شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 30   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. Namiin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام نمیدونم از دوستان این سوالو پرسید یا نه اما من هرچی گشتم پیدا نکردم برای همین میپرسم ...
    آیا رابطه از راه مقعد باعث پاره شدن پرده بکارت میشه؟
    اگه آره لطفا بیشتر توضیح بدین که کامل متوجه بشم.
    ممنونم

2. Namiin نوشته است: سلام نمیدونم از دوستان این سوالو پرسید یا نه اما من هرچی گشتم پیدا نکردم برای همین میپرسم ...
    آیا رابطه از راه مقعد باعث پاره شدن پرده بکارت میشه؟
    اگه آره لطفا بیشتر توضیح بدین که کامل متوجه بشم.
    ممنونم

سلام دوست عزیز
    رابطه مقعدی به خودی خود آسیلی به پرده نمیزنه مگه اینکه همرا با ضربه های سنگین و فشار بالا همرا باشد که احتمال آسیب دیدگی پرده وجود داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام آیا درزمان پریود خودارضایی ازطریق مالش بدون دخول آسیب به پرده میرسونه؟

4. tamana2454 نوشته است: سلام آیا درزمان پریود خودارضایی ازطریق مالش بدون دخول آسیب به پرده میرسونه؟

خیر

5. yamur121

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام؛ خسته نباشید
    مرسی از سایت خوبتون
    من امروز با نامزدم رایطه داشتم با توجه به علایم احساس میکنم پرده بکارتم که حلقوی(دکتر گفته بود با دخول پاره میشه)بود پاره شده اما درد خیلی کمی داشتمو فقط چند قطره خونریزی داشتم
    میخواستم بپرسم احتمال پارگی وجود داره؟ اگه پاره شده باشه چه کارایی باید انجام بدم که عفونت نداشته باشم!

6. yamur121 نوشته است: سلام؛ خسته نباشید
    مرسی از سایت خوبتون
    من امروز با نامزدم رایطه داشتم با توجه به علایم احساس میکنم پرده بکارتم که حلقوی(دکتر گفته بود با دخول پاره میشه)بود پاره شده اما درد خیلی کمی داشتمو فقط چند قطره خونریزی داشتم
    میخواستم بپرسم احتمال پارگی وجود داره؟ اگه پاره شده باشه چه کارایی باید انجام بدم که عفونت نداشته باشم!

اگه خونریزی داشتین که احتمالاً پرده پاره شده. ترجیحاً یه مدت بعدش دخول نداشته باشین بهتره، هرچند میگن بلافاصله میشه دخول داشت. مراقبت خاصی نیاز نداره. همون موارد بهداشتی که همیشه رعایت می کردین کافیه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام خسته نباشید من با دوست پسرم رابطه فقپ در حد لاپایی داشتم که دو دفه دردی در ناحیه التم حس کردم ولی خونی هم ندیدم و کمی بعد درد تموم میشد و چیزی دیگه نبود و هیچ گونه دخولی صورت نگرفته تا حالا ایا مشکلی برای پرده بکارت بدون دخول صورت میگیره به این روش؟ممنون

8. deltangi10 نوشته است: سلام خسته نباشید من با دوست پسرم رابطه فقپ در حد لاپایی داشتم که دو دفه دردی در ناحیه التم حس کردم ولی خونی هم ندیدم و کمی بعد درد تموم میشد و چیزی دیگه نبود و هیچ گونه دخولی صورت نگرفته تا حالا ایا مشکلی برای پرده بکارت بدون دخول صورت میگیره به این روش؟ممنون

سلام

وقتی دخولی صورت نگرفته باشه پس آسیبی به پرده اتون وارد نشده
    نگران نباشید

9. سلام

می خواستم بدونم عمل حراجی برای برداشتن هایمن چه طوریه ؟ من قبل از ازدواجم دکتر رفتم بهم گفتن پردت حلقوی هست بعد از ازدواج نمی تونستم با همسرم رابطه داشته باشم و الت همسرم داخل  نمی رفت دوباره مراجعه کردم به پزشک گفتن پردت از نوع جناغی یا غضروفی هست و باید عمل شه ....... ینی این همه تضاد در معاینات امکان داره .......؟

10. با سلام و خسته نباشید من دختری 31 ساله هستم که از مدتها قبل به دلیل عدم اگاهی در ضمینه پرده بکارت و به دلیل داشتن ترشحات زیاد هنگامی که به دستشویی می رفتم با انگشت اشاره تا دوبند وارد دهانه میکردم ولی هیچ درد وخون ریزی احساس نمیکردم جدیدا ارتباط جنسی برقرار کردم که الت به اندازه انگشت اشاره داخل رفته ولی هیچ خون ریزی نداشتم و درد شدید احساس نکردم یعنی تا یک مقدار درد احساس کردم اجازه پیشروی ندادم
    میخواستم بدونم ایا پرده من سالم هست با رفتن 5 سانت داخل  با تشکر

11. lilihar نوشته است: سلام

می خواستم بدونم عمل حراجی برای برداشتن هایمن چه طوریه ؟ من قبل از ازدواجم دکتر رفتم بهم گفتن پردت حلقوی هست بعد از ازدواج نمی تونستم با همسرم رابطه داشته باشم و الت همسرم داخل  نمی رفت دوباره مراجعه کردم به پزشک گفتن پردت از نوع جناغی یا غضروفی هست و باید عمل شه ....... ینی این همه تضاد در معاینات امکان داره .......؟

با سلام

بنده وارد بحث تضاد در گفته های متخصصین نمیشوم ولی تا آنجایی که بنده اطلاع دارم دارم عمل برداشتن هایمن بسیار ساده و سر پایی انجام میشود البته اگر متخصص تشخیص به این مساله داده باشد.

12. yasaman387 نوشته است: با سلام و خسته نباشید من دختری 31 ساله هستم که از مدتها قبل به دلیل عدم اگاهی در ضمینه پرده بکارت و به دلیل داشتن ترشحات زیاد هنگامی که به دستشویی می رفتم با انگشت اشاره تا دوبند وارد دهانه میکردم ولی هیچ درد وخون ریزی احساس نمیکردم جدیدا ارتباط جنسی برقرار کردم که الت به اندازه انگشت اشاره داخل رفته ولی هیچ خون ریزی نداشتم و درد شدید احساس نکردم یعنی تا یک مقدار درد احساس کردم اجازه پیشروی ندادم
    میخواستم بدونم ایا پرده من سالم هست با رفتن 5 سانت داخل  با تشکر

با سلام

با تفاسیری شما فرمودید احتمالا به پرده آسیب خواهد رسید چون بکارت در ورودی مهبل قرار دارد و دو بند انگشت برای آسیب رساندن به پرده کافی میباشد. با درد و خونریزی نمیتوان پاره شدن بکارت را ارزیابی کرد متخصص بکارت بعد از معاینه بهتر از همه میتواند نوع پرده و چگونگی وضع آن را توضیح دهد.

13. با سلام
    ببخشید آیا اپیلاسیون غیر اصولی و کشیدگی شدید اطراف دهانه دستگاه تناسلی باعث آسیب رسیدن به پرده بکارت میشود؟
    با تشکر

14. Setare_h نوشته است: با سلام
    ببخشید آیا اپیلاسیون غیر اصولی و کشیدگی شدید اطراف دهانه دستگاه تناسلی باعث آسیب رسیدن به پرده بکارت میشود؟
    با تشکر

اطرافش نه
    اما بهتره کار رو بدست آدم کاردان بسپارید که دچار مشکلات احتمالی نشوید

15. سلام. من درحین رابطه جنسی مقعدی ضربه شدیدی به واژنم خورد که خیلی درد گرفت چون دردش زیاد بود متوجه نشدم که دخول شد یا نه. پیش 2 دکتر رفتم یکیشون به من گفت که نوع بکارتم حلقویه و پاره نشده اما چون همون لحظه کمی خونریزی داشتم و از پریودم نبود واسم سونوگرافی نوشت. دکتر دوم به من گفتن که نوع بکارت ارتجاعیه و پاره شده. از طرفی به من گفتن که یه مدت بهش دست نزنم تا جوش بخوره دوباره برم معاینه
    اگه پرده پاره بشه بازم نوعش مشخصه ؟
    ممنون میشم جواب بدید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 30 از 31
رفتن به صفحه :    ... 30   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید