شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. [quote="13624"]آیا امکان داره پرده ای حلقوی ارتجاعی یاشه و خونریزی هم داشته باشه؟
    مرسی[/quote

سلام

پرده های حلقوی اکثرا بدون خون ریزی هستن ولی امکان داره  لک بینی داشته باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.من 21 سالمه و قبلا چند بار رابطه داشتم اما نذاشتم که وارد جلوم بکنه و لای پاهام گذاشته با دست جلومو مالش داده و چند بار گذاشته داخل باسنم که بار آخر خیلی درد داشت  تا چند ساعت .آیا ممکنه گذاشته باشه جلوم و پردم از بین رفته باشه اما خودم نفهمیده باشم؟؟
    تو رو خدا جواب بدید.

3. nazanin1372 نوشته است: سلام.من 21 سالمه و قبلا چند بار رابطه داشتم اما نذاشتم که وارد جلوم بکنه و لای پاهام گذاشته با دست جلومو مالش داده و چند بار گذاشته داخل باسنم که بار آخر خیلی درد داشت  تا چند ساعت .آیا ممکنه گذاشته باشه جلوم و پردم از بین رفته باشه اما خودم نفهمیده باشم؟؟
    تو رو خدا جواب بدید.

نه غیر ممکنه. مگه میشه متوجه نشده باشین! اگه همینطور که گفتین باشه پردتون سالمه

4. alma_m

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    پرده ارتجاعی کنگره دار داریم؟! دکتر اول اینو بهم گفت!ولی 2تا دکتره دیگه آسیب دیده تشخیص دادن.
    آیا امکان داره که پرده ارتجاعی یا حلقوی رو دکتر عدم باکرگی یا نزدیکی داشتن تشخیص بده؟!
    امکانش هست پرده مادرزادی نباشه ؟ دکتر هم نفهمه؟ و عدم باکرگی تشخیص بده؟

5. alma_m نوشته است: سلام
    پرده ارتجاعی کنگره دار داریم؟! دکتر اول اینو بهم گفت!ولی 2تا دکتره دیگه آسیب دیده تشخیص دادن.
    آیا امکان داره که پرده ارتجاعی یا حلقوی رو دکتر عدم باکرگی یا نزدیکی داشتن تشخیص بده؟!

بله داریم. و احتمال این هست که نظرات چند دکتر در مورد نوع پرده و آسیبش با هم تفاوت داشته باشه.
    خیر امکان این که مادرزادی بکارت وجود نداشته باشه نیست.

6. alma_m نوشته است: سلام

برخی از افراد ممکنه به صورت مادرزادی پرده نداشته باشند. البته نادر هست. دکتر متبحر به خصوص پزشک قانونی در صورت عدم وجود دخئل تشخیص به باکرگی میده. همه ی سوالایی که پرسیدین در صورتی که پزشک متبحر باشه اشتباه نمیکنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. alma_m نوشته است: سلام

با سلام

توجه داشته باشید که آسیب دیدگی پرده نمیتواند بدون علت باشد و دخول یک جسم خارجی به داخل مهبل این احتمال را بوجود میاورد و شخص مراجعه کننده از وضعیت مهبل خود اطلاع دارد که اتفاقی افتاده یا نه البته خود معاینه بکارت هم اگر توسط متخصص خوبی انجام نشود علیرغم عدم تشخیص مناسب ممکن است به پرده آسیب بزند کمااینکه سه بار معاینه بکارت انجام شده!!

نقل قول: امکانش هست پرده مادرزادی نباشه ؟ دکتر هم نفهمه؟ و عدم باکرگی تشخیص بده؟

امکان اینکه شخصی پرده بکارت نداشته باشه 0.03% یعنی در حد استثنا میباشد و ممکنه متخصصی در مورد نوع پرده یا آسیب پرده دچار اشتباه یا تردید بشود ولی اینکه نتواند بودن یا نبودن پرده را با ازاله بکارت تشخیص دهد جای بحث دارد.

8. سلام.من 13 روز تا پریودم مونده بود که خود ارضایی کردم بدون اینکه چیزی وارد واژنم بشه..2ساعت بعد که رفتم دستشویی از من خون اومد وتا 2 روز دیگه ام لکه بینی داشتم! دلیل این موضوع چی میتونه باشه؟

9. meee121 نوشته است: سلام.من 13 روز تا پریودم مونده بود که خود ارضایی کردم بدون اینکه چیزی وارد واژنم بشه..2ساعت بعد که رفتم دستشویی از من خون اومد وتا 2 روز دیگه ام لکه بینی داشتم! دلیل این موضوع چی میتونه باشه؟

سلام

اگه چیزی داخل واژن نکردید برای بکارت اتفاقی نیفتاده.

این لکه‌بینی دو علت می‌تونه داشته باشه:

1. انقباضات ناشی از ارگاسم رحم؛ و
    2. قرار داشتن شما در تایم تخمک‌گذاری.

10. با سلام. دوستم چند وقت پیش انگشتش و وارد واژنم کرد و هیچ اتفافی نیفتاد به من شک کرد من به پزشک مراجعه کردم و دکتر گفت پرده ت سالمه. نوع پرده م هم برام مشخص کرد. نوع پرده م دندانه ای بود. به دلایلی نتونستم گواهی بگیرم. دوست من دوباره این کارو تکرار کرد و باز اتفاقی نیفتاد الان می ترسم دوباره به پزشک مراجعه کنم. با توجه به  نوع پرده م امکانش هست اتفاقی نیافتاده باشه؟ و اگه افتاده امکانش هست پزشکی قانونی تشخیص بده که از طریق انگشت پاره شده نه آلت تناسلی.

11. kimpossible نوشته است: با سلام. دوستم چند وقت پیش انگشتش و وارد واژنم کرد و هیچ اتفافی نیفتاد به من شک کرد من به پزشک مراجعه کردم و دکتر گفت پرده ت سالمه. نوع پرده م هم برام مشخص کرد. نوع پرده م دندانه ای بود. به دلایلی نتونستم گواهی بگیرم. دوست من دوباره این کارو تکرار کرد و باز اتفاقی نیفتاد الان می ترسم دوباره به پزشک مراجعه کنم. با توجه به  نوع پرده م امکانش هست اتفاقی نیافتاده باشه؟

سلام

ورود انگشت به واژن به معنای عبور از پرده‌ی بکارت هست و ممکنه به بکارت آسیب رسیده باشه ممکنه هم هیچ اتفاقی برای اون نیفتاده باشه.

نقل قول: و اگه افتاده امکانش هست پزشکی قانونی تشخیص بده که از طریق انگشت پاره شده نه آلت تناسلی.

عامل ازاله‌کننده (انگشت، آلت و ...) توسط پزشکی قانونی قابل تشخیصه.
    دوست من،
    شما اگه در فرهنگ‌تون با داستان بکارت مشکل دارید، به سادگی با این موضوع شوخی نکنید! و بایستی از ورود شی (انگشت و ...) به داخل واژن خودداری کنید!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام،من هفته پیش با همسرم نزدیکی داشتم اما چون خیلی مجرام خشک بود نتونستیم دهول کامل انجام بدیم و فقط سر الت ایشون وارد شد،خونریزی کمی داشتم،چندین دفعه بعد هم خواستیم نزدیکی کنیم اما به دلیل تنگ بودن و خشک بودن بدنم نتونستیم،این بود که امروز رفتیم دکتر زنان،بهشون همه چیز و گقتم،که یکبار دخول داشتیم و کامل نبوده،ایشون هم سریع با دستگاه داخل بدنم و معاینه کرد،خیلی دردم و اومد و موقع برگشت خونریزی داشتم،یک مقدار از دفعه اول بیشتر،حالا همسرم ناراحت که نباید معاینه میکرد و بکارتت و اون از بین برده و قصد شکایت دارن،من حالا موندم که واقعا ایا این کارشون درست بوده؟و این خونریزی که داشتم از چی بوده؟ممنون میشم زود جواب بدین

13. سلام
    من تقریبا چند ماه دیگه عروسی میکنم اما اینقدر از شب عروسی میترسم که حدوحساب نداره
    اخه همه میگن خیلی درد داره منم تحمل دردم کمه موندم چیکار کنم
    شوهر بیچاره من گناه داره
    میترسم سرد باشم و اجازه ندم کاری کنه دارم دیوونه میشم
    از دردش خیلی میترسم چقدر طول میکشه تا واژن من جا باز کنه و از رابطه جنسی لذت ببرم؟
    متاهلی هم عالمی دارد....

14. mermaid200 نوشته است: سلام،من هفته پیش با همسرم نزدیکی داشتم اما چون خیلی مجرام خشک بود نتونستیم دهول کامل انجام بدیم و فقط سر الت ایشون وارد شد،خونریزی کمی داشتم،چندین دفعه بعد هم خواستیم نزدیکی کنیم اما به دلیل تنگ بودن و خشک بودن بدنم نتونستیم،این بود که امروز رفتیم دکتر زنان،بهشون همه چیز و گقتم،که یکبار دخول داشتیم و کامل نبوده،ایشون هم سریع با دستگاه داخل بدنم و معاینه کرد،خیلی دردم و اومد و موقع برگشت خونریزی داشتم،یک مقدار از دفعه اول بیشتر،حالا همسرم ناراحت که نباید معاینه میکرد و بکارتت و اون از بین برده و قصد شکایت دارن،من حالا موندم که واقعا ایا این کارشون درست بوده؟و این خونریزی که داشتم از چی بوده؟ممنون میشم زود جواب بدین

سلام

متخصصین زنان روزانه شاید 15 - 20 نفر مانند شما رو معاینه می‌کنن و بعید به نظر می‌رسه که از طرف ایشون برای بکارت اتفاق خاصی افتاده باشه!
    به فرض هم که این اتفاق افتاده باشه، این نه تنها به ضررتون نیست بلکه به نفع شماست! دختران این سرزمین، به لطف توصیه‌های خاله‌خانباجی‌های اطراف‌شون، از داستان شب زفاف یه ترس و استرسی رو در بک‌گراند ذهنی‌شون دارن و اینکه فرضا متخصص، بکارت رو برداشته و شما کمتر اذیت شدید، قطعا به ضررتون نیست! با همسرتون صحبت کنید تا در مورد تعصبات بی‌مورشون توجیه بشن!
    این خونریزی ممکنه به خاطر
    خشکی واژن باشه که در اثر همون دخول، باعث پارگی مویرگ‌های جداره‌ی واژن شده و لکه‌بینی دارید.
    البته شما نگفتید در چه روزی از سیکل‌تون هستید چون هم در اواسط سیکل (به خاطر تخمک‌گذاری)، هم قبل از پریود و هم بعد از پریود ممکنه لکه‌بینی رخ بده که این جای نگرانی نداره.

15. negar1368 نوشته است: سلام
    من تقریبا چند ماه دیگه عروسی میکنم اما اینقدر از شب عروسی میترسم که حدوحساب نداره
    اخه همه میگن خیلی درد داره منم تحمل دردم کمه موندم چیکار کنم
    شوهر بیچاره من گناه داره
    میترسم سرد باشم و اجازه ندم کاری کنه دارم دیوونه میشم
    از دردش خیلی میترسم چقدر طول میکشه تا واژن من جا باز کنه و از رابطه جنسی لذت ببرم؟
    متاهلی هم عالمی دارد....

سلام

برخلاف حرفای خاله‌زنکی که اطرافیان‌تون به گوش شما رسوندن!
    شما باید این رو بدونید که وجود دارن خانم‌هایی، که اتفاقا تعدادشون کم هم نیست، که این ماجرا رو بی‌درد، بی‌خونریزی، بی‌‌استرس و در کمال آرامش طی می‌کنن. بماند درصدی که درد و خونریزی مختصری دارن.
    بنابراین،
    شما بیا و به خودت یه لطفی بکن و اون شنیده‌ها رو نشنیده بگیر!
    به جای استرسی شدن و زانوی غم بغل گرفتن، یه گشتی در تالارمون بزن و مطالبی که برای داستان شب زفاف + راهکارهای لذت بردن از اولین دخول، گفته شده رو بخون تا بتونی این لذت رو از شب اول تجربه کنی ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 31
رفتن به صفحه :    ... 29   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید