشت اما نه انزالي صورت گرفت و نه دخولي  دوره پريود من بين 29 تا 35 روز متغيره احتمال بارداري چقدر هست با اين شرايط؟

10. sogol67 نوشته است: با سلام من 3 آبان پريود شدم و 8آبان يه رابطه سطحي داشتم كه نه دخول صورت گرفت و نه انزالي و مجددا من 21 و 22 و 23 بازم رابطه سطحي داشتم كه التها با هم چند لحظه اي تماس داشت اما نه انزالي صورت گرفت و نه دخولي  دوره پريود من بين 29 تا 35 روز متغيره احتمال بارداري چقدر هست با اين شرايط؟

احتمال بارداری وجود نداره
    پست اول رو بخونید

11. mahdiesh نوشته است: سلام خسته نباشید من یک سال ازدواج کردم نمیخوام باردار بشم. امروز باید پریود میشدم اما نشدم دیروز امپول تقویتی زدم دکتر بهم گفته هفته ای یکی بزنم . یک ماه بیشتر انتی بیوتیک میخورم از نوع خیلی قوی . علت عقب افتادنم به امپول تقویتی و انتی بیوتیک است؟؟؟؟؟/

روش پیشگیریتون چی بوده؟
    طول دوره شما چند روزه؟منظم یا نا منظم؟

12. mohammad277 نوشته است: با عرض سلام .

شرمنده جسارت منو ببخشید. شاید سوال من خنده اور باشه. ااما میخواستم بپرسم خوردن الت یک خانم از روی شلوارک به پرده اسیب میرسونه؟ نامزدم حساس شده. من خودم هم چه درست هستش چه بد رو گیج شدم. ممنون میشم هر کی راهنمایی کنه.

نه دوست عزیز
    بهشون بگین بیشتر مطالعه کنن

13. leyliiiiii نوشته است: با سلام
    من 12 شهریور یه رابطه با نامزدم داشتم که بعدش دو بار پریود شدم،که هر پریودم مثل پریودای قبلی دو سه روز لک بینی داشتم 5،6 روز پریود بودم و بعد از پریودام هم دو سه روز باز لک بینی داشتم تو پریود آخری لک بینی ام تو همون دو سه روز خیلی شدید بود،الآن پریودم دقیقا 4 روزه که عقب افتاده،امروز رفتم دکتر زنان یه آزمایش یتا و یه سونو گرافی برام نوشت و آزمایش سونوگرافی دادم دکتر سونو گفت که یه کیست خیلی بزرگ داری به ابعاد 60*50*40 میلیتر توی تخکدان چپم هم ی چیزایی گفت هست که قطر بزرگترینش 20 میلیمتره.دو بار تست بیبی چک دادم و هم دوش منفی بود.البته دیروز باز با نامزدم رابطه داشتم که آبشو رو پشتم خالی کرد و درجا پاکش کردیم البته قبل از اینکه آبش بیاد دو بار آلتش با آلتم تماس پیدا کرد که به ثانیه نگشید که خودمو سریع کشیدم عقب.من ترسیدم و از روش اورژانسی استفاده کردم ساعت 15:30 ی سری خوردم و ساعت 2 شب بیدارشدم و آوردم بالا اینم بگم که دیروز ناهار و صبحونه و شام نخوردم فقط عصر ی خورده برنج خودم.ساعت دو که اینجوری شد 4 تای دیگه خوردم و ساغت 3:45 هم 4 تای دیگه صب ساعت 8:30 باز آوردم بالا و بدنم هم کوفتگی داره.البته تو شهرمون یه ویروس شایع شده ک دلدرد و اسهال و استفراغ و کوفتگی بدن داره که آبجیم این مریضی رو چن روزیه داره من کاملا گیجم نمیدونم این بالا آوردن رو بذارم به خساب چی....
    ببخشید سرتونو درد اوردم ولی خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی دلشوره دارم

دوست عزیز
    بهتر نبود از کاندوم استفاده می کردید که دچار این همه استرس نشید؟
    احتمال بارداری در شما با توجه به نوع رابطه تون خیلی کمه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. Ms_Shimaaa نوشته است: سلام.خسته نباشيد.من ١٩سالمه و نامزد دارم.٢٢شهريور رابطه داشتم.١٦شهريور هم مريض شدم.نامزدم شك داره كه اب قبل إز إنزال و به اندازه بند انكشت ريخته.قاعدكي نامنظم دارم.مهرماه هم مريض نشدم.٤ابان ازمايش بارداري دادم - بود.١٦ابان امبول زدم واسه اينكه مريض شم ١٩ مريض شدم أما خونريزيم نسبت به دفعه هاي قبل خيلي كمتربوده.ميشه توضيح بدين جراااا؟همش احساس ميكنم يه مشكلي دارم.يا مثلا حامله امSadدرضمن هميشه دورك ٧روزه بوده أما اين دفعه ٥ روزه.
    يه عذر خواهي هم بكنم به خاطر اينكه كيبورد من عربيه ببخشيد كه غلط داره.

مریض شدید؟
    باردار نیستید
    نگران نباشید و در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید

15. سلام
    من امروز صبح پریود شدم .زیر شکم خیلی درد میکنه دلیلش چی می تونه باشه؟؟؟ خونریزم زیاد نیست .اولین بار که اینجوری شدم.و اولین بار چندروز قبل از پریودیم کمردردم داشتم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 92
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید