شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رتینوپاتی دیابتی

1. با سلام
    من 26 سالمه و مبتلا به دیابت نوع 2 هستم.از پارسال کمی مشکل بینایی داشتم.دکتر رفتم گفت باید عمل لیزر انجام بدم.متاسفانه به علت ترس پشت گوش انداختم.امسال مشکل دیدم بیشتر شد به صورتی که اشیاء رو کج و معوج میبینم.رفتم پیش دکتر احمدیه ایشون گفتن که خیلی دیر اومدی.میتونی عمل کنی ولی ریسکش بالاست و اینکه یک ماه بیشتر وقت ندارم.دقیق نگفت که عمل کنم یا نه.لطفا منو راهنمایی کنید که عمل بکنم یا نه؟
    با تشکر

2. shirer نوشته است: با سلام
    من 26 سالمه و مبتلا به دیابت نوع 2 هستم.از پارسال کمی مشکل بینایی داشتم.دکتر رفتم گفت باید عمل لیزر انجام بدم.متاسفانه به علت ترس پشت گوش انداختم.امسال مشکل دیدم بیشتر شد به صورتی که اشیاء رو کج و معوج میبینم.رفتم پیش دکتر احمدیه ایشون گفتن که خیلی دیر اومدی.میتونی عمل کنی ولی ریسکش بالاست و اینکه یک ماه بیشتر وقت ندارم.دقیق نگفت که عمل کنم یا نه.لطفا منو راهنمایی کنید که عمل بکنم یا نه؟
    با تشکر

سلام
    اول از همه یادتون باشه این بیماری فوق العاده خطرناکه

نمیدونم چرا پشت گوش انداختین

به علت بیماری دیابت شما کم کم بینایی خودتون رو از دست میدید ( ببخشید که اینقدر واضح میگم ولی واقعیته)
    خیلیا دست و پا رو به علت سیاه شدن از دست میدن به این بیماری مرگ تدریجی هم میگویند
    و بهتره به دکتر های دیگر هر چه زودتر مراجعه کنید و نظر آن ها رو هم بدونید
    امیدوارم به عمل نرسه ولی عجله کنید در رابطه با درمانتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید