شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد سردرد

1. سلام
    من مدتی هست که سردرد میشم میگیره و ول میکنه هر دفعه یه قسمت فقط هم این درد توی ناحیه استخون جمجمه اتفاق می افته بیشتر هم سمت راست سرم بالای گوش راستملطفا راهنمایی کنید

2. سلام دوست عزیز سردردهای یک طرفه اکثرا میگرنی هستند که به خاطر فشار عصبی ایجاد میشود سعی کنید در این موقع یه جای ارام ودور از سروصدا استراحت کنید نور در این موقع بشدت تحریک کننده است و درد سر را بیشتر میکنه و در نعایت به یک پزشک متخصص مغز واعصاب مراجعه کنید تا داروی برای کنترل دورهای تکرار تجویز نماید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام . همانطور که دوستمون هم اشاره کردن سردردهای یکطرفه نشانه سردردهای میگرنی هستن. نشانه هاش هم اگر سردردتون شدید باشه حالت تهوع،حساسیت چشم به نور، حساسیت به سروصدا،بوی عطر و ادکلن یا هربوی تندی مثل دود سیگار و.... هست. سعی کنید هر چه زودتر برای پیشگیری از شدید شدن آن اقدام کنید.اماتاآونجایی که میشه سعی کنید از روشهایی مثل آب درمانی و... استفاده کنید و خودتون رو به مصرف داروهای اعصاب عادت ندید.اگر دقت کنید ممکنه به غذای خاصی هم حساسیت داشته باشید مثلا به غذاهای با طبع سرد یا گرم .

4. bilaki

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیزاین نوع سردردهاازنوع میگرنی هستن سعی کن جای ساکت وآرام استراحت کنی به پزشک متخصص مغزواعصاب مراجعه کن موفق باشی

5. سلام دوستان . ببخشید قرص نورتریپتیلین  ”nortriptyline” که برای درمان سردرد یا میگرن تجویز شده خواب آور است؟

6. سلام دوست عزيز قرص ريلايف رو از داروخانه بگير مسكن مخصوص سر دردهاي ميگرنيه مصرف كن وقتي سر درد داشتي اگه خوب شدي تا حد زيادي به ميگرن ميشه شك كرد اما براي اطمينان بيشتر به يك متخصص مغز و اعصاب مراجعه كن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. درمان خوب برای بیشتر سردردها بخوصوص میگرن قطره گیاهی هایپیران هست که از داروخانه میتونید تهیه کنید و روش استفاده ش در بروشورش نوشته فقط ۲شیشه اول شاید سردردها بیشتر بشه اما درمان قطعی میگرن هست.همچنین روزانه ۶لیوان اب رو بخورید

8. بله قرص نورتیلیپتیلین خواب اور هست من استفاده کردم اثرات روحی بدی روم داشت افسردم کرده بود

9. سلام دوست عزیز قرص نورتریپتیلن را معمولا همرا با قرص پروپرانول میدهند اگر مرتب مصرف کنید فاصله دوره تناوب میگرن را زیاد می کند وکمک خوبی برای سردرد است بله خواب اوره ولی این خواب اوری برای ابتدا مصرف است وبعد از حدود ده روز اثر خواب اوری کم و اثر اصلی دارو که همان جلو گیری از سردرد است بیشتر می شود موفق باشید

10. سلام
    پیشنهاد من به شما علیرغم پیشنهاد دوستان هیچیک از داروهای تجویز شده توسط دوستان گرامی نیست. در وهله اول مراجعه به پزشک انجام سی تی اسکن وتشخیص توسط پزشک. اما همانطور که قبلا هم اشاره کردم پیشنهاد من استفاده از داروهای اعصاب نیست چون اعتیادآوره (اعتیاد به خود داروها) وقطع کردنشون مشکل.به تجربه شخصی خودم عرض میکنم بهتره از روشهای دیگه مثل کلاسهای ورزشی هوازی یا مثلا یوگا استفاده کنید درمانهای سنتی آب درمانی و..... فکر میکنم مفید باشه

11. سلام .ممنون از همه دوستان بابت پاسخگویی
    ببخشید من به متخصص مراجعه کرده بودم بخاطر سردرد هام وایشون اون قرصو همراه یه قرص دیگه تجویز کردن  وگفتن میگرن دارم ! البته اونیکی پروپزانول نبود الان یادم نیست متاسفانه اسمش . خیلی سردرهامو کنترل کرده .
    بنظرتون دیگه مصرف نکنم ؟ واقعا باعث افسردگی میشه؟

12. عزیزم تو افراد مختلف متفاوت هست اثراتش, اگر سابقه افسردگی نداشته باشی احتمالا دچارش نمیشی, ضمن اینکه این دارو برای سردردت تجویز شده,چون من که گفتم مصرف کردم برای درمان اضطرابم بود که متاسفانه به جای بهبودی حالم بدتر شد و پزشکم داروم رو عوض کرد, به هرحال شما طبق دستور بزشک عمل کن و اگر پس از گذشت مدتی احساس افسردگی کردی حتما با پزشکت مشورت کن در غیر این صورت مشکلی نداری برای مصرف. بازهم تاکید میکنم طبق نظر پزشکت عمل کن. موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید