شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خشکی موهای سر و رنگ کردن زیاد مو

1. bilaki

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام یه سوال فقط یه سوال دارم منتظرجوابش هستم موهاموزیادرنگ کردم حالت خوب نمیگیرندخشکندچکارکنم ؟

2. bilaki نوشته است: سلام یه سوال فقط یه سوال دارم منتظرجوابش هستم موهاموزیادرنگ کردم حالت خوب نمیگیرندخشکندچکارکنم ؟

سلام
    همین که شما موهاتونو زیاد رنگ می کنید باعث خشکی موهای سرتون میشه حتی اگه رنگی که انتخاب می کنید یه برند خوب و شناخته شده باشه باز یه ماده ی شیمیایی هستش که به موهای سر اسیب وارد میکنه. در مرحله ی اول سعی کنید که همین رنگ کردن های متعدد رو ترک کنید و بعدش اینجا رو مطالعه بفرمایید.  

3. من هم این مشکل رو داشتم.علاوه بر توصیه دوستمون بگم که کمبود ویتامین eهم باعث خشکی میشه
    سرم کریستال برای من حکم مسکن رو داشت اما ماسک موی فولیکا موهای من رو بهتر کرد شاید موهای شما رو هم درمان کنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. پیشنهاد میکنم نیم ساعت قبل از شست و شو موهاتون رو با روغن زیتون چرب کنید

5. سلام. ببینید برای اینکه موهای خوب و خوش حالتی داشته باشین باید نکات زیادی رو رعایت کنید.اول اینکه یه شامپوی خوب داشته باشید و هر 6ماه یکبار شامپوتون رو عوض کنیدمثلا دوسه تا شامپوی خوب اتخاب کنید و هر6ماه ازیکیش استفاده کنید.دوم که باید اول میگفتم یه تغذیه مناسب سرشار از انواع ویتامین ها داشته باشین.استفاده از روغن هایی مثل نارگیل و زیتون یک ساعت قبل از استحمام میتونه کمک کننده باشه.هم چنین یک نرم کننده خوب بگیرین و بعد از شستشوی موهاتون ازش استفاده کنید که موهاتون از خشکی در بیاد.امیدوارم مفید باشه ولی اگر انجام دادین رها نکنید حداقل چند ماه ادامه بدین تا نتیجه بگیرین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید