شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرمزی و خارش پوست

1. rose92

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    میشه خواهش کنم سوال منو جواب بدین من هر دفعه پرسیدم یا سوالم حذف شده یا بی جواب مونده
    فقط دیدم سوالهای جنسی جواب داده میشه
    سوالی که داشته ام اینه
    من حدود سه هفته یا شاید بیشتر 1 ماه روی پوستم  بیشتر پاهام چند جاهایی قرمز میشه یکمی از جوش بزرگتر بعضی جاها هم پخشه بعد لینکه خیلی خیلی شدید خارش داره انقدی خارش داره که ممکنه بخارونم پوست زخم بشه
    اول روی ساعد دستم و پاهام چند جا زده بود بعد دستم خواب شده خوب شد الان پاهام پر شده از اونا خیلیه روی ساق پا و ران ها چندین جا زده و روی زانو و..
    بعد اینکه 1جا خوب میشه و جای دیگه میزنه بیشتر پاهامه
    البته کرم کلوبتازول و تریامسینولون میزنم اما فایده نداره باز جای دیگه میزنه
    میشه بگین اینا چیه و درمانش چیه واقعا کلافه شدم و از زندگیم افتادم
  2. rose92 نوشته است: با سلام
    میشه خواهش کنم سوال منو جواب بدین من هر دفعه پرسیدم یا سوالم حذف شده یا بی جواب مونده
    فقط دیدم سوالهای جنسی جواب داده میشه
    سوالی که داشته ام اینه
    من حدود سه هفته یا شاید بیشتر 1 ماه روی پوستم  بیشتر پاهام چند جاهایی قرمز میشه یکمی از جوش بزرگتر بعضی جاها هم پخشه بعد لینکه خیلی خیلی شدید خارش داره انقدی خارش داره که ممکنه بخارونم پوست زخم بشه
    اول روی ساعد دستم و پاهام چند جا زده بود بعد دستم خواب شده خوب شد الان پاهام پر شده از اونا خیلیه روی ساق پا و ران ها چندین جا زده و روی زانو و..
    بعد اینکه 1جا خوب میشه و جای دیگه میزنه بیشتر پاهامه
    البته کرم کلوبتازول و تریامسینولون میزنم اما فایده نداره باز جای دیگه میزنه
    میشه بگین اینا چیه و درمانش چیه واقعا کلافه شدم و از زندگیم افتادم

سلام

این جور بیماری ها باید از نزدیک دیده بشه که این جوش ها و قرمزی ها از چه نوعی هستند
    هرچه زودتر به متخصص پوست مراجعه کنید
    یه پماد هست که واسه التهاب پوست هست
    اسمش کالاندولا
    ولی بازهم توصیه میشه به پزشک متخصص مراجعه کنید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دوست عزیز
    ممکنه این لک ها اگزما باشن که خارش دارن و قرمز و گاهی پوسته پوسته میشه, اگزما درمان قطعی نداره فقط موقت رفع میشه که باید از خاروندن و شستشوی انها با مواد قلیلیی مثل مایع صابون..خوداری کرد, کلوبتازول رو نمیدونم کی براتون تجویز کرده اما این پماد بیشتر جهت ترمیم پوست اسیب دیده استفاده میشه و حساسیت ها رو ازبین نمیبره, بهتره 2,3 بار در روزهای مختلف از پماد بتامتازون استفاده کنید تاکید میکنم نباید زیاد مصرف بشه چون پوست بهش وابسته میشه و اگر استفاده نکنید خشک میشه, اما باید احتمالات دیگه مثل قارچ رو نیز در نظر گرفت خواهش میکنم به یک متخصص پوست مجرب جهت مشاهده و تشخیص مراجعه کنید.
    پایدار باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. rose92

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون جواب دادین
    اون کرم ها + انتی هیستامین به متخصص پوست که  دو هفته پیش  مراجعه کردم دادن اما خوب نشده بعدش وقت نکردم دوباره برم انقد هم سرشون شلوغه
    الان دوباره 1قسمتهایی از کمرم و اطراف باسن وران باز زده
    در ضمن ما گربه هم داریم اما از نظر بهداشتی هیچ مشکلی ندارن و مرتب معاینه میشه از نظر کک و .. منظورمه
    توی خانواده فقط من هستم که اینطوری شدم وبرای اولین بار هست
    میتونه اینها خطرناک باشه؟ یا مثلا 1 مشکلی از کبد باشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید