شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 123 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. arshamii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.خسته نباشید.میخواستم بدونم با گذشت 3ماه و نیم از نزدیکی ایا ممکنه در کسی علایم بارداری بروز نکنه؟! من 3ماه و نیم پیش با نامزدم نزدیکی داشتم اما شک داشتم که ابی ریخته شده یا نه اما تا الان به گفته خودش  علایمی نشون نداده.میخواستم ببینم دیگه گذشته از زمان بروز علایم یا هنوز هم امکان بارداری هست؟ توروخدا جوابمو بدید مردم از استرس و نگرانی.باتشکر

2. arshamii نوشته است: سلام.خسته نباشید.میخواستم بدونم با گذشت 3ماه و نیم از نزدیکی ایا ممکنه در کسی علایم بارداری بروز نکنه؟! من 3ماه و نیم پیش با نامزدم نزدیکی داشتم اما شک داشتم که ابی ریخته شده یا نه اما تا الان به گفته خودش  علایمی نشون نداده.میخواستم ببینم دیگه گذشته از زمان بروز علایم یا هنوز هم امکان بارداری هست؟ توروخدا جوابمو بدید مردم از استرس و نگرانی.باتشکر

اگه سه ماه و نیم گذشته و ایشون پریود نشدن که حتماً باید آزمایش بتا بدین ولی اگه تو این مدت پریود شدن که بارداری منتفیه!

3. دو تا آمپول زدم اسمشونو يادم نيست ولي واسه اين بود كه پري بياد
    امروز خدا رو شكر بعد از چهارده روز تاخير اومد

4. maryam18ii نوشته است: جواب منم بدید ببینم دیگه مطمن باشم حامله نیستم رابطه من مقعدی بود و تو زمان پرخطر نبود بعد 17 روز سونوگرافی جواب دادم منفی بود مگمن باشم به جوابش

سلام.عزیزم شما باردار نیستی مطمعن باش.این علایم هم به خاطر عفونته.قبلا هم گفتم اینارو نمیدونم چرا انقدر الکی نگرانی.

5. سلام من یه سوالی دارم
    بعد از رابطه منو شوهرم که البته دخول نبود و من قرص اووسیز خورده بودم و بیبی چک هم منفی بود
    دیروز پرید شدم اما خونی که ازم میاد خیلی کمه و خیلی کمتر از همیشه درد دارم علتش چیه؟

6. سلام.به خاطر مصرف قرص که روی زمان و کیفیت پریودی تاثیر میزاره.احتمالا از ماه بعد نرمال میشه.

7. negar1368 نوشته است: سلام من یه سوالی دارم
    بعد از رابطه منو شوهرم که البته دخول نبود و من قرص اووسیز خورده بودم و بیبی چک هم منفی بود
    دیروز پرید شدم اما خونی که ازم میاد خیلی کمه و خیلی کمتر از همیشه درد دارم علتش چیه؟

در ادامه راهنمایی دوست عزیزمون باید بگم که قرص اورژانسی روش مناسبی برای پیشگیری در شما که ازدواج کردید نیست
    بهتره از روش مطمئن دیگه مثل قرص های مختلف ضد بارداری یا کاندوم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. واسم یه مشکلی پیش اومده خواهش میکنم زودتر راهنماییم کنید اگه میدونید
    من عادتم کاملا نامنظمه آخرین بار با مصرف قرص اورژانسی 3 شهریور عادت شدم
    28 شهریور رابطه مشکوک داشتم 31 شهریور ساعت 6 عصر قرص اورژانسی خوردم 1 مهر دوباره ساعت 12 شب رابطه داشتم که ک.ند.و.م پاره شد... حالا چه کار کنم؟؟؟ می تونم دوباره قرص بخورم؟؟
    دارم از استرس میمیرم
    شوشوم میگه هیچ آبی نیومده ولی پیش آب اومده  .....

9. ziba_ziba نوشته است: واسم یه مشکلی پیش اومده خواهش میکنم زودتر راهنماییم کنید اگه میدونید
    من عادتم کاملا نامنظمه آخرین بار با مصرف قرص اورژانسی 3 شهریور عادت شدم
    28 شهریور رابطه مشکوک داشتم 31 شهریور ساعت 6 عصر قرص اورژانسی خوردم 1 مهر دوباره ساعت 12 شب رابطه داشتم که ک.ند.و.م پاره شد... حالا چه کار کنم؟؟؟ می تونم دوباره قرص بخورم؟؟
    دارم از استرس میمیرم
    شوشوم میگه هیچ آبی نیومده ولی پیش آب اومده  .....

با سلام

توجه داشته باشید اگر بعد از استفاده از روش اورژنسی عادت نشدید نباید از روش اورژنسی استفاده کنید زیرا این روش یکبار در هر دوره کاربرد دارد البته بنده وارد بحث در مورد رابطه 28 شهریور نمیشوم که نزدیکی پر خطر بوده یا استفاده از روش اضطراری بهینه بوده یا نه ولی در مورد پاره شدن کاندوم خیالتون راحت باشه هر چند که قاعدگی شما نامنظم است ولی بهر حال دوره پرخطر را گذراندید و نزدیک پریود بعدی هستید و احتمال بارداری ندارید.

10. سلام و خسته نباشید . من 21 سالمه و باکره م و عادتام جوریه عموما ک هر ماه 3 روز عقبتر میفته . طول عادتام 7روزس معمولا و تا دو روز لک بینی دارم. فاصله بینشون 28تا 30روزه. بیستم شهریور ینی یک هفته قبل از تاریخ پیش بینی شده پریودم با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم . منی زیرم ریخته شد روی دستمال اما مطمئن نیستم آلت آغشتشون باهام تماس پیدا کرد یا نه. چن دقیقه بعد کاملا شستمش.ولی قرص استفاده نکردم. عادت قبلم 27 مرداد بود و تخمین میزدم یا همون 27 یا حداکثر 30 عادت شم . اما چن روزه عقب افتاده. 3مهر از بیبی چک استفاده کردم و منفی بود.اما هنوز نشدم. خیلی استرس داشتم و نگرانم. احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟تو روخدا زود جواب بدین. ممنون

11. raha_sh92 نوشته است: سلام و خسته نباشید . من 21 سالمه و باکره م و عادتام جوریه عموما ک هر ماه 3 روز عقبتر میفته . طول عادتام 7روزس معمولا و تا دو روز لک بینی دارم. فاصله بینشون 28تا 30روزه. بیستم شهریور ینی یک هفته قبل از تاریخ پیش بینی شده پریودم با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم . منی زیرم ریخته شد روی دستمال اما مطمئن نیستم آلت آغشتشون باهام تماس پیدا کرد یا نه. چن دقیقه بعد کاملا شستمش.ولی قرص استفاده نکردم. عادت قبلم 27 مرداد بود و تخمین میزدم یا همون 27 یا حداکثر 30 عادت شم . اما چن روزه عقب افتاده. 3مهر از بیبی چک استفاده کردم و منفی بود.اما هنوز نشدم. خیلی استرس داشتم و نگرانم. احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟تو روخدا زود جواب بدین. ممنون

با توجه به نوع رابطه شما که احتمال بارداری کمه
    اما برای اطمینان بیشتر تست خون بارداری بدید که مطمئن بشید و در رابطه های بعدی از یک روش مطمئن استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. آیا امکان داره که منی به طور منقطع بیاد ؟ یعنی یه کم اولش بیاد و بقیه موقع انزال کاملا تخلیه بشه؟ یا اینکه همه ی منی موقع ارگاسم خارج میشه...

13. arshamii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پس با توجه به این که چهارماه میگذره و نامزدم هر ماه و همین چند روز پیش پریود بارداریش منتفیه؟؟؟

14. nimchemama نوشته است: آیا امکان داره که منی به طور منقطع بیاد ؟ یعنی یه کم اولش بیاد و بقیه موقع انزال کاملا تخلیه بشه؟ یا اینکه همه ی منی موقع ارگاسم خارج میشه...

بله امکانش هست.

15. سلام عزیزان
    اگر احتمال بارداری وجود داشته باشه،آزمایش خون بارداری باید با نسخه ی پزشک انجام بشه  یا همینطوری هم میگیرن؟
    برای آزمایش خون بارداری حتما باید با همسرمون بریم؟ من تا حالا این آزمایشو ندادم
    اصلا نمیدونم چطوریه. حتی خجالت میکشم برم آزمایش بدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 123 از 132
رفتن به صفحه :    ... 123 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید