شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 128   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. باسلام.من بانامزدم یه رابطه محافظت نشده داشتم وآب کامل داخل ریخته شد وفردای آن روز پریود شد آیاممکن است حاملگی صورت گرفته باشد باتشکر

2. sadaf125 نوشته است: باسلام.من بانامزدم یه رابطه محافظت نشده داشتم وآب کامل داخل ریخته شد وفردای آن روز پریود شد آیاممکن است حاملگی صورت گرفته باشد باتشکر

با پریود شدن بارداری منتفیه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام و خسته نباشید
    من دوره های پریود منظمی دارم امروز باید پریود می شدم که هنوز نشدم وچند روزی هست که یبوست دارم می خوام بدونم آیا یبوست ممکنه نشونه حاملگی باشه؟ممنون میشم جواب بدین

4. ronak20 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من دوره های پریود منظمی دارم امروز باید پریود می شدم که هنوز نشدم وچند روزی هست که یبوست دارم می خوام بدونم آیا یبوست ممکنه نشونه حاملگی باشه؟ممنون میشم جواب بدین

یبوست نشانه قطعی بارداری نیست و نمیشه از روی اون بارداری رو تشخیص داد
    اگه رابطه مشکوک در روزهای پرخطر داشتید بهتر از خون بتا بدید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. arshamii نوشته است: با سلام و خسته نباشید.من با نامزدم5خرداد یعنی نزدیک به 5ماه پیش نزدیکی محافظت نشده داشتم اما به نظر خودم ابی ریخته نشده و به گفته نامزدم تا الان که علایم بارداری(حالت تهوع.استفراغ و...) ظاهرا مشاهده نشده اما چند روز پیش گفت که خیلی تندبه تند پریود میشه.میخواستم ببینم ایا امکان بارداری هست؟؟؟ممنون میشم جوابمونو بدید تا هردومون ازین نگرانی و استرس در بیایم.

با سلام

دوست خوب لطفا قبل از طرح سوال کمی تأمل بفرمائید مگر ممکنه برای یک رابطه بعد از 5ماه مشکوک بود!!!!! در مورد پریود زود به زود هم احتمالا ایشان قرص مصرف میکنن و دچار اختلال قاعدگی شدند.

6. ziba5 نوشته است: سلام
    من نزدیکی محافظت نشده داشتم کمی از منی داخل واژن ریخته شد از قرص اورژانسی استفاده کردم ولی قرص دوم را 2 ساعت دیر تر یعنی 14 ساعته خوردم آیا امکان حاملگی هست؟7 مهر پریود شده بودم دوره پریودم 7 روزه 30 روزه هم پریود میشم روزهای پر خطرم چندم میشه؟

با سلام

دوست من اگر به تاریخ نزدیکی هم اشاره میکردید خوب میشد شاید هم نیاز به روش اورژانسی نبوده ولی در مورد زمان استفاده نگران نباشید 2 ساعت به جایی بر نمیخوره و قرص تاثیرش را خواهد گذاشت و اگر 7 مهر قاعدگی شما شروع شده روزهای پر خطر شما حدوداُ از روز 16 تا 25 را در نظر بگیرید البته ممکنه به علت استفاده از قرص اورژانسی دوره شما دچار نوسان گردد.

7. sadaf125 نوشته است: باسلام.من بانامزدم یه رابطه محافظت نشده داشتم وآب کامل داخل ریخته شد وفردای آن روز پریود شد آیاممکن است حاملگی صورت گرفته باشد باتشکر

با سلام

جدا از اینکه ایشان پریود شده اند رابطه شما نزدیک پریود بوده این به معنی اینست که این رابطه در دوره امن بوده و احتمال بارداری در این ادوار خیلی خیلی پایین است مگر به استثنا.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. چطور ممكنه از روي لباس امكان حاملگي باشه

9. bijanhamed نوشته است: چطور ممكنه از روي لباس امكان حاملگي باشه

امکان نداره.اول تایپیک هم توضیح داده شده

10. shaverma

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. 2ماه است متاهل شدم.و ماه پیش با دوروز تاخیر 27 پریود شدم و این ماه هنوز که 30 ام است پریود نشدم.3 سال است پریودی منظم دارم به غیر از اسفند گذشته که نزدیک 20 روز عقب افتاد و به دکتر مراجعه کردم کیست 2.5 سانتی داشتم با قرص یاز برزرف شد و بازم مرتب شد. حالا 1 هفته است علایم پریودی رو دارم ...از اول این ماه 3 روز در هفته کلاس والیبال میرم ایا میتونه در تاخیرش موثر باشه؟؟؟  با توجه به اینکه من از روش جلوگیری با کاندوم در روزهای پرخطر و در بقی روزها جلوگیری طبیعی استفاده میکنم. .و این چند ورز گذشته چون نزدیک پریودیم بود اصلا جلوگیری نکردم( این اولین باری بود که از در این یکسال ازدواجم بدون هیچ جلوگیری رابطه داشتم) آیا اینا موثره؟و اینکه بدون جلوگیری در روزهای نزدیک پریودی اگه منطم هست خطر داره یا نه؟

11. shaverma نوشته است: سلام. 2ماه است متاهل شدم.و ماه پیش با دوروز تاخیر 27 پریود شدم و این ماه هنوز که 30 ام است پریود نشدم.3 سال است پریودی منظم دارم به غیر از اسفند گذشته که نزدیک 20 روز عقب افتاد و به دکتر مراجعه کردم کیست 2.5 سانتی داشتم با قرص یاز برزرف شد و بازم مرتب شد. حالا 1 هفته است علایم پریودی رو دارم ...از اول این ماه 3 روز در هفته کلاس والیبال میرم ایا میتونه در تاخیرش موثر باشه؟؟؟  با توجه به اینکه من از روش جلوگیری با کاندوم در روزهای پرخطر و در بقی روزها جلوگیری طبیعی استفاده میکنم. .و این چند ورز گذشته چون نزدیک پریودیم بود اصلا جلوگیری نکردم( این اولین باری بود که از در این یکسال ازدواجم بدون هیچ جلوگیری رابطه داشتم) آیا اینا موثره؟و اینکه بدون جلوگیری در روزهای نزدیک پریودی اگه منطم هست خطر داره یا نه؟

بهتره یه تست بارداری بدید
    اگه تصمیم به بارداری ندارید پیشگیری طبیعی نمیتونه روش موفقی باشه بهتره یه تجدید نظر بکنید

12. ببخشید من قبلا درباره رابطم گفته بودم ارمایش ادرار و خون دادم با سونوگرافی 3هفته بعد رابطه جواب همه منفی بود بعد اون یکبار دیگه رابطه داشتم اب خارج از بدن ریخته شد ولی دست نامزدم یکم الوده به اسپرم بود با شلوارش خشک کرد بعد یه انگشتو به دهانه وازنم مالید نمیدونم تو دوران پرخطر بودم یا نه ایا اینا بعث بارداری میشه الان از وقت پریودم گذشته اما پریود نشدم بعضی وقتا علایم پریود دارم اما نمیشم فکرکنم عفونت دارم ممکنه بخاطر اون باشه پون قبلا اینجور تاخیر پریود داشتم خیلی نگرانم پرا پریود نمیشم هیپ علایم بارداری ندارم الان 3 هفته گدشته فقط بعضی وقتا پشت درد دارم یا یکم حالت تهوع ایا ممکنه باردار باشم؟خواهشا زود جواب بدید

13. shaverma

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    shaverma نوشته است: سلام. 2ماه است متاهل شدم.و ماه پیش با دوروز تاخیر 27 پریود شدم و این ماه هنوز که 30 ام است پریود نشدم.3 سال است پریودی منظم دارم به غیر از اسفند گذشته که نزدیک 20 روز عقب افتاد و به دکتر مراجعه کردم کیست 2.5 سانتی داشتم با قرص یاز برزرف شد و بازم مرتب شد. حالا 1 هفته است علایم پریودی رو دارم ...از اول این ماه 3 روز در هفته کلاس والیبال میرم ایا میتونه در تاخیرش موثر باشه؟؟؟  با توجه به اینکه من از روش جلوگیری با کاندوم در روزهای پرخطر و در بقی روزها جلوگیری طبیعی استفاده میکنم. .و این چند ورز گذشته چون نزدیک پریودیم بود اصلا جلوگیری نکردم( این اولین باری بود که از در این یکسال ازدواجم بدون هیچ جلوگیری رابطه داشتم) آیا اینا موثره؟و اینکه بدون جلوگیری در روزهای نزدیک پریودی اگه منطم هست خطر داره یا نه؟

بهتره یه تست بارداری بدید
    اگه تصمیم به بارداری ندارید پیشگیری طبیعی نمیتونه روش موفقی باشه بهتره یه تجدید نظر بکنید

من فراموش کردم که بگم 3 روز پیش از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود . بی بی چک رو یکک هفته پیش خریده بودم و همون موقع باز کرده بودم اما بعدش گذاشتم داخل کیسه خودش و درشو محکم کردم .ممکنه خراب شده باشه؟

14. با سلام
    احتمال بارداری از با توجه به اینکه هر تو طرف لباس زیر داشته باشند وجود نداره؟ یا مثلا اگه فقط زن لباس زیر داشته باشه؟حتی در صورتی که لباس خانم در اثر به ارگاسم رسیدن مرد خیس شده باشه؟

15. elnaz71 نوشته است: با سلام
    احتمال بارداری از با توجه به اینکه هر تو طرف لباس زیر داشته باشند وجود نداره؟ یا مثلا اگه فقط زن لباس زیر داشته باشه؟حتی در صورتی که لباس خانم در اثر به ارگاسم رسیدن مرد خیس شده باشه؟

با سلام

اولین تایپیک این بخش مدیر سایت توضیحاتی داده که شما مطمئنا نخواندید و اونجا ذکر شده که از روی لباس بارداری رخ نمیدهد ضمنا بارداری فرایند پیچیده ایست که چگونگی رابطه زمان رابطه و خیلی چیز های دیگه در آن دخیل هستند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 128 از 132
رفتن به صفحه :    ... 128   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید