شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

احتمال بارداری ..

1. hosini نوشته است: با سلام :

آیا با خوردن آلت هم امکان بارداری هست یا نه؟ بعد از بیرون آمدن مایع لزج مانند.

با تشکر

خير
    مگر دهان شما به رحم و تخمدانهاي شما وصل است

2. با اجازه اساتیداحتمال حاملگی شما بسیار ضعیفه.در ضمن در استفاده اورژانسی از قرصها  شما باید حداکثر تا 72 ساعت بعد از نزدیکی مشکوک   2قرص اچدی و 12 ساعت بعد 2قرص اچدی دیگر استفاده کنید ( یا 8 قرص الدی :2تا 4تا)

3. سلام من عضو جدیدم و  23 سال دارم پریودیم نامنظم هست من 4روز بعد از پریودم رابطه جنسی داشتم و مایع من با بدنم تماس نداشت ولی چون پریودیم نامنظم من در روز 12 تاخیرم بتا دادم منفی بود و بعد از چند روز پریود شدم     ( تمام علائم ها رو داشتم) البته دوره پریودیم همیشه 7روز هست که در این ماه 5 روز بود و مقدارش هم نسبت به ماه های قبل کم بود البته نه خیلی . بعد از تمام شدن دوره پریودم درد در قسمت تخمدانهام و شکمم و یه خورده حالت درد نفخ شکم هست دارم البته بعد از چند روز دوباره بتا دادم منفی بود و سونوگرافی هم دادم سالم بودم ولی ترشح زرد رنگ هم دارم فکر می کنم عفونت باشه میشه علت درد شکمم و تخمدانهام از عفونت باشه؟
    آیا احتمال بارداری باز هم وجود دارد؟ نیاز به آزمایش بتای مجدد هست یا نه؟
    لطف کنید  راهنماییم کنید
    متشکرم

4. نقل قول: سلام من عضو جدیدم و  23 سال دارم پریودیم نامنظم هست من 4روز بعد از پریودم رابطه جنسی داشتم و مایع من با بدنم تماس نداشت ولی چون پریودیم نامنظم من در روز 12 تاخیرم بتا دادم منفی بود و بعد از چند روز پریود شدم     ( تمام علائم ها رو داشتم) البته دوره پریودیم همیشه 7روز هست که در این ماه 5 روز بود و مقدارش هم نسبت به ماه های قبل کم بود البته نه خیلی . بعد از تمام شدن دوره پریودم درد در قسمت تخمدانهام و شکمم و یه خورده حالت درد نفخ شکم هست دارم البته بعد از چند روز دوباره بتا دادم منفی بود و سونوگرافی هم دادم سالم بودم ولی ترشح زرد رنگ هم دارم فکر می کنم عفونت باشه میشه علت درد شکمم و تخمدانهام از عفونت باشه؟
    آیا احتمال بارداری باز هم وجود دارد؟ نیاز به آزمایش بتای مجدد هست یا نه؟
    لطف کنید  راهنماییم کنید
    متشکرم

سلام
    احتمال بارداری 0 است اما اگر ترشحات غیر طبیعی دارید دلایل مختلفی هست که در این سایت اطلاعات زیادی وجود دارد. جستجو کنید
    ممکنه شما عفونت یا کیست یا ...... داشته باشید که حتما باید به متخصص مراجعه کنید
    که با تجویز دارو مشکل بر طرف میشود

5. به نام خدا

راستش امروز به دیدن چنین سایتی افتخار کردم و مطمئنا بیشتر فعالیت خواهم کرد داخلش

فقط یه گلگی نسبت به اقای دکتر رهام صادقی که اوایل این تاپیک با صبر و حوصلح جواب می دادن و هرچی جلوتر رفته تاپیک حوصله ایشان هم کمتر شده !!!

به هر حال امیدوارم همیشه تندرست باشن !!

جناب دکتر انصافا با همکارای گرامیشون جوابای خوبی رو دادن و بنظرم جای شبهه ها رو از بین بردن فقط به شخصه چند تا سوال دارم !!

===============

جایی خوانده بودم که یه خونریزی وجود داره که شباهت زیادی به عادت ماهیانه خانم ها داره ولی در اصل عادت ماهیانه اون خانم نیست و نشانه ی بارور شدن تخمک هست که به رحم می چسبد که می خواستم بپرسم

1- این خونریزی که شباهت زیادی هم گویا با عادت ماهیانه داره در چند ماهگی یا چند هفتگی یا چند روزگی بارداری اتفاق می افته ؟!!؟ و خونریزیش چند روز هست ؟!!؟ ( این قسمتش خیلی مهمه )

2- علامت استفراغ و حالت تهوع هم معمولا در چند ماهگی یا همون چند هفتگی و خلاصه چند وقت بعد از بارداری بوجود میاد ؟!!؟

3- سوال دیگر هم اینکه یک خانم باردار چند بار نهایتا خونریزی داره که شبیه عادت ماهیانش باشه !؟!!؟

4- و سوال اخر هم  اینکه اگر خانمی عادت ماهیانه منظمی داشته باشه ولی بیکباره با 8 روز زودتر عادت ماهیانه مواجه بشه و خون بسیار کمتری ببینه این قضیه طبیعی هست ؟!!؟ و بنظر شما اساتید محترم می تونه ارتباطی با مورد یک که عرض کردم داشته باشه ؟!!؟!؟

موفق باشید !!

6. سلام
    من الان دو دوره است که ال دی مصرف می کنم
    در تاریخ 1 خرداد پریود شدم، و در سومین هفته پس از پریود شدنم(از تاریخ 18 تا 24 خرداد) رابطه جنسی کامل داشتم.......در این مدتی که قرص می خوردم،مخصوصا دوره دوم دو بار یک و دو ساعت بعد از ساعتی که بایستی قرص می خوردم،آن را خوردم

حال می خواهم بدونم آیا احتمال بارداری من وجود داره.......؟

7. سلام بر شما

آقای دکتر من این ماه هم از تست های تخمک گذاری استفاده کردم و خوشبختانه در روز سیزدهم جواب داد و اقدام به نزدیکی کردم ولی بعد از نزدیکی مقدار کمی از مایع از بدنم خارج شد و در روز 25 هم لکه بینی دارم
    می خواستم علت را بدانم

با تشکر از راهنماییهای جنابعالی

8. سلام
    پست تشخیص بارداری من رو نگران کرد. من 27 فروردین رابطه جنسی داشتم البته پریودم نامنظم هست چون 17 روز تاخیر داشتم در روز 13 تاخیر تست بتا دادم منفی شد و بعد از 17 روز پریود شدم مدتش همیشه 7 روزه بود ولی این ماه 5 روز و مقدارش هم کمی کمتر از همیشه بود. چون درد در زیر شکمم  داشتم دکتر رفتم و سونوگرافی انجام دادم سالم بودم . و دوباره من چند روز پیش که 2 ماه از رابطه جنسیم می گذشت تست بتا دادم منفی بود. و الانم که نزدیک به پریودم هست علائم قبل از دوره را دارم. به نظر شما دیگه احتمال بارداری وجود نداره ؟ یعنی اگه باردار بودم توی این آزمایش ها مشخص می شد بله؟
    من خیلی نگرانم خواهش می کنم جواب سوالم رو بدید.
    ممنون از اطلاعات مفید شما

9. سلام کاربر عزیز من واقعا از شما تعجب میکنم  که چقدر حساس هستید!.خوب معلومه که شما 100%باردار نیستید شما 2با تست دادید  اونم با فاصله ای که قطعا مشخص میشد.پریودهای نامنظم هم علتهای مختلفی میتونه داشته باشه از جمله استرس و  تغییرات هورمونی.

10. kheizaran نوشته است: سلام
    من الان دو دوره است که ال دی مصرف می کنم
    در تاریخ 1 خرداد پریود شدم، و در سومین هفته پس از پریود شدنم(از تاریخ 18 تا 24 خرداد) رابطه جنسی کامل داشتم.......در این مدتی که قرص می خوردم،مخصوصا دوره دوم دو بار یک و دو ساعت بعد از ساعتی که بایستی قرص می خوردم،آن را خوردم

حال می خواهم بدونم آیا احتمال بارداری من وجود داره.......؟

سلام با اجازه آقای دکتر .و آقای کاوه: اینکه حتی بگوییم با خوردن منظم قرصهای ضد بارداری احتمال بارداری به 0 میرسد اشتباه هست ولی احتمال بارداری در اکثر موارد بسیار  بسیار ضعیف میباشد    در مصرف کنندگان عادی 98% موثر بوده و به طور میانگین فقط 2%شکست داشته .   در ضمن باید طبق اصول و طبق برنامه زمانی دقیق استفاده شن  ولی یکی 2ساعتی که برای شما به طور استثنایی ایجاد شده تاثیر خطرآفرین و خاصی نخواهد داشت نگران نباشید احتمال بارداری در شما با توجه به زمان نزدیکی  تقریبا 0 میباشد(البته منهای اون 2% Laughing ).موفق باشید

11. سلام و با اجازه آقای دکتر اولا با وجود پرده بکارت هم حاملگی ممکن است چون راه نفوذ هست احتمال بارداری در شما  هست ولی با توجه به استفاده قرصها ضعیف میباشد. تاخیر در پریود در اکثر موارد با توجه به استفاده از قرصها رخ میدهد ولی اگر نگرانید بد نیست که برای اطمینان بیشتر تست بتا بدهید.

12. با سلام خدمت شما:

من در تاریخ 3/2/87 پریود شده ودر تاریخ 10/2 پاک شدم در تاریخ 18/2/ یک رابطه داشتم البته بدون دخول وحتی تماس الت هاومنی بعد از بیرون ریختن با دستمال پاک شد ولی بعد از آن نامزدم با دست الت منو لمس نمود با توجه به اینکه من پریود منظمی داشته ام ولی هنوز نشدم  ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟ در ضمن من هنوز باکره هستم.
    لطفا سریع جواب منو بدهید با تشکر فراوان

13. سلام
    اولا باکره بودن ارتباطی حاملگی نداره
    چون اسپرم قابل نفوظ است و با داشتن پرده بکارت (هایمن) هم امکان حاملگی وجود دارد
    در ضمن شما ذکر نکردید چقدر بعد از انزال نامزدتون ایشون ناحیه تناسلی شما رو لمس کردن؟
    چون اسپرم در محیط خارج عمر زیادی ندارد
    اما اگر پریود شما نامنظم شده ممکنهبخاطر تغییر فصل و یا تغییرات هورمونی باشد
    اما بهتره بررسی کنید با مراجعه به پزشک متخصص
    با آرزوی شادابی شما کاربر عزیز
    -----------------------------------------
    هم امضا میکنم هم انگشت میزنم Mr. Green

14. با سلام خدمت شما دوست گرامی:

نامزدم حدودا  5دقیقه بعد از خروج منی الت منو لمس کردوبه گفته ای ایشان دستهایش کاملا خشک بوده .لطفا منو راهنمایی کنیدچون این مسئله ذهنم رو خیلی مشغول کرده.

15. Mani_Mani نوشته است:
    جایی خوانده بودم که یه خونریزی وجود داره که شباهت زیادی به عادت ماهیانه خانم ها داره ولی در اصل عادت ماهیانه اون خانم نیست و نشانه ی بارور شدن تخمک هست که به رحم می چسبد که می خواستم بپرسم

1- این خونریزی که شباهت زیادی هم گویا با عادت ماهیانه داره در چند ماهگی یا چند هفتگی یا چند روزگی بارداری اتفاق می افته ؟!!؟ و خونریزیش چند روز هست ؟!!؟ ( این قسمتش خیلی مهمه )

سلام،
    به این حالت خونریزی گفته نمی شود بلکه نوعی لکه بینی است (یعنی خونریزی خفیف است و اصلا به خونریزی ناشی از قاعدگی که ماهیانه رخ می دهد شباهتی از لحاظ شدت و حجم ندارد). در هنگام ورود تخم و لانه گزینی در رحم ایجاد می شود، در همه دیده نمی شود، از نظر زمانی حدود 10 تا 14 روز بعد از لقاح (تقریبا حوالی زمان مورد انتظار برای خونریزی ماه بعد) ایجاد می شود.

Mani_Mani نوشته است: 2- علامت استفراغ و حالت تهوع هم معمولا در چند ماهگی یا همون چند هفتگی و خلاصه چند وقت بعد از بارداری بوجود میاد ؟!!؟

این علایم در سه ماهه اول بارداری رخ می دهند، تهوع و استفراغ نشاندهنده بارداری قطعی نیستند.
    Mani_Mani نوشته است: 3- سوال دیگر هم اینکه یک خانم باردار چند بار نهایتا خونریزی داره که شبیه عادت ماهیانش باشه !؟!!؟

به اینجا
    مراجعه کنید.
    Mani_Mani نوشته است: 4- و سوال اخر هم  اینکه اگر خانمی عادت ماهیانه منظمی داشته باشه ولی بیکباره با 8 روز زودتر عادت ماهیانه مواجه بشه و خون بسیار کمتری ببینه این قضیه طبیعی هست ؟!!؟ و بنظر شما اساتید محترم می تونه ارتباطی با مورد یک که عرض کردم داشته باشه ؟!!؟!؟
    موفق باشید !!

نه، ارتباطی ندارد، وقوع قاعدگی = عدم بارداری

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 57
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید