شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضاازطریق مالش کلیتوریس

1. سلام.ازدواجتون رو تبریک میگم.من تا حالا نشنیدم کسی با مالش سینه ارضا بشه.حس خوابالودگی و خستگی هم معمولا بعد از رابطه و ارضا شدن اتفاق میوفته نه در حین ارضا شدن.خیر ایشون ارضا نمیشد بلکه حرکت شما واسش مثل یه نوازش بوده که بهش ارامش داده.ادرار داشتن هم ربطی به سینه نداره.اگر میخواید ایشون رو ارضا کنید از طریق مالش کلیتوریس میتونید در این دوران اقدام کنید.با مالش سینه اتفاقی نمیوفته دوست من.تحریک میشن ولی ارضا نه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. maxms72 نوشته است: سلام من تازه عقد کردم
    ودر اولین رابطمون بعد از معاشقه سینه های خانومم رو مالیدم که اولش کمی خوابش گرفت و بعدش گفت ادرار داره
    میخواستم بدونم این دو مشخصه (حس خواب الودگی و ادرار داشتن) میتونه نشون بده که داشته ارضا میشده ؟
    و ایا تنها با مالش سینه ها زن ارضا میشه؟

با تشکر

سلام دوست عزیز
    تبریک میگم بخاطر ازدواجتون مالش سینه در خانومها باعث تحریک وآمادگی رابطه جنسی میشه ارضا با سینه اتفاق نمیفته حس خواب آلودگی و ادرار هم به خاطر تحریک جنسی هست که اتفاق میفته اگر میخواید ارضاشون کنید میتونید آلت ایشون نقطه جی یا کلیتوریس را نوازش کنید حتما ایشون ارضا میشن موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید