شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 125 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. Namiin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام لطفا منو تو زمان تخمک گذاریم راهنمایی کنید
    من 4 هر ماه پریودم شروع میشه و 10 پایانش هست البته یکی دو روز فوقش سه روز تاخیر یا زود هست تو پریود شدنم
    میخواستم بدونم چطوری محاسبه میکنید از سایت هایی خوندم ولی نمیفهمم یعنی چی
    لطفا بگین به زبان ساده بگین که در چه روزهایی نباید نزدیکی داشته باشم چون ما قصد بچه دار شدن نداریم فعلا.
    ممنون

2. آقاي دكتر با سلام و خسته نباشيد
    من ماه پيش يعني٩ ام شهريور پريود شدم روز هاي ٢٠ و ٢٨ ام با نامزدم نزديكي داشتم ما به روش طبيعي جلوگيري كرديم(از كاندوم استفاده نكرديم)
    مي خواستم بدونم احتمال بارداري من وجود داره؟؟
    دوره هاي پريود من منظم نيست ولي فقط چند روز تاخير داره
    اين چند روز استرس شديد داشتم و اينكه دردهاي پريودم در زير شكمم،كمرم دارم

3. باسلام خدمت دکتر محترم
    من و شریک جنسی دوروز بعد از اتمام پریودشون رابطه مشکوک داشتیم که بعد از 10 دقیقه 2قرص لونژستیل و بعداز 24 ساعت 2قرص دیگه استفاده کرد بعد از 4روز مقداری خون آبه و در روز پنج بعداز استفاده از قرص 2بار خونریزی شد که دفعه اول زیاد و دفعه دوم کمتر بود میخواستم ببینم باتوجه به اینکه تازه پریودشون تموم شده این خونریزی برا قرص هایی که خورده بوده یا احتمال بارداری میباشد.

4. من باهمسرم رابطه داشتم اما دخول صورت نگرفت فقط مقداری پیشاب تماس داشت خواستم ببینم چند درصد احتمالش هست و از کجا میشه فهمید و علائمش چیه ؟؟؟در ضمن دوره ی پریود 18 روز دیگه س

5. Namiin نوشته است: سلام لطفا منو تو زمان تخمک گذاریم راهنمایی کنید
    من 4 هر ماه پریودم شروع میشه و 10 پایانش هست البته یکی دو روز فوقش سه روز تاخیر یا زود هست تو پریود شدنم
    لطفا بگین به زبان ساده بگین که در چه روزهایی نباید نزدیکی داشته باشم چون ما قصد بچه دار شدن نداریم فعلا.
    ممنون

با سلام

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از بارداری در دراز مدت از روشهای مطمئنی مثل کاندنوم یا قرص استفاده نماید برای محاسبه دوره  اینجا  را ببینید شاید با تصویر بهتر متوجه بشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. Paria24 نوشته است: آقاي دكتر با سلام و خسته نباشيد
    من ماه پيش يعني٩ ام شهريور پريود شدم روز هاي ٢٠ و ٢٨ ام با نامزدم نزديكي داشتم ما به روش طبيعي جلوگيري كرديم(از كاندوم استفاده نكرديم)
    مي خواستم بدونم احتمال بارداري من وجود داره؟؟
    دوره هاي پريود من منظم نيست ولي فقط چند روز تاخير داره
    اين چند روز استرس شديد داشتم و اينكه دردهاي پريودم در زير شكمم،كمرم دارم

با سلام

با توجه به گفته های شما اگر 9 شهریور را شروع قاعدگی تان حساب کنیم رابطه شما دوره پر خطر بوده و جلوگیری طبیعی حد اقل در این دوران روش مطمئنی نیست ولی اینکه میفرمائید علایم پریود را دارید جای امیدواریست پس بی سر و صدا و بدون استرس منتظر پریود باشید.

7. imanavatar نوشته است: باسلام خدمت دکتر محترم
    من و شریک جنسی دوروز بعد از اتمام پریودشون رابطه مشکوک داشتیم که بعد از 10 دقیقه 2قرص لونژستیل و بعداز 24 ساعت 2قرص دیگه استفاده کرد بعد از 4روز مقداری خون آبه و در روز پنج بعداز استفاده از قرص 2بار خونریزی شد که دفعه اول زیاد و دفعه دوم کمتر بود میخواستم ببینم باتوجه به اینکه تازه پریودشون تموم شده این خونریزی برا قرص هایی که خورده بوده یا احتمال بارداری میباشد.

با سلام

احتمال حاملگی نیست این خونریزیها میتواند عوارض استفاده از قرص ها باشد که نوعی اختلال قاعدگی است علایم بارداری به این زودی که مشخص نمیشود.

8. Namiin نوشته است: سلام لطفا منو تو زمان تخمک گذاریم راهنمایی کنید
    ممنون

سلام عزیزم

زمان تخمگ گذاری دقیقا 14 یا شاید 15 روز بعد ار اولین روز پریودتون باشه

برای مثال همانطور که خودتون گفتید 4 ام پریود شدید 14 روز بعد از اون میشه 17 یا 18 یا 19 ام همان ماه که روزهای پرخطر محسوب میشه

9. bahram06 نوشته است: من باهمسرم رابطه داشتم اما دخول صورت نگرفت فقط مقداری پیشاب تماس داشت خواستم ببینم چند درصد احتمالش هست و از کجا میشه فهمید و علائمش چیه ؟؟؟در ضمن دوره ی پریود 18 روز دیگه س

با سلام

توضیحات شما کافی نیست نمیشه دقیق شما را راهنمایی کرد من نمیدانم شما دنبال چه علایمی هستید ولی با توجه به سوالات تکراری اکثر کاربران که موضوع پیشاب را مورد هدف قرار میدهند بنده هم مثل همیشه این نگرانی شما را بی مورد میدانم بهترین کار در این مواقع انتظار پریود است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. بازم سلام. بالاخره ازمایش bhcg دادم، روز 21 رابطه و 12 تاخیر؛ 0.5> بود و منفی. 7 روز قبلش هم بیبی چک استفاده کردم و منفی بود.اما الان 14 روزه پریودم عقب افتاده. ممکنه ازمایشم غلط باشه؟خیلی نگرانم هنوز؟راهنماییم کنین لطفن

11. سلام.وقتی ازمایش منفی بوده یعنی باردار نیستید.برای پریود نشدنتون هم بهتره به پزشک مراجعه کنید تا با دارو و امپول پریودیتون شروع بشه.

12. اگر پیشاب بر روی دست باشد سپس دست را با یک پارچه تمیز کنی و بعد به وازن بمالی در 3روز قبل  پریود امکان بارداری میتونه وجود داشته باشه

13. سلام .احتمال بارداری وجود نداره.برای باردار شدن حتما باید دخول صورت بگیره ( در روز های پر خطر.)

14. maryam18ii نوشته است: اگر پیشاب بر روی دست باشد سپس دست را با یک پارچه تمیز کنی و بعد به وازن بمالی در 3روز قبل  پریود امکان بارداری میتونه وجود داشته باشه

از این طریقی که گفتین احتمال بارداری وجود نداره و  اسپرم در مجاورت هوا زنده نمیمونه

موفق باشین

15. سلام
    من هر دو دوره قبل رو آمپول اج سی جی زدم ولی هر دو بار سر وقت پریود شدم.همون طور که قبلا گفتم من پریودهای نامنظمی داشتم اما توی این دو دوره بعد از آمپول مرتب بود.دکترم هم فعلا ایران نیست که برم پیشش.این سوالات رو دارم که آمپولی که استفاده کردم چند دوره تو بدن تاثیر داره؟آیا بعد از پریود شدن تاثیرش هم از بین میره؟بعد از این آمپول که جواب نگرفتم چکار برای حل مشکلم باید انجام بدم؟تا چند دوره میشه از آمپول استفاده کرد؟شرمنده که سوالام زیاد شد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 125 از 132
رفتن به صفحه :    ... 125 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید