شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 129   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام.همسرم 26 مهر عادت ماهانه اش تموم شده و ما 2 آبان حدودای ساعت 6 صبح نزدیکی داشتیم متاسفانه کاندوم پاره شده و همسرم 3 آبان ساعت 7:15 صبح یک عدد قرص لوونورژسترول مصرف کرد اما قرص بعدی را حدودای 8:15 عصر خورده . احتمال بارداری به علت 1 ساعت تاخیر در قرص دوم وجود داره؟راهکار چیه؟

2. سلام دوستان لطفاجواب سوال منو بدید چون بخاطرمشغله کاری نمیتونم همه مطالبوبخونم.قضیه اینه که من در اوایل ماه مهر بانامزدم نزدیکی داتیم اما اصلادخول نداشتیم و به اسرار من التشو به الت من تماس داد اما خودش میگه اصلا ابش نریخته با این حال من از قرص های جلوگیری استفاده کردم وهر12ساعت خوردم هر12ساعت هم2تا بنظرم 6تایی خوردم درکل....
    زمان پریودیه من نیمه هر ماه هست تقریبا15ماه اما تاحالا پریود نشدم امکانش هست که خدایی نکرده حامله شده باشم؟این روهم بگم که 4یا5روز ی چیزاییی مثل خون اما تیره تروخیلی کمتر داشتم...
    لطفا راهنماییم کنید باتشکر

3. ms_linda73 نوشته است: سلام دوستان لطفاجواب سوال منو بدید چون بخاطرمشغله کاری نمیتونم همه مطالبوبخونم.قضیه اینه که من در اوایل ماه مهر بانامزدم نزدیکی داتیم اما اصلادخول نداشتیم و به اسرار من التشو به الت من تماس داد اما خودش میگه اصلا ابش نریخته با این حال من از قرص های جلوگیری استفاده کردم وهر12ساعت خوردم هر12ساعت هم2تا بنظرم 6تایی خوردم درکل....
    زمان پریودیه من نیمه هر ماه هست تقریبا15ماه اما تاحالا پریود نشدم امکانش هست که خدایی نکرده حامله شده باشم؟این روهم بگم که 4یا5روز ی چیزاییی مثل خون اما تیره تروخیلی کمتر داشتم...

سلام
    با دیدن خون بارداری منتفیه .به خاطر قرصای  که خوردین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. mahdixbright نوشته است: سلام.همسرم 26 مهر عادت ماهانه اش تموم شده و ما 2 آبان حدودای ساعت 6 صبح نزدیکی داشتیم متاسفانه کاندوم پاره شده و همسرم 3 آبان ساعت 7:15 صبح یک عدد قرص لوونورژسترول مصرف کرد اما قرص بعدی را حدودای 8:15 عصر خورده . احتمال بارداری به علت 1 ساعت تاخیر در قرص دوم وجود داره؟راهکار چیه؟

با سلام

برای یک ساعت نگرانی وجود نداره ولی اگر قصد بچه دار شدن ندارید سعی کنید روزهای پرخطر از رابطه پر خطر و دخول بپرهیزید .

5. ms_linda73 نوشته است: سلام دوستان لطفاجواب سوال منو بدید چون بخاطرمشغله کاری نمیتونم همه مطالبوبخونم.قضیه اینه که من در اوایل ماه مهر بانامزدم نزدیکی داتیم اما اصلادخول نداشتیم و به اسرار من التشو به الت من تماس داد اما خودش میگه اصلا ابش نریخته با این حال من از قرص های جلوگیری استفاده کردم وهر12ساعت خوردم هر12ساعت هم2تا بنظرم 6تایی خوردم درکل....

با سلام

دوستان توجه کنند که نباید برای هر رابطه ای از قرص استفاده شود زیرا عوارضی دارد که فرد را دچار مشکل میکند وقتی قرص مصرف میشه باعث تاخیر در قاعدگی میشه و بعلت عدم اطلاعات کافی فرد احساس می کند که دچار حاملگی شده و استرس هم به مصرف قرص اضافه میشود و اختلال قاعدگی را تکمیل میکند مصرف قرص علاوه بر آن باعث ترشحاتی میشود که فرد را دچار عدم تشخیص در لکه بینی و پریود میکند.

6. سلام
    من ماه پیش پریود شدم این ماه هنوز نه آیا احتمال بارداری هست؟

7. zohreh809 نوشته است: سلام
    من ماه پیش پریود شدم این ماه هنوز نه آیا احتمال بارداری هست؟

سوالتون ناقصه
    نوع رابطه
    زمانش؟
    آیا بعد رابطه پریود شدین
    طبق پست اول بپرسید تا بهتون جواب داده بشه

8. سلام.من روز5روزبعدتمام شدن پریودم بانامزدم نزدیکی داشتم البته مقعدی بود و ایشون میگه حتی پیشابم هم بهت نریخته.امامن چندروزبعدنزدیکی سرگیجه زیادی کردم والانم که16روزازنزدیکیم میگذره هنوزسرگیجه دارم والانم چندروزه زیردلم درد داره.خیلی میترسم.یکی بهم جواب بده بایدچجوری بفهمم که باردارم یانه؟کی بیبی چک بذارم خوبه؟علایم بارداری چیه بعداین مدتی که نوشتم؟اگه باردارباشم بیچاره میشم اخه ماهنوزعقدیم.لطفا یکی جوابموبده

9. سلام . نه خانم در صفحه اول همین پست هم آقای دکتر ذکر کردن که رابطه از رو لباس ، از طریق مقعدی و ... باعث بارداری نمیشه . سرگیجه و دل درد شما ناشی از استرس زیادی هست که بخودتون وارد می کنید .نگران نباشین انشالله که هیچ اتفاقی نمی افته .

10. 24 سالمه و پریود منظم با سیکل 28 روزه دارم.7 مرداد شروع پریود بود،20 مرداد که میشه روز 14ام پریود فکر کنم دست نامزدم که به منی خورده بود به الت منم خورد.ولی هیچ اطلاعی راجع به روش اورژانسی نداشتم،قرصی مصرف نکردم.3 شهریور دقیقا سر وقت پریود شدم ولی به گمونم خونریزیم کم بود.روز 9 شهریور هم یه همچین اتفاقی افتاد قرص اورژانسی اچ دی استفاده کردم(4 تا،2 تا 3 ساعت بعد رابطه و 2 تا 12 ساعت بعد) 14 شهریور خونریزی داشتم به مدت 2 روز و 2 روز لک بینی 18 تموم شد.دوره بعدی پریود 9 مهر بود یعنی 10 روز تاخیر داشتم، ولی مثله همیشه و حتی بافت از رحم خارج شده تو خونریزی داشتم،قبلا هم اینطور شده هر چند دوره یکبار اتفاق میافته.با این توضیحات امکان باداری هست؟

11. اگر قبل از منی الت مرد در حالت نعوض با الت دختر(پرده بکارت داره) برخورد کند(مالیده شه و اصلا تو نرفته باشه) احتمال بارداری است؟
    لطفا سریع جواب بدید

12. [quote="behijun"]
    mahdixbright نوشته است: سلام.همسرم 26 مهر عادت ماهانه اش تموم شده و ما 2 آبان حدودای ساعت 6 صبح نزدیکی داشتیم متاسفانه کاندوم پاره شده و همسرم 3 آبان ساعت 7:15 صبح یک عدد قرص لوونورژسترول مصرف کرد اما قرص بعدی را حدودای 8:15 عصر خورده . احتمال بارداری به علت 1 ساعت تاخیر در قرص دوم وجود داره؟راهکار چیه؟

با سلام

برای یک ساعت نگرانی وجود نداره ولی اگر قصد بچه دار شدن ندارید سعی کنید روزهای پرخطر از رابطه پر خطر و دخول بپرهیزید .[/quote

ممنون از پاسخ دادن و کمکتون.بنظر شما لازم نیس تست
    Beta HCG  بده ؟ اصلا قصد بچه دار شدن نداریم و همسرم شدیدا دچار استرس شده .

13. samaas نوشته است: اگر قبل از منی الت مرد در حالت نعوض با الت دختر(پرده بکارت داره) برخورد کند(مالیده شه و اصلا تو نرفته باشه) احتمال بارداری است؟
    لطفا سریع جواب بدید

احتمالش خیلی کمه ولی صفر نیست. اگه ترشح پیشاب (قبل منی) داشته باشند احتمالش هست (هرچند کم) ولی اگه نداشته باشن، احتمالش نیست. یعنی اگه تو زمان تخمک گذاریتون باشه شاید درصد کمی احتمالش وجود داشته باشه که برای رفع استرس میتونین روش اورژانسی استفاده کنید.

14. mahshid68ii نوشته است: 24 سالمه و پریود منظم با سیکل 28 روزه دارم.7 مرداد شروع پریود بود،20 مرداد که میشه روز 14ام پریود فکر کنم دست نامزدم که به منی خورده بود به الت منم خورد.ولی هیچ اطلاعی راجع به روش اورژانسی نداشتم،قرصی مصرف نکردم.3 شهریور دقیقا سر وقت پریود شدم ولی به گمونم خونریزیم کم بود.روز 9 شهریور هم یه همچین اتفاقی افتاد قرص اورژانسی اچ دی استفاده کردم(4 تا،2 تا 3 ساعت بعد رابطه و 2 تا 12 ساعت بعد) 14 شهریور خونریزی داشتم به مدت 2 روز و 2 روز لک بینی 18 تموم شد.دوره بعدی پریود 9 مهر بود یعنی 10 روز تاخیر داشتم، ولی مثله همیشه و حتی بافت از رحم خارج شده تو خونریزی داشتم،قبلا هم اینطور شده هر چند دوره یکبار اتفاق میافته.با این توضیحات امکان باداری هست؟

خیر امکان بارداری در شما نیست

15. badomak نوشته است:
    mahshid68ii نوشته است: 24 سالمه و پریود منظم با سیکل 28 روزه دارم.7 مرداد شروع پریود بود،20 مرداد که میشه روز 14ام پریود فکر کنم دست نامزدم که به منی خورده بود به الت منم خورد.ولی هیچ اطلاعی راجع به روش اورژانسی نداشتم،قرصی مصرف نکردم.3 شهریور دقیقا سر وقت پریود شدم ولی به گمونم خونریزیم کم بود.روز 9 شهریور هم یه همچین اتفاقی افتاد قرص اورژانسی اچ دی استفاده کردم(4 تا،2 تا 3 ساعت بعد رابطه و 2 تا 12 ساعت بعد) 14 شهریور خونریزی داشتم به مدت 2 روز و 2 روز لک بینی 18 تموم شد.دوره بعدی پریود 9 مهر بود یعنی 10 روز تاخیر داشتم، ولی مثله همیشه و حتی بافت از رحم خارج شده تو خونریزی داشتم،قبلا هم اینطور شده هر چند دوره یکبار اتفاق میافته.با این توضیحات امکان باداری هست؟

خیر امکان بارداری در شما نیست

ممنون که چواب دادین. من باید 6 آبان پریود میشدم ولی هنوز نشدم....نگرانم. چی کار باید بکنم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 129 از 132
رفتن به صفحه :    ... 129   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید