شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وجود غده در آلت تناسلی

1. سلام

من مجرد هستم و 2 روز  در آلت تناسلیم وجود 1 چیزی شبیه غده ،احساس میکنم (سمت چپ لبه بزرگ )
    و مدتی هم هست که جوش های چرکی  در این قسمت میزنه

میخواستم بدونم مشکل من چیه ؟
    سرطان رحم دارم ؟ وجود این غده علایم چه بیماری میتونه باشه ؟

2. با سلام ایا ناحیه مورد نظر دردناک و متورم و قرمز هم هست؟ به متخصص زنان مراجعه کنید  تا معاینه بالینی  شوید با مصرف انتی بیوتیک درمان میشوید نگران نشوید سرطان رحمی هم در کار نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام منطقه بیرونی آلت تناسلی در بخش لب های خارجی هیچ ارتباطی به رحم شما ندارد. پیشنهاد می کنم با مطالعه، شناخت بهتری نسبت به اندامهای جنسی خود داشته باشید.

4. سلام. ببینید از بس بیماری سرطان زیاد شده همه چیز رو به اون ربط میدیم در حالیکه ممکنه یه مشکل ساده باشه که با یک معاینه سرپایی حل بشه پس به جای اینکه به خودتون استرس بیجا وارد کنید بهتره در اولین فرصت به یک پزشک مراجعه کنید. اما در این ناحیه غدد  چربی زیادی وجود داره که میتونه در یک مقطع زمانی باعث بروز جوش ها و غده های چرکی بشه کما اینکه گاهی این اتفاق ممکنه در نواحی دیگر بدن از جمله صورت و.... هم اتفاق بیفته پس جای نگرانی نیست و با مصرف دارو و رعایت بهداشت و ضد عفونی کردن این ناحیه مشکل حل خواهد شد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    نگران نباشید
    اگه مجرد هستید دکتر شما رو معاینه هم نمیکنه و بیشتر دلیلش قارچ ناحیه تناسلیه و با ی پماد سطحی و قرص راحت حل میشه
    بهتره مسائل بهداشتی رو بیشتر راعایت کنینن

6. سلام
    نگران نباشید
    اگه مجرد هستید دکتر شما رو معاینه هم نمیکنه و بیشتر دلیلش قارچ ناحیه تناسلیه و با ی پماد سطحی و قرص راحت حل میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. ممنون از پاسخگوییتون دوستان

setiaa نوشته است: با سلام ایا ناحیه مورد نظر دردناک و متورم و قرمز هم هست؟ به متخصص زنان مراجعه کنید  تا معاینه بالینی  شوید با مصرف انتی بیوتیک درمان میشوید نگران نشوید سرطان رحمی هم در کار نیست

نه ،دردناک ،متورم و قرمز نیست
    فقط وقتی دست میزنم وجود غده رو احساس میکنم

siyahsefid نوشته است: اما در این ناحیه غدد  چربی زیادی وجود داره که میتونه در یک مقطع زمانی باعث بروز جوش ها و غده های چرکی بشه کما اینکه گاهی این اتفاق ممکنه در نواحی دیگر بدن از جمله صورت و.... هم اتفاق بیفته...

اگه غده چربی باشه برطرف میشه ؟؟؟؟

zelzele نوشته است:

من هر روز لباس زیرمو عوض میکنم و خودم خیلی در  مورد مسائل بهداشتی  حساسم
    ،خودم فکر میکنم جوش ها بخاطر اپیلاسیونه ،ولی غده چی؟!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید