شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بوی دهان و مو بروی بینی

1. با سلام واقعا سایتتون عالیه من چند تا سوال داشتم توروخدا راهنماییهای موثری بکنید
    1-برای رفع بوی بد دهان باید پیش چه دکتری برم.
    2-اکر روی بینی موهای در بیاید البته خیلی کم باید به چه دکتری مراجعه کنم ایا زدن موهای روی بینی باعث افزایش انها میشود.

2. 658368965 نوشته است: با سلام واقعا سایتتون عالیه من چند تا سوال داشتم توروخدا راهنماییهای موثری بکنید
    1-برای رفع بوی بد دهان باید پیش چه دکتری برم.
    2-اکر روی بینی موهای در بیاید البته خیلی کم باید به چه دکتری مراجعه کنم ایا زدن موهای روی بینی باعث افزایش انها میشود.

سلام
    در رابطه با بوی دهان اگر به علت مشکلات اناتومیکی روده ها و حفره شکم نباشه که همیشه بو داره پیش1دکتر داخلی میتونید برید درمورد مویروی بینی هم اون منطقه اونقدر پیاز مو قوی نیست که بخاد مجدد بیاد بیرون و احتمالش خیلی خیلی کمه بازهم در صورت عود مجدد که خیلی احتمالش کمه پیش متخصص پوست برید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام.در مورد بوی دهان اول برید دندون پزشکی شاید دچار پوسیدگی دندون بودید.اگر دندوناتون سالم بود بعد به پزشک داخلی مراجعه کنید.از بین بردن هر مویی با زیلت باعث زیاد شدن موها میشه حالا چه روی بینی چه جاهای دیگه.میتونید روی بینیتونو بند بندازید یا موم یا لیزر ولی زیلت بدترش میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    منم دچار همین مشکل هستم و تحقیقات زیادیم کردم.
    این مشکل ممکنه عوامل مختلفی داشته باشه.1-امکان داره پرزهای چشایی روی زبونتون بلند باشه(در انتهای زبان)و باعث بشه مواد غذایی هرچقدر هم کم بین اونا بمونن.
    2-همون طور که دوستمون در بالا گفتن ممکنه مشکل معده داشته باشین که اونم حتما باید برای چکاپ پیش دکتر گوارش برید.
    3-در بعضی موارد ممکنه ارثی باشه.
    4-ممکنه دندون پوسیده داشته باشین یا اگر دندون گذاشتین (مثلا دوتا  یا بیشتر)نه تمام دندوناتون
    ممکنه این بوی بد ناشی از اونا باشه.(البته اگر تا زمانیکه فاصله بین لثه تا دندونا پرنشده اونارو با نخ مخصوص بعد از خوردن غذا پاک نکنید).که معمولا دندون پزشکا توصیه میکنن هر 5 سال یک بار تعویض شن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید