شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فلوکستین و عوارض جنسی در خانم ها

1. سلام
    نامزد من به خاطر افسردگی و بی تابی که بعد غروب آفتاب براش پیش میومد دو ماه هست که فلوکستین مصرف میکنه و پزشک معالجش گفته که تا بعد از عید این درمان به اتمام میرسه.دوز مصرفی این دارو هر روز 30 میلی گرم هست. 20 بعد نهار و 10 سر شب . علاوه بر این دارو داروی پرفنازین هم تجویز کردن. تا الان هیچ عوارض خاصی نداشته براش اما من تو اینترنت مطالب زیادی خوندم در باره ی عوارض جانبی این دارو که یکیش اختلال عملکرد جنسی و کاهش میل جنسی هست.  چند جا هم خوندم که ممکنه این عوارض حتی چند سال پس از اتمام دوره ی درمان در خانم  ها باقی بمونه. این مطلب من رو تا حدی نگران کرده. این مطلب چقدر احتمال داره ؟ و چقدر ممکن هست که عوارض این دارو برای بلند مدت باقی بمونه؟  در صورت باقی ماندن این عوارض چه میتوان کرد.
    در مورد سردی و بی میلی نامزدم اون هم در روز های اول شروع زندگی مشترک نگرانم. بر اساس مطالعاتی که داشتم دلیل اصلی سردی خانم ها در طول زندگی به همون تجربه های اول بر میگرده و من نمیخام همچین مساله ای رو خودم و همسر آینده م تجربه کنیم
    با تشکر از راهنماییتون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید