شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 127 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام 2تا سوال داشتم درصورت بارداری خارج از رحم خونریزی باشدت و عادی مثل سابق است یا مانند خونریزی لانه گزینیه؟! دوم اینکه اگر پریود نامنظم داشته باشی رابطه جنسی داشته باشی و 9 روز بعد پریود بشی آیا احتمال بارداری هست یانه؟!

2. tamana2454 نوشته است: سلام 2تا سوال داشتم درصورت بارداری خارج از رحم خونریزی باشدت و عادی مثل سابق است یا مانند خونریزی لانه گزینیه؟! دوم اینکه اگر پریود نامنظم داشته باشی رابطه جنسی داشته باشی و 9 روز بعد پریود بشی آیا احتمال بارداری هست یانه؟!

دوست من در مورد سوال اولتون باید بگم از فرد به فرد دیگری تغییر میکنه ، شاید فردی اصلا خونریزی نداشته باشه.
    در مورد سوال دوم : با اولین قاعدگی بعد از نزدیکی بارداری منتفی هست.

3. سلام ببخشید من چند هفته پیش رابطه داشتم 2 روز بعد پریودم علایم بارداری داشتم 2هفته بعد رفتم سونوگرافی حامله نبودم ایا جوابش میتونه مطمن باشه الان علایم بارداری ندارم چند روز تمام علایم پریود دارم پشتمو پاهام درد میکنه اما پریود نشدم و از وقت خودم گذشته چیکار کنم

4. maryam18ii نوشته است: سلام ببخشید من چند هفته پیش رابطه داشتم 2 روز بعد پریودم علایم بارداری داشتم 2هفته بعد رفتم سونوگرافی حامله نبودم ایا جوابش میتونه مطمن باشه الان علایم بارداری ندارم چند روز تمام علایم پریود دارم پشتمو پاهام درد میکنه اما پریود نشدم و از وقت خودم گذشته چیکار کنم

دوست عزیز
    چقدر شما با فکر های مختلف خودت رو اذیت می کنی
    برو یه تست خون بتا بده تا خیالت راحت شه

5. جوابمو بدید من الان علایم پریودم تموم شدن اما هنوز خونریزی پریود ندارم نگرانم ایا جواب سونوگرافی که 3 هفته بعد رابطم گرفتم میتونه مطمن باشه مطمن باشم باردار نیستم نه علایم بارداری دارم نه پریود فقط چند روز پشتم و پام درد میکرد که خوب شده ممکنه باتوجه به جواب سونوگرافی که بارداریو منتفی اعلام کرد بازم باردار باشم اونوقت دکترم گفت همه چیزت طبیعیه فقط پریود نمیشم

6. maryam18ii نوشته است: جوابمو بدید من الان علایم پریودم تموم شدن اما هنوز خونریزی پریود ندارم نگرانم ایا جواب سونوگرافی که 3 هفته بعد رابطم گرفتم میتونه مطمن باشه مطمن باشم باردار نیستم نه علایم بارداری دارم نه پریود فقط چند روز پشتم و پام درد میکرد که خوب شده ممکنه باتوجه به جواب سونوگرافی که بارداریو منتفی اعلام کرد بازم باردار باشم اونوقت دکترم گفت همه چیزت طبیعیه فقط پریود نمیشم

همون جور که گفتم نگران نباش
    شما باردار نیستی
    ولی اگه فکرش اذیتت میکنه می تونه یه تست بارداری دی تا خیالت راحت بشه!

7. ببخشید اگه رو دست اسپرم باشه بعد با پارچه پاک کنی و دست به الت بخوره توانایی باردار کردن رو میتونه داشته باشه اگه دختر باکره باشه؟

8. maryam18ii نوشته است: ببخشید اگه رو دست اسپرم باشه بعد با پارچه پاک کنی و دست به الت بخوره توانایی باردار کردن رو میتونه داشته باشه اگه دختر باکره باشه؟

نه
    چقدر سخت می گیری

9. من 3 ماه پيش نزديكي محافظت نشده داشتم كه باعث شد اطراف واژنم كمي زخمي بشه تا الان دوبار پريود شدم بار اول 10 روز پس از نزديكي بود  اما الآن بايد پريود بشم منتهي چند روزه ميگذره و خونريزي نكردم بارداري تبديل به كابوسم شده پريودهاي من هميشه منظم بوده

10. shahlar1985 نوشته است: من 3 ماه پيش نزديكي محافظت نشده داشتم كه باعث شد اطراف واژنم كمي زخمي بشه تا الان دوبار پريود شدم بار اول 10 روز پس از نزديكي بود  اما الآن بايد پريود بشم منتهي چند روزه ميگذره و خونريزي نكردم بارداري تبديل به كابوسم شده پريودهاي من هميشه منظم بوده

با سلام

به طور خلاصه اگر بعد از آخرین قاعدگی تان نزدیکی نداشتید این کابوس را از سرتون در بیاورید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام من پریودام همیشه منظم بوده اما این ماه ۶روز عقب افتاده،بعد اخرین پریودمم رابطه ای نداشم،ماه پیش رابطه داشم که پریود شدم ی جا خوندم نوشته بود امکانش هس پریود بشی حتا وقتی باردار شده باشی،پریود ماه پیشمم مسه همه پریودام بود ،حالا ینی چی؟واقن امکانش هس؟۶روز زمان زیادی نیس واسه کسی که همیشه منظم بوده؟

12. Ms_zizo نوشته است: سلام من پریودام همیشه منظم بوده اما این ماه ۶روز عقب افتاده،بعد اخرین پریودمم رابطه ای نداشم،ماه پیش رابطه داشم که پریود شدم ی جا خوندم نوشته بود امکانش هس پریود بشی حتا وقتی باردار شده باشی،پریود ماه پیشمم مسه همه پریودام بود ،حالا ینی چی؟واقن امکانش هس؟۶روز زمان زیادی نیس واسه کسی که همیشه منظم بوده؟

با سلام

فرض محال را بر این میگیریم که پریود شدن با وجود بارداری امکان پذیره.عدم بارداری فقط پریود که نیست بارداری چندین علایم دیگری دارد که در این مدت باید گریبان شما را میگرفت که شما ظاهرا علایمی مشاهده نفرمودید ضمنا قاعدگی بانوان از هیچ قانون و نظم خاصی پیروی نمیکند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. arshamii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید.من با نامزدم5خرداد یعنی نزدیک به 5ماه پیش نزدیکی محافظت نشده داشتم اما به نظر خودم ابی ریخته نشده و به گفته نامزدم تا الان که علایم بارداری(حالت تهوع.استفراغ و...) ظاهرا مشاهده نشده اما چند روز پیش گفت که خیلی تندبه تند پریود میشه.میخواستم ببینم ایا امکان بارداری هست؟؟؟ممنون میشم جوابمونو بدید تا هردومون ازین نگرانی و استرس در بیایم.

14. سلام
    من نزدیکی محافظت نشده داشتم کمی از منی داخل واژن ریخته شد از قرص اورژانسی استفاده کردم ولی قرص دوم را 2 ساعت دیر تر یعنی 14 ساعته خوردم آیا امکان حاملگی هست؟7 مهر پریود شده بودم دوره پریودم 7 روزه 30 روزه هم پریود میشم روزهای پر خطرم چندم میشه؟

15. با سلام و خسته نباشید
    من دوره های پریود منظمی دارم امروز باید پریود می شدم که هنوز نشدم وچند روزی هست که یبوست دارم می خوام بدونم آیا یبوست ممکنه نشونه حاملگی باشه؟ممنون میشم جواب بدین

ایا

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 127 از 132
رفتن به صفحه :    ... 127 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید