شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری دختر باکره با وجود استفاده از روش اورژانسی

1. سلام.من دختر باکره هستم و پریودهای منظم 27 روزه دارم. در روز 14 که فک میکنم روز تخمک گذاریم بود با نامزودم رابطه داشتیم که دخولی انجام نشد و در حد مالش آلت ها بود. ایشون هم در تمام طول رابطه کاندوم داشتن. ولی به محض اینکه ارضا شدن کاندوم پاره شد و مایع روی تخت و بدن من ریخت. احتمال دادیم روی واژن هم ریخته باشه گرچه بیشترش روی پتو و کشاله های رانم ریخته بود. من سریع بدنم رو با آب و صابون شستم و دو ساعت بعد هم از قرص اوسیز و دوازده ساعت بعد از اون قرص هم قرص دوم اووسیز رو مصرف کردم. ولی عنوز پریود نشدم. الان روز 20 هستم و خیلی هردو نگرانیم. لطف کمکم کنید . احتمال بارداری برای شرایط من چقدره؟ آیا تست باید بدم الان؟

2. yasi_3pd نوشته است: سلام.من دختر باکره هستم و پریودهای منظم 27 روزه دارم. در روز 14 که فک میکنم روز تخمک گذاریم بود با نامزودم رابطه داشتیم که دخولی انجام نشد و در حد مالش آلت ها بود. ایشون هم در تمام طول رابطه کاندوم داشتن. ولی به محض اینکه ارضا شدن کاندوم پاره شد و مایع روی تخت و بدن من ریخت. احتمال دادیم روی واژن هم ریخته باشه گرچه بیشترش روی پتو و کشاله های رانم ریخته بود. من سریع بدنم رو با آب و صابون شستم و دو ساعت بعد هم از قرص اوسیز و دوازده ساعت بعد از اون قرص هم قرص دوم اووسیز رو مصرف کردم. ولی عنوز پریود نشدم. الان روز 20 هستم و خیلی هردو نگرانیم. لطف کمکم کنید . احتمال بارداری برای شرایط من چقدره؟ آیا تست باید بدم الان؟

با سلام

علت پریود نشدن شما مصرف قرص میباشد احتمال بارداری با شرایطی که فرمودید نیست در دادن آزمایش هم مختارید اگر قبل از طرح سوال لااقل چند صفحه از سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)  میخواندید نیازی به طرح سوال نبود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنونم از راهنماییتون. ولی اینقدر توی همه سایت هانوشتن در چنین شرایطی احتمال بارداری بالاست ( به دلیلنزدیک بودنزمان نزدیکی به تخمک گذاری و ریختن مایع نزدیک واژن ) که من واقعا وحشت کردم و زندگیم از روال طبیعی خارج شده. همه جا هم عنوان شده مصرف این قرص زیاد قابل اطمینان نیس برای جلوگیری و باید حتما دوتا رو باهم خورد تا کمی موثر باشه. آیا همینطوره؟

4. yasi_3pd نوشته است: ممنونم از راهنماییتون. ولی اینقدر توی همه سایت هانوشتن در چنین شرایطی احتمال بارداری بالاست ( به دلیلنزدیک بودنزمان نزدیکی به تخمک گذاری و ریختن مایع نزدیک واژن ) که من واقعا وحشت کردم و زندگیم از روال طبیعی خارج شده. همه جا هم عنوان شده مصرف این قرص زیاد قابل اطمینان نیس برای جلوگیری و باید حتما دوتا رو باهم خورد تا کمی موثر باشه. آیا همینطوره؟

با سلام

نخیر همان کفایت میکند قرصهای hd را دو تایی مصرف میکنند البته تاثیر قرص بیشتر به زمان استفاده آن بستگی دارد .

5. مندفقط میخوام بدونم با این شرایط چقدر احتمال بارداری وجود داره. کسی نیس جواب منو بده؟

6. من معتقدم باوجود استفاده از روش اورژانسی شما باردار نیستیدپریودنشدنتونم بخاطر استرس و مصرف قرص استرس رو از خودتون دور کنید تا پریود بشین. و مثل من اینقدر خودتونو آزار ندین Smile

7. من سعی کردم تاپیک های مرتبط رو کامل بخونم. اخر نفهمیدم درصد اطمینان روش اورژانسی که من استفاده کردم چقدره. و اگه درصدش بالاست چرا دکتر زنان منو ترسوند گفت احتمال داره باردار باشی؟ اخه رفتم دکتر و بعد از گفتن همین شرح حال ریلکس گفت حتما بارداری!!!!! اینجا هم که کسی جواب نمیده

8. yasi_3pd نوشته است: من سعی کردم تاپیک های مرتبط رو کامل بخونم. اخر نفهمیدم درصد اطمینان روش اورژانسی که من استفاده کردم چقدره. و اگه درصدش بالاست چرا دکتر زنان منو ترسوند گفت احتمال داره باردار باشی؟ اخه رفتم دکتر و بعد از گفتن همین شرح حال ریلکس گفت حتما بارداری!!!!! اینجا هم که کسی جواب نمیده

با سلام

برای اطلاع کامل از درصد اطمینان روش اورژنسی اینجا و مخصوصا اینجا که فرمایشات مدیر سایت است توجه بفرمائید.

9. ممنون از جوابتون. اینجا هیشکی جواب آدمو نمیده. من دارم میمیرم از استرس بقیه میان میخونن و رد میشن فقط. فک نمیکنن شاید یه نفر واقعا به کمک احتیاج داره. حتی امروز دیگه فک کردم چجوری خودمو باید بکشم که آبروی خانوادم نره. من نامزدم هنوز عقد نکردم و اگه باردار باشم باید برم بمیرم.  زندگی واسم سیاه شده. هیچ اطلاعی ازینکه دقیقا چه ع انلی باعث بارداری میشه نداشتم. خدا ازشون نگذره که اطلاعات مفید و لازم زندگی رو از ادم دریغ میکنن و به حاش چرندیات توی کتابا به خورد آدم میدن. من حتی توی دانشگاه هم تنییم خانواده نداشتم چون شریف درس خوندم و این دانشگاه این درس رو ارایه نکرد. خیلی حالم بده. تورو خدا برام دعا کنین باردار نباشم

10. سلام دوست عزیز خیالتون راحت باشه چون دخول نداشتید احتمال بارداری ندارید مگه که منی روی واژن ریخته باشه که اونم باید تو روزهای پرخطر باشه و شرایط خاصی هم داره که درصدش خیلی ناچیزه

بعدشم شما با مصرق قرص اون درصد ناچیزه هم از بین بردید !پس خیالتون راحت باشه من خودم چنین سابقه ای رو داشتم با نامزدم رابطه داشتم 2 ماه افتاد عقب پریودیش داشتم سکته میکردم !

دلایل عقب افتادن پریودی شما مصرف قرص ضدبارداری + استرسه

همین پس با خیال راحت ...

اگه هم میخواید خیلی خیلی مطمئن بشی میتونی آزمایش خون بدی که خیلی راحت و بدون دردسره که اگه خدا نکرده هم + باشه که احتمالش 0.01 درصده چون اولاشه میشه جلوش رو به راحتی گرفت پس به خودتون مسلط باشید و استرس راه ندید و منتظر پریود شدنتون باشید

11. من توی روزای پرخطر بودم و منی هم روی واژنم ریخته احتمالا چون کاندوم پاره شد و مایع پخش شد روی اون قسمت
    توی چند تا سایت سرچ کردم چن نفر نوشته بودن که با وحود مصرف اووسیز باردار شدن. و این منو تا حد مرگ نگران کرده. واقعا نمیدونم راست میگن یا نه. حس میکنم از روابط جنسی متنفر شدم چون اینقد استرس کشیدم و دارم زجر میکشم که به نظرم اصلا اون لذت کوتاه به اینهمه زحرش نمبارزه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید