شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 124 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. با سلام  منم همین سوال و داشتم  بهم گفتن باید پزشک نسخه کنه و نیازی به وجود همسر نیست . و شنیدم بعد از هفت روز  جواب رو  نشون میده اما  در این مورد مطمئن نیست ...موفق باشید

2. 765432 نوشته است: سلام عزیزان
    اگر احتمال بارداری وجود داشته باشه،آزمایش خون بارداری باید با نسخه ی پزشک انجام بشه  یا همینطوری هم میگیرن؟
    برای آزمایش خون بارداری حتما باید با همسرمون بریم؟ من تا حالا این آزمایشو ندادم
    اصلا نمیدونم چطوریه. حتی خجالت میکشم برم آزمایش بدم

سلام.بیشتر ازمایشگاهها بدون نسخه میگیرن این ازمایش رو و نیازی هم به وجود همسر نیست.ازمایشش کاری نداره و خجالتم نداره.جوابشم معمولا توی همون روز میدن.یه ازمایش ساده است که از دستتون خون میگیرن.نگران نباشید.

3. باز سلام.مرسی از پاسختون. ی سوال دیگه. اگه ازمایش خون ندم و یک هفته بعد از تست قبلی ینی 21 روز بعد از نزدیکی دوباره تست بدم جواب قطعی بهم میده؟؟؟؟؟ سوال دیگه اینکه من علائم بارداری ندارم اما بعد تاخیرم هم بدنم ی کم داغتره از حالت طبیعی هم جوش زدم. میتونه دلیلش تغییرات هورمونی یا تغییر فصل باشه؟؟ 6 روزه که تأخیر افتاده

4. سلام من با دو روز تاخیر از زمان اصلی پرید خودم پرید شدم منو شوهرم رابطه محافظت نشده داشتیم که دخول نبود و من روش اورژانسی استفاده کردم
    پرید من در حالت عادی 3روزه است اما این دفعه پریدم2روز بود و مقدار خونی که ازم اومد خیلی کم بود این پرید حساب میشه یا نه؟
    هنوزم منو شوهرم میترسیم آخه
    خدا خیر بده به این اقایون با این کارهاشون چه استرسی به ما خانم ها وارد میکنند

5. negar1368 نوشته است: سلام من با دو روز تاخیر از زمان اصلی پرید خودم پرید شدم منو شوهرم رابطه محافظت نشده داشتیم که دخول نبود و من روش اورژانسی استفاده کردم
    پرید من در حالت عادی 3روزه است اما این دفعه پریدم2روز بود و مقدار خونی که ازم اومد خیلی کم بود این پرید حساب میشه یا نه؟

با توجه به اینکه پریود شدین امکان بارداری نیست
    بهتره برای جلوگیری از استرس از یک روش مطمئن ضد بارداری استفاده کنید

6. پس این پرید حساب میشه؟

7. negar1368 نوشته است: سلام من با دو روز تاخیر از زمان اصلی پرید خودم پرید شدم منو شوهرم رابطه محافظت نشده داشتیم که دخول نبود و من روش اورژانسی استفاده کردم

سلام
    همونطور که دوستمون هم عرض کردن با وجود پریودی دیگه بارداری منتفیه و این هم میشه گفت در همه خانما رخ میده که مقدار خونریزی کم و زیاد بشه و یا اینکه تاریخ پریودی چند روزی عقب یا جلو بیافته .
    و  در نهایت  این که خیلی خوبه زن و شوهر ها با هم رابطه داشته باشن و انشالله که همیشه خوش باشین و از بودن با هم لذت ببرین .  

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام.
    فردی دوره های 31 روزه داشته تا 3 دوره پیش که از سه دوره پیش تا کنون این دوره های 36 روزه شده اند. دوره اول در 7 اردیبهشت، دوره دوم در 12 تیر، دوره سوم در 17 مرداد و آخرین دوره هم که مورد سئوال منه می بایست در 22 رخ می داد !
    این خودشون خونریزی رو در 25 شهریور هنگامی که در مسافرت بودند شروع کرده و به گفته خودشون از 1 یا دو روز قبل لکه بینی داشتند. مشکلی که ذهن من رو به خودش مشغول کرده اینه که خونریزی تا امروز قطع نشده ( از 22 شهریور تا 6 مهر ) و 14 روز میگذره. مقداری تکرر ادرار دارن و موضوعی که خودشون گفتن اینه که هنگامی که دستشویی میرن این خونریزی بیشتر میشه !!! حجم خونریزی هم کم هست.
    در طول سیکل آخر هم رابطه مقعدی داشتن که بدون کاندوم بوده اما سعی شده منی بعد تخلیه در مقعد کامل تخلیه شه تا به سمت واژن حرکت نکنه.
    سئوالی که دارم :
    1. آیا احتمال حاملگی وجود داره ؟
    2. دلایل خونریزی بیشتر از مدت زمان استاندارد ( 7 روز ) چی میتونه باشه ؟
    3. راه حل چیه ؟

9. سلام
    لک بینی با پرید چه فرقی داره؟بعد از اخرین رابطه منو شوهرم که دخول نبود و روش اورژانسی استفاده کردم دو روز بعد از تاریخ اصلی پریدم پرید شدم اما
    اونقدر خون پرید من کم بوده که میگم نکنه باردارباشم؟و این لک بوده نه پرید
    امروزم زیر سینه راستم درد میکنه احتمالا باید از کبد باید باشه یا معده
    دیوونه شدم از بس حرص خوردم

10. بواسطه شغل همسرم نسبتا دیر به دیر همدیگه را میبینیم خیلی خیلی دوستش دارم اما وقتی به دیدنم میاد بخاطر روابط جنسی نگران میشم اخه ایشون زیر بار کاندوم نمیرن اجازه هم نمیدن من قرص استفاده کنم من موندم از چه روشی برای پیشگیری  استفاده کنم؟
    بخاطر همین مدام مزاحم شما میشم رابطه ما دخول نداره چون عقد هستیم و ما از راه طبیعی پیشگیری میکنیم که خیلی ریسک داره بخاطر همین من وسواس ذهنی گرفتم مبادا باردار باشم نامزدم هم بدتر از من

11. negar1368 نوشته است: بواسطه شغل همسرم نسبتا دیر به دیر همدیگه را میبینیم خیلی خیلی دوستش دارم اما وقتی به دیدنم میاد بخاطر روابط جنسی نگران میشم اخه ایشون زیر بار کاندوم نمیرن اجازه هم نمیدن من قرص استفاده کنم من موندم از چه روشی برای پیشگیری  استفاده کنم؟
    بخاطر همین مدام مزاحم شما میشم رابطه ما دخول نداره چون عقد هستیم و ما از راه طبیعی پیشگیری میکنیم که خیلی ریسک داره بخاطر همین من وسواس ذهنی گرفتم مبادا باردار باشم نامزدم هم بدتر از من

خوب با این اوصاف فقط باید در روزهای کم خطر رابطه داشته باشین
    در مورد پست قبلیم باید بگم که اون خونریزی بخاطر مصرف قرص اورژانسی بوده نگران نباشید

12. سلام . من جواب نگرفتم خیلی نگرانم Sad( نوع رابطمو براتون توضیح دادم ک دخول نبود و یک هفته قبل از موعد پریودم بود و فقط شک داشتم با منی تماس داشتم یا ن اما زود شستم. الان 21 روز از رابطم میگذره و 9 روزه عادتم عقب افتاده ، هفته پیش روز 14 رابطه و سوم تاخیرم ی بار بیبی چک استفاده کردم منفی بود. ینی احتمال داره باردار باشم؟؟الان باز تست بدم باتوجه ب این زمان چقد دقیقه جوابش؟ ؟؟ حس میکنم داغم اما تب سنج 37.3 رو نشون داد.توروخدا راهنماییم کنین مردم از استرس Sad((((

13. سلام.من 24 سالمه.پریود منظم دارم 28 روزه گاهی 29 روز.دفعه آخر 3/6/92 پریود شروع شد و روز 9/6/92 نزدیکی مشکوک داشتم که به نظرم اومد پیشاب منی به واژنم خورد (بدون دخول ) 2 قرص اچ دی بعد 3 ساعت از نزدیکی استفاده کردم 2 تا دیگه 12 ساعت بعد.14/6/92 خونریزی داشتم 2.5 روز 2 روز هم لک بینی 18/6/92 تمام شد.آیا احتمال بارداری هست؟روز پریود این دوره ام کی هست؟امروز 9/7/92 هنوز پریود نشدم ولی 3 روزه که درد قبل پریود رو دارم.خواهش میکنم راهنماییم کنین.خیلی استرس دارم.

14. سلام.احتمال بارداری در شما نیست و این اختلال در پریودی به خاطر مصرف قرصهاست.پریودتون با تاخیر شروع میشه و نمیشه گفت از چه روزی.فقط استرس نداشته باشید و صبر کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. واسه من و نامزدم این اتفاق افتاده موقع انزال مقداری از آب خارج شده روی شکمم افتاد حالا بعد 2هفته دردهای پریودی رو دارم و تخمدان سمت راستم بزرگ شده ولی پریودی در کار نیست. البته پریودم نامنظمه آیا من باردارم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 124 از 132
رفتن به صفحه :    ... 124 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید