شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده هم زمان از قرص جلوگیری و ای یو دی

1. با سلام وتشکر ازدکترصادقی من یک بارداری ناخواسته داشتم که از لحاظ روحی روی من تاثیربدی گذاشته به طوری که به سختی حاضر به رابطه جنسی با شوهرم میشم با تحقیقاتی که کردم متوجه  شدم استفاده از قرص به شرطی که شرایط رو رعایت کنیم بهترین راه هستش حالا میخواستم بپرسم استفاده ی هم زمان از قرص وای یو دی وجود داره یا نه؟چون از چند ماما پرسیدم چندتاشون گفتن استفاده از هر دو جلوگیری رو قوی تر میکنه وچندتاشونم گفتن نمیشه استفاده کرد چون استفاده از قرص دیواره ی رحم رو نازک ترمیکنه وای یو دی بدخلاف قرص عمل میکنه وباعث حاملگی میشه .ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید چون من حتی یک درصدهم بجه نمیخوام.کمکم کنید ممنون.

2. az90ii نوشته است: با سلام وتشکر ازدکترصادقی من یک بارداری ناخواسته داشتم که از لحاظ روحی روی من تاثیربدی گذاشته به طوری که به سختی حاضر به رابطه جنسی با شوهرم میشم با تحقیقاتی که کردم متوجه  شدم استفاده از قرص به شرطی که شرایط رو رعایت کنیم بهترین راه هستش حالا میخواستم بپرسم استفاده ی هم زمان از قرص وای یو دی وجود داره یا نه؟چون از چند ماما پرسیدم چندتاشون گفتن استفاده از هر دو جلوگیری رو قوی تر میکنه وچندتاشونم گفتن نمیشه استفاده کرد چون استفاده از قرص دیواره ی رحم رو نازک ترمیکنه وای یو دی بدخلاف قرص عمل میکنه وباعث حاملگی میشه .ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید چون من حتی یک درصدهم بجه نمیخوام.کمکم کنید ممنون.

ای یو دی اگه جای خودش قرار بگیره و به طور مداوم چک بشه که 98 درصد اطمینان داره و دیگه نیازی به مصرف قرص ندارید
    اگه هم می تونید قرص مصرف کنید اونم خوبه و قابل اطمینانه
    فقط اینو بدونید که ای یو دی با بدن بعضی از افراد سازگاری نداره و در چند ماه اول خونریزی رو کمی زیاد میکنه ولی بجاش عوارض قرص ها رو نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. من نه با قرص ونه با iud مشکلی ندارم چون نزدیک یک سال iud گذاشتم  ولی با کاندوم هم جلوگیری میکنم ولی الان از کاندوم خسته شدم وقرص هم قبلا استفاده کردم.من حتی یک  درصد هم بچه نمیخوام.درضمن من عمه ام با iud باردار شد.

4. برای پیشگیری از بارداری به غیر از موارد ذکر شده تزریق آمپول سیکلوفم ماهی 1 بار با مشورت پزشک میتواند مؤثر باشد.
    این آمپول با تأثير بر مخاط داخلی رحم و تکثیر آندومتر و جلوگیری از تخمک گذاری و همچنین ايجاد اشكال در ورود اسپرم به داخل رحم (به دليل افزايش ضخامت ترشحات دهانه رحم) از بارداری جلوگیری می کند.
    هرچند آمپول دپوپروورا (Depo-provera) برای جلوگیری از بارداری هر 3 ماه یکبار تزریق می شود ولی به دلیل ایجاد اختلال در نظم قاعدگی و کاهش میل جنسی، استفاده از آن توصیه نمی شود.
    ولی آمپول سیکلوفم به دلیل بی تأثير بودن روی ميل جنسی - کاهش خونریزی قاعدگی و حتی بهبود دیسمنوره از مزایای آن محسوب می شود.

5. به نظر من قرص کفایت میکنه نیازی به وجود ای یودی نیست.قرص رو اگر فراموش نکنید و درست بخورید دیگه نیازی به چیزی نیست شما چرا انقدر استرس دارید؟ با ارامش زندگی کنید و نگران نباشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید