شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 57   

پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی

1. maei21 نوشته است: با سلام میخواستم بدونم اگر کسی از نزدیکان عفونت مثانه و یا قارچ ناحیه تناسلی داشته باشد برای شخص باردار خطرناک نیست؟ با تشکر

سلام

برای بچه خطرناکه یا برای مادر؟
    سوالتون رو واضح تر بپرسید
    با این حال عفونت یا قارچ میتونه واگیر دار باشد وقتی بهداشت رعایت نشود
    سعی کنید از لباس های شخص بیمار و وسایل بهداشتی آن شخص استفاده نکنید
    و سعی کنید مثانه خود را همیشه تمیز کنید و قبل از پوشیدن لباس زیر آن را اتو کنید

2. با سلام ما روز 7 مهر نزدیکی داشتیم،طبق هر ماه قرار بود بیست و سوم پریود بشم،اما امروز هفدهم بعد از نزدیکی یک لخته خون دیدم این نشانه چیست؟

3. zendegi_omid نوشته است: سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا استفاده از وازلین توی رابطه اگه قصد بارداری داشته باشیم مضره . خواهشا جواب بدید منتظرم....

سلام.بله.توصیه میشی اگر قصد بارداری دارید از هیچ ماده اضافی استفاده نکنید.حتی اب دهان هم باعث مرگ اسپرم میشه همین طور مواد دیگه.اسپرم ها حساس هستن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. karbar0 نوشته است: با سلام ما روز 7 مهر نزدیکی داشتیم،طبق هر ماه قرار بود بیست و سوم پریود بشم،اما امروز هفدهم بعد از نزدیکی یک لخته خون دیدم این نشانه چیست؟

سلام.شما هیچ توضیحی در مورد رابطه تون ندادید که بشه نظر داد.جلوگیری داشتید یا نه؟

5. سلام.شما هیچ توضیحی در مورد رابطه تون ندادید که بشه نظر داد.جلوگیری داشتید یا نه؟[/quote]

سلام. خیر هیچ روش جلوگیری هم نداشتیم.

6. hengameh561 نوشته است:
    zendegi_omid نوشته است: سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا استفاده از وازلین توی رابطه اگه قصد بارداری داشته باشیم مضره . خواهشا جواب بدید منتظرم....

سلام.بله.توصیه میشی اگر قصد بارداری دارید از هیچ ماده اضافی استفاده نکنید.حتی اب دهان هم باعث مرگ اسپرم میشه همین طور مواد دیگه.اسپرم ها حساس هستن.

یعنی از آب دهان میشه بعنوان یه روش پیشگیری از بارداری استفاده کرد؟!

7. sara_lovely نوشته است:
    hengameh561 نوشته است:
    zendegi_omid نوشته است: سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا استفاده از وازلین توی رابطه اگه قصد بارداری داشته باشیم مضره . خواهشا جواب بدید منتظرم....

یعنی از آب دهان میشه بعنوان یه روش پیشگیری از بارداری استفاده کرد؟!

با سلام اسپرم ها درسته که حساس هستند ولی نه اینکه با استفاده از اب دهان بخواین روش پیشگیری از بارداری رو داشته باشین اگر قصد بارداری ندارین یه روش مطمئن جلوگیری  رو انتخاب کنید واگر هم میخواین باردار شوید حتما سه ماه قبل از بارداری قرص فولیک اسید (برای جلوگیری از نقایص لوله های عصبی )مصرف کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام
    من 92/4/25سقط داشتم جنین 14هفته ای.و بعداز سقطم جلوگیری نداشتم ولی هنوز موفق به باردار شدن نشدم .دوره پریودیم عوض شده یه بار 27روزه واینبار 30روزه دلیلش چی میتونه باشه؟؟چقدر طول میکشه که دوباره بارداربشم؟؟؟وچه زمان وقت تخمک گذاری میباشد؟؟ودر ضمن من بعداز پریودیم ترشحات رقیق وبدون بو هم دارم؟؟

9. سلام من خیلی دوست دارم باردار بشم.اما شوهرم آمادگیش رو نداره و میگه زوده البته 3 ساله که ازدواج کردیم.این ماه روزهای 12 و 13 قاعدگی رابطه داشتیم اما منی رو داخل تخلیه نکردیم.هنوز دو روز به پریودم مونده اما صبح ها حالت تهوع دارم و در طول روز هم هر وقت گرسنه ام بشه حالت تهوع می گیرم و چند روزی ام هست که سرگیجه دارم و چشمام سیاهی میره.زیردل درد هم تا هفته پیش داشتم اما چند روزی هست که دل درد پریودیم کاملا قطع شده با وجود اینکه هر ماه یک هفته قبل از پریودم مرتبا دل درد داشتم ولی الان با وجود اینکه دو روز به پریودم مونده اصلا دل درد ندارم.خواستم بپرسم احتمال بارداری وجود داره؟کی می تونم برم آزمایش تا کاملا مطمئن بشم.اگه جواب بدید ممنون می شم.

10. سلام من35 ساله مدتی است که باهمسرم اقدام به بچه دارشدن کرده ایم حدود3 سال من یکسال پیش عمل واریکوسل انجام دادم والان حدود16ملیون اسپرم دارم داروی کلوموفین وپنتوکسی مصرف می کنم سوال من این است که آلت من مقداری خمیده است آیاتاثیرگذاراست یانه وروش درمان خمیدگی چیست درضمن باعث کمترشدن شهوت من نیزشده است ممنون میشم اگردرخصوص بچه دارشدن راهکاری است بفرمائید

11. با سلام.من دچار آندومتیوز بودم که با عمل برطرف شد و جهت بارداری عکس رنگی گرفتم و خدا را شکر سالم بود.همسرم هم سالمه.دکترم برام قرص داکسی سایکلین و لترول و آمپول اچ سی جی داده .آیا امکان بارداری من با این داروها وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. parvin68 نوشته است: با سلام.من دچار آندومتیوز بودم که با عمل برطرف شد و جهت بارداری عکس رنگی گرفتم و خدا را شکر سالم بود.همسرم هم سالمه.دکترم برام قرص <a>داکسی سایکلین</a> و لترول و آمپول اچ سی جی داده .آیا امکان بارداری من با این داروها وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله این داروها میتونه کمک به بارداری کنه.باید یک شب در میان نزدیکی داشته باشید .هرچی خدا بخواد.

13. amam2829

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من ماه سوم بارداری هستم و سرماخوردگی گرفتم ، در این ماه ضرر داره واسه جنین؟من دکتر نرفتم و سعی میکنم دارو نخورم و طبیعی دارو میخورم مثل شیر و غذاهای گرم....
    آیا بانخوردن دارو میتوانم کاری کنم که ضرری به جنین نرسد ؟سرماخوردگی چه ضررهایی امکان داره به جنین برساند؟ من خیلی خیلی نگرانم

با تشکر

14. سلام
    منو خانم میخوایم بچه دار بشیم برای شروع باید به پزشک مراجعه کنم
    در ضمن خانم بنده پریود نا منظمی دارد بعضی ماها تا سه ماه تاخیر دارن

15. amam2829 نوشته است: سلام
    من ماه سوم بارداری هستم و سرماخوردگی گرفتم ، در این ماه ضرر داره واسه جنین؟من دکتر نرفتم و سعی میکنم دارو نخورم و طبیعی دارو میخورم مثل شیر و غذاهای گرم....
    آیا بانخوردن دارو میتوانم کاری کنم که ضرری به جنین نرسد ؟سرماخوردگی چه ضررهایی امکان داره به جنین برساند؟ من خیلی خیلی نگرانم

با تشکر

سلام.شما با دکتر نرفتن اسیب رو بیشتر میکنی.بهتره بری دکتر و بهشون بگی که بارداری تا برای دارو نوشتن دقت داشته باشن.از دکتر زنان خودت هم میتونی کمک بگیری و راهنماییت میکنه.ولی بدون دکتر ممکنه این عفونت و ویروس در بدنتون بمونه و خدای نکرده مشکل حادتر بشه.حتما برید دکتر.موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 57 از 58
رفتن به صفحه :    ... 57   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید