شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج بیش از حد ترشحات هنگام ارگاسم

1. سلام خدمت آقای دکتر و کاربران عزیز

امروز یک مریض داشتم که با شکایت زیر مراجعه کرده بود:
    بیمار خانم 21 ساله ای بود با شکایت خروج بیش از حد مایع هنگام ارگاسم مراجعه کرده بود
    به گفته بیمار این خانم الان 1 سال هست که رابطه جنسی را آغاز کرده و هر بار در هنگام رسیدن به ارگاسم مقدار زیادی مایع از ایشان خارج میشود به اندازه ای که جلوی ارضا شدن همسرشان را میگیرد
    بیمار پریود های منظم- میل جنسی خیلی زیاد دارد و سابقه هیچ بیماری خاص در خود و خوانواده نداشته
    در ضمن ایشان اضهار داشت که مقدار این ترشحات مثل ادرار و به همان غلظت است
    و حتا با استمنا هم به همین مقدار مایع خارج میشود

من اطلاعاتی راجع به این مسئله نداشتم و ارجا دادم
    اگر شما اطلاعاتی دارید ممنون میشو راهنمایی کنید

8O

2. با سلام
    میل جنسی شدید برخی زنان  و هریار ارگاسم شدن آنها ناشی از تحریک نقطه جی  (G-Point) آنان است. غده های ریز جی در هنگام ارگاسم زنانه مایعی زلال و با غلظت پایین تولید  و بیرون میدهد و با این کار تخرک اسپرم را بیشتر کرده و با افزایش PH  محیط واژن را قلیایی کرده و بدین ترتیب طول عمر اسپرم ها را افزایش میدهد.

3. آقای کامبیز عزیز پس به نظر شما خانومه مورد نظر  حالتشون غیر عادی نیست ؟؟؟؟!!!!

4. lسلام آقای کامبیز
    من این مطالب رو میدونم اما مقدار این ترشحات در این خانم خیلی زیاد بود تقریبا اندازه ادرار کردن
    و به گفته خودشون با شدت خارج میشده
    پس نمیتونه طبیعی باشه
    اما دلیل و درمانش چی میتونه باشه؟
    ممنو میشم اگه آقای دکتر رهام هم نظرشون رو بگن

5. خانم مرمر گل  اين مورد كاملا طبيعي است و هيچ مشكلي وجود ندارد به نظر بنذه البته و اين امكان هم هست كه  در هنگام اورگاسم اين مايع رو با فشار خارج بشه
    به نظر من هيچ مشكلي وجود ندارد
    من خودم به اين مورد در هنگام رابطه جنسی برخورد كرده ام از نظر اقايان شايد خوشايند نباشه ولي اين وضعيت براي خانمي كه اين حالت براش رخ ميده بسيار خوش اينده و فكر مي كنم از بقيه خانمها كه به اين صورت اورگاسم نميشن لذت بخش تره

6. marmargol2002 نوشته است: سلام خدمت آقای دکتر و کاربران عزیز

امروز یک مریض داشتم که با شکایت زیر مراجعه کرده بود:
    بیمار خانم 21 ساله ای بود با شکایت خروج بیش از حد مایع هنگام ارگاسم مراجعه کرده بود
    به گفته بیمار این خانم الان 1 سال هست که رابطه جنسی را آغاز کرده و هر بار در هنگام رسیدن به ارگاسم مقدار زیادی مایع از ایشان خارج میشود به اندازه ای که جلوی ارضا شدن همسرشان را میگیرد
    بیمار پریود های منظم- میل جنسی خیلی زیاد دارد و سابقه هیچ بیماری خاص در خود و خوانواده نداشته
    در ضمن ایشان اضهار داشت که مقدار این ترشحات مثل ادرار و به همان غلظت است
    و حتا با استمنا هم به همین مقدار مایع خارج میشود
    من اطلاعاتی راجع به این مسئله نداشتم و ارجا دادم
    اگر شما اطلاعاتی دارید ممنون میشو راهنمایی کنید
    Shocked

سلام،
    در اکثر افراد و به طور طبیعی این ترشحات در این حدی که شما ذکر کردید نیست؛ ولی ممکن است در افرادی به این صورت باشد، به نظر می رسد این ترشحات از غدد پارا اورترال و یا غدد skene باشد. در بین متخصصین هم اتفاق نظری در مورد این مایع به این شکل وجود ندارد.

7. نقل قول: سلام،
    در اکثر افراد و به طور طبیعی این ترشحات در این حدی که شما ذکر کردید نیست؛ ولی ممکن است در افرادی به این صورت باشد، به نظر می رسد این ترشحات از غدد پارا اورترال و یا غدد skene باشد. در بین متخصصین هم اتفاق نظری در مورد این مایع به این شکل وجود ندارد.

سلام
    منم همین احتمال رو میدم آقای دکتر
    اما چه راه حلی برای این موضوع هست؟
    آیا باید به همین منوال ادامه پیدا کنه؟
    ---------------------------------------------------------------
    هم امضا میکنم هم انگشت میزنم Laughing

8. marmargol2002 نوشته است:
    نقل قول: سلام،

سلام
    منم همین احتمال رو میدم آقای دکتر
    اما چه راه حلی برای این موضوع هست؟
    آیا باید به همین منوال ادامه پیدا کنه؟
    ---------------------------------------------------------------
    هم امضا میکنم هم انگشت میزنم Laughing

سلام،
    مطلبی در مورد کاهش این ترشحات آبکی نخوانده ام!

9. سلام
    این حالت کاملا طبیعی هست و تمام زنان توانائی این برون پا شی رو دارن
    منتها چون فکر میکنند که ادرار دارن و جلوی خودشون رو میگیرن نمی تونن این حالت رو تجربه کنن .
    مایع خارج شده شفاف و زلال میباشد و از چند قطره تا نصف لیوان ممکنه باشه و معمولا با فشار و پرتاب از مجرای ادرار ( نه واژن ) خارج میشه .
    و دیده شده که یا تلخ مزه یا شیرینه !!!!
    و اصلا ربطی به ادرار نداره ( هرچند حاوی کمی ادرار هم هست ) .
    و اینحالت ربطی به اورگاسم شدن زن هم نداره و در هیجانات جنسی اتفاق میافته
    انالیز این مایع نشون داده که خیلی شبیه ترکیبات پروستات مردان هست . ولی دلیل این برون پاشی تا حالا دقیقا مشخصه نشده .
    و برای زن این مسئله خیلی هیجان انگیزه
    ولی متاسفانه مردان فکر میکنن که ادرار هست و مانع این  تجربه لذتبخش زنان میشوند ( خوش به حال شوهر ان خانوم  Wink  )
    و از غددی که داخل مجرای ادرار باز میشن ترشح میشه

10. siroosazad نوشته است: سلام
    این حالت کاملا طبیعی هست و تمام زنان توانائی این برون پا شی رو دارن
    منتها چون فکر میکنند که ادرار دارن و جلوی خودشون رو میگیرن نمی تونن این حالت رو تجربه کنن .
    مایع خارج شده شفاف و زلال میباشد و از چند قطره تا نصف لیوان ممکنه باشه و معمولا با فشار و پرتاب از مجرای ادرار ( نه واژن ) خارج میشه .
    و دیده شده که یا تلخ مزه یا شیرینه !!!!
    و اصلا ربطی به ادرار نداره ( هرچند حاوی کمی ادرار هم هست ) .
    و اینحالت ربطی به اورگاسم شدن زن هم نداره و در هیجانات جنسی اتفاق میافته
    انالیز این مایع نشون داده که خیلی شبیه ترکیبات پروستات مردان هست . ولی دلیل این برون پاشی تا حالا دقیقا مشخصه نشده .
    و برای زن این مسئله خیلی هیجان انگیزه
    ولی متاسفانه مردان فکر میکنن که ادرار هست و مانع این  تجربه لذتبخش زنان میشوند ( خوش به حال شوهر ان خانوم  Wink  )
    و از غددی که داخل مجرای ادرار باز میشن ترشح میشه

سلام
    این گفته های شما اصلا علمی نیست
    چون این رشته تحصیلی منه و امکان نداره چنین مطلبی وجود داشته باشه
    شما ظاهرا خانم نیستید که این مسئله رو عادی میگیرید
    اگه منبع علمی میدونید حتما به من بگید لطفا
    چون من سالها خارج از ایران تحصیل کردم و چنین مطلبی رو نه دیدم نه شنیدم
    ممنون که به سوال من توجه کردید

11. سلام به خانم مرمر گل.
    باید بگم من هم با مطالب آقای سیروس آزاد موافقم. حدود یک سال پیش در یک مجله خارجی (به زبان انگلیسی)  که توسط یکی از دوستانم آورده شده بود این مطلب رو خوندم . و البته خودم هم بعد از ازدواج عینا این مساله رو تجربه کردم و چون احساس کردم که ادرار دارم جلوی خروج اون رو گرفتم و البته بعد از پرسیدن و یکک سری گرفتن اطلاعات از دوستانم متوجه شدم که اکثرا همین موضوع رو تجربه کردن اما همه جلوی خروجش رو گرفتن در صورتیکه اگر خارج میشد من مطمئنم که خیلی احساس لذت میکردم...
    به هر حال این اطلاعات و مسائلی بود که من تجربه کردم و خوندم و امیدوارم شما هم در این زمینه بتونین اطلاعات کافی رو جمع آوری کنین و ما رو هم در جریان بگذارین.  Wink

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. sami_woody نوشته است: سلام به خانم مرمر گل.
    باید بگم من هم با مطالب آقای سیروس آزاد موافقم. حدود یک سال پیش در یک مجله خارجی (به زبان انگلیسی)  که توسط یکی از دوستانم آورده شده بود این مطلب رو خوندم . و البته خودم هم بعد از ازدواج عینا این مساله رو تجربه کردم و چون احساس کردم که ادرار دارم جلوی خروج اون رو گرفتم و البته بعد از پرسیدن و یکک سری گرفتن اطلاعات از دوستانم متوجه شدم که اکثرا همین موضوع رو تجربه کردن اما همه جلوی خروجش رو گرفتن در صورتیکه اگر خارج میشد من مطمئنم که خیلی احساس لذت میکردم...
    به هر حال این اطلاعات و مسائلی بود که من تجربه کردم و خوندم و امیدوارم شما هم در این زمینه بتونین اطلاعات کافی رو جمع آوری کنین و ما رو هم در جریان بگذارین.  Wink

سلام
    ممنون از توجهتون
    اگه امکان داره اسم و تاریخ اون مجله رو برای من بفرستید و یا اینکه اوون مطلب رو برام email کنید
    چون من هنوز مطمئنم که این مسئله عادی نیست
    در ضمن شما همون یک بار رو احساس کردید که تجربه کردید اما  واقعا تجربه نکردید چون هیچ ماده ای از شما خارج نشده پس این دلیل نمیشه که این موضوع 100% باشه
    من منتظر اسم- تاریخ چاپ و کشور چاپ کنندهء  اون مجله هستم
    من  تقریبا به تمام مجلات معتبر دسترسی دارم و پیدا کردن اون مجله کار سختی نیست
    بازم متشکرم

13. سلام
    همانطور كه دوست عزيز اشاره كردن اين موضع وجود داره چون من هم در هنگام نزديكي با همسرم به اين قضيه بر خورد كردم نه يكبار بلكه اكثرا مواقع كه تحريك و مدت زمان نزديكي زياد ميشه اين حالت براشون پيش مياد  ايشون هم اظهار مي كنند كه ادرار دارند ولي يا خودش رو نگه ميداره يا اينكه به دستشوئي مراجعه ميكنه كه اكثرا يك مقدار مايع خارج ميشه . بنده در پستهاي قبلي اين موضوع رو خدمت دستان عرض كردم كه با اين مسئله چه قبل و چه بعد از ازدواج برخورد كردم حالا چرا پايه علمي براش نتونستيد پيدا كنيد من نمي دونم ميشه توي همين جا سوال عموي كرد البته با اجازه مسئولين محترم سايت
    كه تا حلا چه كسي با اين مورد بر خورد كرده  ؟‌ Question

marmargol2002 نوشته است:
    sami_woody نوشته است: سلام به خانم مرمر گل.

سلام
    ممنون از توجهتون
    اگه امکان داره اسم و تاریخ اون مجله رو برای من بفرستید و یا اینکه اوون مطلب رو برام email کنید
    چون من هنوز مطمئنم که این مسئله عادی نیست
    در ضمن شما همون یک بار رو احساس کردید که تجربه کردید اما  واقعا تجربه نکردید چون هیچ ماده ای از شما خارج نشده پس این دلیل نمیشه که این موضوع 100% باشه
    من منتظر اسم- تاریخ چاپ و کشور چاپ کنندهء  اون مجله هستم
    من  تقریبا به تمام مجلات معتبر دسترسی دارم و پیدا کردن اون مجله کار سختی نیست
    بازم متشکرم

14. با سلام.

همونطور که گفتم مطلبی رو که خوندم مربوط به یک سال پیش هست و الان دسترسی ندارم. اما بعد از یک سری جستجو عینا این مطالب رو در یک سایت معتبر پیدا کردم که میتونین به اون مراجعه کنید و مرجع اطلاعات رو پیدا کنین.
    کد:
    http://tanzimekhanevadeh.ir/sad/
    http://asheghi4u.blogsky.com/?PostID=446

خیلی جامع و کامل توضیح داده شده/.
    میتونید با آقای مجد در رابطه با منبع اون صحبت کنید.

موفق باشین.

15. sami_woody نوشته است: با سلام.

همونطور که گفتم مطلبی رو که خوندم مربوط به یک سال پیش هست و الان دسترسی ندارم. اما بعد از یک سری جستجو عینا این مطالب رو در یک سایت معتبر پیدا کردم که میتونین به اون مراجعه کنید و مرجع اطلاعات رو پیدا کنین.
    http://tanzimekhanevadeh.ir/sad/
    http://asheghi4u.blogsky.com/?PostID=446

خیلی جامع و کامل توضیح داده شده/.
    میتونید با آقای مجد در رابطه با منبع اون صحبت کنید.

موفق باشین.

سلام
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    الان چک میکنم و به شما هم خبر میدم
    بازم مر30

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید