شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 31

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. zohrezzz نوشته است: سلام. من درحین رابطه جنسی مقعدی ضربه شدیدی به واژنم خورد که خیلی درد گرفت چون دردش زیاد بود متوجه نشدم که دخول شد یا نه. پیش 2 دکتر رفتم یکیشون به من گفت که نوع بکارتم حلقویه و پاره نشده اما چون همون لحظه کمی خونریزی داشتم و از پریودم نبود واسم سونوگرافی نوشت. دکتر دوم به من گفتن که نوع بکارت ارتجاعیه و پاره شده. از طرفی به من گفتن که یه مدت بهش دست نزنم تا جوش بخوره دوباره برم معاینه
    اگه پرده پاره بشه بازم نوعش مشخصه ؟
    ممنون میشم جواب بدید

سلام آره اگه پاره بشه هم نوعش مشخص میشه.در ضمن پرده بکارت خود به خود جوش نمیخوره.

2. Setare_h نوشته است: با سلام
    ببخشید آیا اپیلاسیون غیر اصولی و کشیدگی شدید اطراف دهانه دستگاه تناسلی باعث آسیب رسیدن به پرده بکارت میشود؟
    با تشکر

سلام.
    اپیلاسیون مشکلی برای پرده به وجود نمیاره چون پرده بکارت در لبه ی واژن نیست.و کمی فاصله داره تا دهانه واژن.در ضمن با فشار پاره میشه.اپیلاسیون که فشاری به اون قسمت وارد نمیکنه.

3. سلام یک سوال دیگه داشتم ایا پرده بکارت ممکنه به مرور زمان با بالا رفتن سن خود به خود از بین بره مثلا در سن 40 یا 50 سلگی
    2 - در پست قبلی چگونگی رابطه برقرار کردنم رو شرح دادم بعد تموم شدن رابطه هیچ خونی ندیدم ولی به فاصله یک ساعت بعد پریود شدم باز هم امکان  داره پرده اثیب دیده باشه با تشکر

4. yasaman387 نوشته است: سلام یک سوال دیگه داشتم ایا پرده بکارت ممکنه به مرور زمان با بالا رفتن سن خود به خود از بین بره مثلا در سن 40 یا 50 سلگی
    2 - در پست قبلی چگونگی رابطه برقرار کردنم رو شرح دادم بعد تموم شدن رابطه هیچ خونی ندیدم ولی به فاصله یک ساعت بعد پریود شدم باز هم امکان  داره پرده اثیب دیده باشه با تشکر

در مورد سوال اول باید بگم "نه" امکان پذیر نیست و بکارت خود به خود از بین نمیره!
    در مورد سوال دوم هم باید بگم که ورود آلت و انگشت به معنای از بین رفت بکارت هست، اما اینکه خونی ندیدید می تونه بخاطر جنس بکارتتون باشه مثل حلقوی و.....
    اگه این موضوع براتون مهمه بهتره به پزشک متخصص مراجعه تا شما رو معاینه کنه و نظرش رو بهتون بگه

5. سلام،دختري ٢١ساله و نامزد هستم،خانواده اي دارم تعصبي و بر اين عقيده ك پارگي پرده بايد در شب زفاف صورت گيرد و در دوران نامزدي هيچ نوع رابطه جنسي نباشد،من و نامزدم رابطه جنسي در حدي ك ب پرده اسيب نرسه داشتيم،ولي در درابطه نامزدم سر آلت خود را ب داخل نزديك پرده ك من حس ميكردم وارد كرد بار اول ترسيدم و خودم را عقب كشيدم ولي باردوم اينقدر تحريك شده بودم ك اصلاً متوجه نشدم تا خيلي كم درد و سوزش حس كردم ترسيدم و خودم را عقب كشيدم دستمال كشيدم خون واضح نديدم اما مانند اينكه خون با اب قاطي شده خيلي كم ديدم از قبل لبه هاي بزرگ خراش داشت درست متوجه نشدم ك اين لكه از كدام قسمته درد و سوزشم سريع قطع شد،و از نگرانيه اينكه پردم مشكل پيدا كرده ديگر رابطه جنسي نداريم.تقريباً ٤،٥ ساعت بعد از اين اتفاق سوزش و خارش شديدي داشتم (خيلي شديد)ب دكتر رفتم و بدون اينكه رابطه ام را توضيح بدم فقط خارش وسوزش را گفتم دكتر بدون معاينه گفت من دچار عفونت قارچ شدم و با دارويي ك دكتر داد اين مشكلم حل شد،ولي خيلي ناراحت و نگرانم ك پردم اسيب ديده،هنوز خودم با دستم مانع بودن پرده راحس ميكنم اما خيلي ميترسم خواهش ميكنم كمك كنيد بگين با اين اتفاق پردم اسيب ديده؟و اگر اسيب ديده بعد از مدتي خوب ميشه؟و چرا من ك از قبل دچار عفونتي نشد ه بودم و نداشتم يه دفعه بعد از اين اتفاق دچار عفونت شدم؟؟؟؟خواهش ميكنم كامل جواب بدين ممنون ميشم

6. arezoo895 نوشته است: [START][-WEBKIT-RIGHT]سلام،دختري ٢١ساله و نامزد هستم،خانواده اي دارم تعصبي و بر اين عقيده ك پارگي پرده بايد در شب زفاف صورت گيرد و در دوران نامزدي هيچ نوع رابطه جنسي نباشد،من و نامزدم رابطه جنسي در حدي ك ب پرده اسيب نرسه داشتيم،ولي در درابطه نامزدم سر آلت خود را ب داخل نزديك پرده ك من حس ميكردم وارد كرد بار اول ترسيدم و خودم را عقب كشيدم ولي باردوم اينقدر تحريك شده بودم ك اصلاً متوجه نشدم تا خيلي كم درد و سوزش حس كردم ترسيدم و خودم را عقب كشيدم دستمال كشيدم خون واضح نديدم اما مانند اينكه خون با اب قاطي شده خيلي كم ديدم از قبل لبه هاي بزرگ خراش داشت درست متوجه نشدم ك اين لكه از كدام قسمته درد و سوزشم سريع قطع شد،و از نگرانيه اينكه پردم مشكل پيدا كرده ديگر رابطه جنسي نداريم.تقريباً ٤،٥ ساعت بعد از اين اتفاق سوزش و خارش شديدي داشتم (خيلي شديد)ب دكتر رفتم و بدون اينكه رابطه ام را توضيح بدم فقط خارش وسوزش را گفتم دكتر بدون معاينه گفت من دچار عفونت قارچ شدم و با دارويي ك دكتر داد اين مشكلم حل شد،ولي خيلي ناراحت و نگرانم ك پردم اسيب ديده،هنوز خودم با دستم مانع بودن پرده راحس ميكنم اما خيلي ميترسم خواهش ميكنم كمك كنيد بگين با اين اتفاق پردم اسيب ديده؟و اگر اسيب ديده بعد از مدتي خوب ميشه؟و چرا من ك از قبل دچار عفونتي نشد ه بودم و نداشتم يه دفعه بعد از اين اتفاق دچار عفونت شدم؟؟؟؟خواهش ميكنم كامل جواب بدين ممنون ميشم[/-WEBKIT-RIGHT][/START][-WEBKIT-RIGHT][START]====================================================[/START][/-WEBKIT-RIGHT]

اگر نگرانیتون در این مورده که شب زفاف بکارت ازاله می‌شه جای نگرانی نیست. از نوشته‌تون این برداشت نمی‌شد که کسی اعتقاد به معاینه و گواهی سلامت قبل از ازدواج داشته باشه.
    در هر صورت، با توجه به این که می‌گید خراشیدگی وجود داشته سوزش و چیزی که ممکنه خون بوده باشه کاملاً می‌تونه مرتبط با همون باشه و طبیعیه که با توجه به این موضوع و برقراری رابطه در همین حد عفونتی رخ داده باشه و چیز عجیبی نیست.
    این که با دستتون مانع بودن پرده رو حس می‌کنید یعنی چی؟! توجه داشته باشید که هر چیزی که وارد واژن بشه بر روی بکارت اثر می‌ذاره و از این جور معاینات شخصی و کنجکاوی‌ها خودداری کنید.
    در حالت بدبینانه ممکنه مقداری آسیب دیده باشه بکارتتون. که این آسیب‌دیدگی هم خود به خود بهبود پیدا نمی‌کنه!

7. با سلام و خسته نباشيد.من٢٠ سالمه. يه نگراني بزرگ دارم و از شما كمك ميخوام. من لبهاي آلتمو كه كنار زدم ديدم يه چيزي مثل يه تكه گوشت صورتي رنگ حالت زبانه اي به طرف بيرونه.جلو آلتمو كرفته.حالا ايا اين پردست؟ از چه نوعيه؟ اكه نيست پس چيه؟آيا اين تكه گوشته تضمين ميكنه كه من پردمو دارم؟! من چون نامزديم ولي خب رابطمون در حد دخول نبوده و همچنين چون سالم بودن پردم واسه خونوادم مهمه نگرانم اصلنم دلم نميخواد برم دكتر.اين صحبت در باره گوشت اضافي درسته؟ و آيا وقتي يك زن ك پرده نداره هم همينجوريه يني اين تكه گوشت رو داره؟اگ من دخول داشته باشم اين تكه گوشت ازبين ميره؟!لطفالطفا لطفا جوابمو بدين.درضمن با معذرت خواهي زياد من اطلاع نداشتم كه نبايد به مدير محترم ارسال خصوصي كرد.بهرحال ببخشيد. منتظر جوال تك تك سوالام هستم.موفق باشين.

8. firooze72 نوشته است:

با سلام و خسته نباشيد.من٢٠ سالمه. يه نگراني بزرگ دارم و از شما كمك ميخوام. من لبهاي آلتمو كه كنار زدم ديدم يه چيزي مثل يه تكه گوشت صورتي رنگ حالت زبانه اي به طرف بيرونه.جلو آلتمو كرفته.حالا ايا اين پردست؟ از چه نوعيه؟ اكه نيست پس چيه؟آيا اين تكه گوشته تضمين ميكنه كه من پردمو دارم؟! من چون نامزديم ولي خب رابطمون در حد دخول نبوده و همچنين چون سالم بودن پردم واسه خونوادم مهمه نگرانم اصلنم دلم نميخواد برم دكتر.اين صحبت در باره گوشت اضافي درسته؟ و آيا وقتي يك زن ك پرده نداره هم همينجوريه يني اين تكه گوشت رو داره؟اگ من دخول داشته باشم اين تكه گوشت ازبين ميره؟!لطفالطفا لطفا جوابمو بدين.درضمن با معذرت خواهي زياد من اطلاع نداشتم كه نبايد به مدير محترم ارسال خصوصي كرد.بهرحال ببخشيد. منتظر جوال تك تك سوالام هستم.موفق باشين.
    سلام طبیعی ایا شما قبل ازدواج این تکه رو ندیدین؟

9. سلام.من ۲۳سالمه.متاسفانه از بچگی دچار خودارضایی شدم.خود ارضایی های من بامالش بود.اما چند بار از سر کنجکاوی انگشتمو داخل واژن کردم.که راحت داخل میرفت.اما نه خونی مشاهده میکردم و نه دردی احساس.توی کتابی خوندم سوراخ بکارت به اندازه ایه که انگشت به راحتی ازش رد میشه اما ممکنه در اثر انکشت کاری های مکرر گشادتر بشه.پارسال بعد از خود ارضایی که فقط و فقط بامالش بود داخل ترشح بعد از ارضام خون دیدم.بعدش حدود سه چهار قطره خون اومد که داخلش لخته های ریز بود.مدتی هم بود که دچار عفونت‏‏(‏ترشحات زرد و سبز رنگ بدبو‏)‏بودم.بعد ازاون روز دو بار دیگه هم بعد از خود ارضایی ازم خون اومد.که نسبت به بار اول خیلی کمتر و در حد یک قطره بود.الان چند ماهی میشه که خود ارضایی رو ترک کردم و عفونتم به ترشحات سفید رنگ رنگ و کم بو تبدیل شده.الان میخوام بدونم پرده بکارتم پاره شده یانه؟اگه نشده اونا خون چی بود و اگه شده چیکار باید بکنم.امکان معاینه ندارم تورو خدا کمکم کنید.دنیام جهنم شده خواهش میکنم کمکم کنید

10. Ms_shalize نوشته است: سلام.من ۲۳سالمه.متاسفانه از بچگی دچار خودارضایی شدم.خود ارضایی های من بامالش بود.اما چند بار از سر کنجکاوی انگشتمو داخل واژن کردم.که راحت داخل میرفت.اما نه خونی مشاهده میکردم و نه دردی احساس.توی کتابی خوندم سوراخ بکارت به اندازه ایه که انگشت به راحتی ازش رد میشه اما ممکنه در اثر انکشت کاری های مکرر گشادتر بشه.پارسال بعد از خود ارضایی که فقط و فقط بامالش بود داخل ترشح بعد از ارضام خون دیدم.بعدش حدود سه چهار قطره خون اومد که داخلش لخته های ریز بود.مدتی هم بود که دچار عفونت‏‏(‏ترشحات زرد و سبز رنگ بدبو‏)‏بودم.بعد ازاون روز دو بار دیگه هم بعد از خود ارضایی ازم خون اومد.که نسبت به بار اول خیلی کمتر و در حد یک قطره بود.الان چند ماهی میشه که خود ارضایی رو ترک کردم و عفونتم به ترشحات سفید رنگ رنگ و کم بو تبدیل شده.الان میخوام بدونم پرده بکارتم پاره شده یانه؟اگه نشده اونا خون چی بود و اگه شده چیکار باید بکنم.امکان معاینه ندارم تورو خدا کمکم کنید.دنیام جهنم شده خواهش میکنم کمکم کنید

وارد کردن انگشت به معنای ازاله بکارت شماست حالا خون ندیدید می تونه به جنس بکارت شما برگرده که تا معاینه نشید نمیشه از پشت مانیتور نظر داد
    در مورد ترشحاتتون هم بهتره تا بدتر نشده جهت درمان به متخصص مراجعه کنید
    معاینه بکارت هم برای پزشک یه کار روتینه بهتره خجالت نکشید

11. سلام من ازدواج نكردم نامزد هستم. چرا اين سوال رو پرسيدين ايا مشكلي هست؟؟ از شما خواهش ميكنم جواب تك تك سوالهايم را كه نوشتم بدهيد متشكرم و منتظر جوابهايم هستم.

12. سلام.من درست و واضح جوابمو نگرفتم.یعنی بکارت من پاره شده؟من نمیتونم برم معاینه.ممکنه اومدن خون از عفونت باشه و ربطی به بکارت نداشته باشه؟خواهش میکنم زودتر جوابمو بدید.ممنون

13. Ms_shalize نوشته است: سلام.من درست و واضح جوابمو نگرفتم.یعنی بکارت من پاره شده؟من نمیتونم برم معاینه.ممکنه اومدن خون از عفونت باشه و ربطی به بکارت نداشته باشه؟خواهش میکنم زودتر جوابمو بدید.ممنون

تا معاینه نشید نمیشه نظر داد
    با توجه به توضیحات شما احتمال از بین رفتن بکارت هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام.شماکامل ب سوالام جواب ندادید.پرسیدم میشه اومدن خون با توجه ب عفونتم ازعفونت باشه و ربطی ب بکارت نداشته باشه؟اخه خود ارضایی من فقط بامالش بود ک ۳ بار خون اومد.ممنون میشم کامل جواب بدید

15. Ms_shalize نوشته است: متاسفانه از بچگی دچار خودارضایی شدم.خود ارضایی های من بامالش بود.اما چند بار از سر کنجکاوی انگشتمو داخل واژن کردم.که راحت داخل میرفت.د

شما اینجا ذکر کردین که انگشتتون رو وارد واژن کردید پس طبق گفته خودتون ورود انگشت به معنای ازاله بکارت یا آسیب دیدن اونه
    اگه در روزهای دیگه بدون اینکه خودارضایی یا چیزی دیگه ای خون یا لکه ای دیدین ربطی به بکارت نداره و ممکنه دلایل دیگه ای داشته باشه که باید بررسی بشوند
    اما بازم تاکید می کنم تا معاینه نشید هیچ گونه نظری در مورد بکارت شما نمیشه داد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 31 از 31
رفتن به صفحه :    ... 31

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید