شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد هنگام رابطه

1. سلام دوستان عزیز . حدود 10 روزی میشه که ازدواج کردم و توی این مدت با توجه به هات بودن هر دومون تقریبا هر روز با همسرم رابطه داشتم که در مراحل اولیه بخاطر ازاله شدن بکارت درد داشتم و کمی هم در روده هام احساس فشار داشتم و فکر میکردم با ازاله شده کامل بکارت این درد ها هم به طور کامل قطع میشه ولی در دو رابطه آخر که با همسرم داشتم همون احساس فشار در روده های بزرگ رو داشتم پوزیشن ما همون پوزیشن سنتی هست ( زن زیر مرد رو ). ایا این احساس فشار و کمی درد در همه خانم ها وجود داره یا فقط من اینطوریم و اینکه آیا ممکنه بخاطر این باشه که هنوز مدت زمان زیادی از رابطه نگذشته این احساس فشار رو دارم . بنظرتون نیاز به مراجعه به متخصص هست . یا اینکه ممکنه که واژن من تنگ تر از معمول باشه چون برای ازاله شدن بیچاره همسرم 3 روز داشت با آرامش با من رفتار میکرد که دیگه آخرش خودش هم فکر میکرد هیچ کاری ازش برنمیاد و کمی از دست خودش عصبی شده بود البته به روی خودش نمیاورد ولی معلوم بود، که در نهایت با تحمل درد این کار صورت پذیرفت .کسی از دوستان میتونه کمکی به من کنه .؟ ممنون میشم از پاسختون.

2. سلام. ابتدا ازدواجتون رو تبریک عرض میکنم. امیدوارم سالهای سال به خوشی و خرمی در کنار همسرتون زندگی کنید و خداوند فرزندان خوبی بهتون عنایت کنه.
    من فکر میکنم احساس این دردها فعلا طبیعی باشه تا واژن شما و آلت همسرتون کاملا با هم مچ بشه. اما با عرض معذرت سایز آلت همسرتون هم در این دردها ممکنه دخیل باشه و از طرفی هم ممکنه شما شاید فشار زیادی به خودتون وارد میکنید پیشنهاد میکنم  پوزیشن های دیگه رو امتحان کنید ببینید دردها کمتر میشه یانه!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. بهتره فعلا فاصله رابطه هاتون رو زیاد کنید
    در صورت ادامه درد بهتره به متخصص مراجعه تا شما رو معاینه کنه
    قبل از رابطه حتما تحریک شده باشید که دخول به آسانی صورت بگیره یا اینکه از روان کننده ها استفاده کنید........

4. ضمن تشکر . شاید این نکته هم مفید باشه اینکه همسرم قبل از دخول خیلی صبور و آرام منو آماده میکنه و میشه گفت خودم بهش میگم کی دخول رو انجام بده و اینکه خیلی معذرت میخوام اگه نکته رو باز میکنم و اینکه اگه پاهام رو بخوام خیلی جمع کنم احساس میکنم کمرم داره از وسط نصف میشه و فشار به روده هام هم بیشتر میشه بهمین خاطر فقط کمی پام رو خم میکنم. این احساس که انگار یه چیزی روی ردوه بزرگم قرار گرفته و داره بهش فشار میده. البته هنو در این مورد چیزی بهش نگفتم . نمیدونم چیکار کنم. بازم ممنونم .

5. khanomi25 نوشته است: سلام دوستان عزیز . حدود 10 روزی میشه که ازدواج کردم و توی این مدت با توجه به هات بودن هر دومون تقریبا هر روز با همسرم رابطه داشتم که در مراحل اولیه بخاطر ازاله شدن بکارت درد داشتم و کمی هم در روده هام احساس فشار داشتم و فکر میکردم با ازاله شده کامل بکارت این درد ها هم به طور کامل قطع میشه ولی در دو رابطه آخر که با همسرم داشتم همون احساس فشار در روده های بزرگ رو داشتم پوزیشن ما همون پوزیشن سنتی هست ( زن زیر مرد رو ). ایا این احساس فشار و کمی درد در همه خانم ها وجود داره یا فقط من اینطوریم و اینکه آیا ممکنه بخاطر این باشه که هنوز مدت زمان زیادی از رابطه نگذشته این احساس فشار رو دارم . بنظرتون نیاز به مراجعه به متخصص هست . یا اینکه ممکنه که واژن من تنگ تر از معمول باشه چون برای ازاله شدن بیچاره همسرم 3 روز داشت با آرامش با من رفتار میکرد که دیگه آخرش خودش هم فکر میکرد هیچ کاری ازش برنمیاد و کمی از دست خودش عصبی شده بود البته به روی خودش نمیاورد ولی معلوم بود، که در نهایت با تحمل درد این کار صورت پذیرفت .کسی از دوستان میتونه کمکی به من کنه .؟ ممنون میشم از پاسختون.

سلام دوست عزیز
    تبریک میگم به خاطر ازدواجتون طبیعی هست که نیاز جنسی شما اوایل ازدواج بالاست اما بعد از ازاله پرده بکارت شما باید دو سه روزی دخول نداشته باشی فاصله نزدیکی شما خیلی کم هست چون اول راه هستید واژن تنگ و آلت تناسلی قطرش زیاد تا واژن میخواهد با قطر آلت تناسلی همسر شما مچ شود زمان میبرد این دردها طبیعی هست نگران نباشید از ژل لبریکانت استفاده کنید تا محیط واژن نرم و لغزنده شود سعی کنید پاهاتون را تو شکمتون جمع نکنید که به شکم فشار وارد نشود یه بالشت زیر باسنتون بذارید و پاهاتون رو باز کنید اینجور فشاری به شکم وارد نمیشه ببخشید که بحث رو باز کردم ایشالا در زندگیتون موفق و پیروز باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. ممنون. میدونید من از یکی از اطرافیان که پرسیدم بهم گفت فقط همون روزی که ازاله صورت گرفت دیگه رابطه نداشته باشید ولی روزای بعدی هیچ مشکلی ندارین . و از لحاظ لغزندگی مشکلی نداره فقط یکی دو دفعه اول اونهم بخاطر کمی استرس کمی خشک بود ولی الان دیگه نه واژنم خشک نیست ویه چیز دیگه که یادم اومد اینه که هنگام دخول پاهام بشدت وحشتناکی می لرزه . خیلی زیاد . با اینکه ایشون اول منو به ارگاسم میرسونن بعد چند دقیقه ای که حالم بهتر شد خودشون رو به ارگاسم میرسونن. ولی با اینکه در زمان رسیدن ایشون به ارگاسم و ببخشید با حرکت سریع ایشون بدنم میلرزه بخصوص پاهام . اینم طبیعیه؟ . ببخشید اگه زیادی باز صحبت میکنم . توی این محیط آدم راحت تر میتونه مشکلشو بیان ولی در زمان حضوری ادم کمی براش سخته که بخواد حضوری از یکی این جور سوالات رو بپرسه .بحر حال از دوستان عذر می خوام و ممنون بابت پاسختون.

7. سلام.منم ازدواجتون رو تبریک میگم و آرزوی خوشبختی میکنم براتون.من فکر میکنم این لرزش بدن هم طبیعی باشه چون بدن بعد از ارگاسم ضعیف میشه و طاقت کارهای سنگین رو نداره.من خودم اگر در طول رابطه پاهام رو خیلی بخوام یه جور نگه دارم ماهیچه ها خسته میشن و شروع به لرزیدن میکنن.در مورد درد در روده هم من خودم هنوزم با یه سری از پوزیشن ها همین حال رو دارم و اونم فکر میکنم طبیعی باشه.واسه ما که تا الان مشکلی پیش نیومده.پوزیشن رو تغییر بدید شاید اوکی شد.موفق باشید.

8. khanomi25 نوشته است: ممنون. میدونید من از یکی از اطرافیان که پرسیدم بهم گفت فقط همون روزی که ازاله صورت گرفت دیگه رابطه نداشته باشید ولی روزای بعدی هیچ مشکلی ندارین . و از لحاظ لغزندگی مشکلی نداره فقط یکی دو دفعه اول اونهم بخاطر کمی استرس کمی خشک بود ولی الان دیگه نه واژنم خشک نیست ویه چیز دیگه که یادم اومد اینه که هنگام دخول پاهام بشدت وحشتناکی می لرزه . خیلی زیاد . با اینکه ایشون اول منو به ارگاسم میرسونن بعد چند دقیقه ای که حالم بهتر شد خودشون رو به ارگاسم میرسونن. ولی با اینکه در زمان رسیدن ایشون به ارگاسم و ببخشید با حرکت سریع ایشون بدنم میلرزه بخصوص پاهام . اینم طبیعیه؟ . ببخشید اگه زیادی باز صحبت میکنم . توی این محیط آدم راحت تر میتونه مشکلشو بیان ولی در زمان حضوری ادم کمی براش سخته که بخواد حضوری از یکی این جور سوالات رو بپرسه .بحر حال از دوستان عذر می خوام و ممنون بابت پاسختون.

سلام مجدد
    سعی کنید پوزیشنی انتخاب کنید که هردو راحت باشید مخصوصا شما بعد سعی کنید کنترل رابطه  را طوری دست بگیرید که هر دو با هم ارضا شید اینجوری وقتی شما ارضا شدید دیگه اون لذت اولیه رو ندارید و محیط واژن خشک میشه وبرای همسرتون هم ناخوشایند میشه مجبور است که سریع تر دخول را انجام بده تا ارضا شه با هم ارضا شدن لذت زیادی داره که ایشالا بتونید تجربه کنید

9. سلام دوست عزیز ضمن عرض تبریک و شادباش وارزوی زندگی راحت پاسخ دوست خوب بود ولی یه نکته که شما باید در نظر بگیرید وفاصله زمان خوردن غذا و نزدیکی است  اگر مدت زمان این فاصله کمه سعی کنید که زمان نزدیکی و خوردن غدا حداقل دوساعت باشد

10. سلام ممنونم از سایت خوبتون
    من 19شهریور ازدواج کردم اولین رابطه ما خیلی بد بود تا حالا چنین دردی را تحمل نکرده بودم
    با وجود اینکه تقریبا یک ماهه از ازدواجم گذشته باز هم هنگام رابطه جنسی درد دارم
    از ژل بی حسی هم استفاده کردم اما بی فایده بوده واژنم خیس میشه اما درد هست
    اونقدر درد دارم که از رابطه جنسی بدم میاد فقط به خاطر اینکه همسرم ناراحت نشه چیزی نمیگم و تحمل میکنم
    البته سایز آلت همسرم هم بزرگ محسوب میشه
    سوال من اینه که بالاخره این دردها کی تموم میشه؟ایا همیشه هنگام رابطه درد خواهم داشت؟
    یه سوال دیگه هم دارم چطور مرد را قانع کنم که رابطه مقعدی بده؟

11. negar1368 نوشته است: سلام ممنونم از سایت خوبتون
    من 19شهریور ازدواج کردم اولین رابطه ما خیلی بد بود تا حالا چنین دردی را تحمل نکرده بودم
    با وجود اینکه تقریبا یک ماهه از ازدواجم گذشته باز هم هنگام رابطه جنسی درد دارم
    از ژل بی حسی هم استفاده کردم اما بی فایده بوده واژنم خیس میشه اما درد هست
    اونقدر درد دارم که از رابطه جنسی بدم میاد فقط به خاطر اینکه همسرم ناراحت نشه چیزی نمیگم و تحمل میکنم
    البته سایز آلت همسرم هم بزرگ محسوب میشه
    سوال من اینه که بالاخره این دردها کی تموم میشه؟ایا همیشه هنگام رابطه درد خواهم داشت؟
    یه سوال دیگه هم دارم چطور مرد را قانع کنم که رابطه مقعدی بده؟

دوست عزیز
    جنس پرده بکارت شما چی بوده؟
    بهتره حتما به متخصص مراجعه تا شما رو معاینه کنه چون بعد از یک ماه نباید درد رو احساس کنید
    لطفا از این موضوع سرسری نگذرید چون در دراز مدت شما رو از رابطه جنسی بیزار میکنه و فاصله بین شما و همسرتون زیاد میشه و این اصلا خوب نیست
    رابطه مقعدی هم خوب نیست بهتره یه جستجو در سایت بکنید حتما نظرتون عوض میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید