شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 54   

پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی

1. amam2829 نوشته است: مرسی.یعنی 23 روز بعد از اولین روز از اخرین پریودی که شدم ؟

بله . همینطور که خودتون گفتید

2. amam2829

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من ده مرداد تاریخ پریود قبلیم بوده حالا هم دو روز از زمان پریودیم گذشته ،اگه باردار باشم بی بی چک الان جواب میده؟آخه رو بسته ش نوشته هفت روز بعد از تاریخ پریودی بی بی چک استفاده کنید تا نتیجه درس بده.....

3. سلام.بستگی به زمان رابطه تون داره.اگه نمیدونید کی بوده.یه هفته صبر کنید بعد بی بی چک استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوستان. خواهرم حدود یکسال است که برای بارداری اقدام کرده و به پزشک هم مراجعه کرده و سونو داده و مشکلی نداشته حدود دو ماه است که پریود نشده البته ماه اول پریود نشد و ماه دوم  در تاریخ پریودی یک روز لکه بینی داشت و روزدوم هم خونریزی خیلی کم و بر خلاف ماههای قبل پریودی کوتاه مدتی داشته . بی بی چک که استفاده کرده مشکوک به بارداری بوده یعنی خط اول کامل و واضح بوده و خط بالایی خیلی کم رنگ . با این حال حاضر نیست که آزمایش خون بده . بنظر شما احتمال بارداری ایشون چقد است و یا این یه روز پریودی که براشون اتفاق افتاده آیا میتونه دلیل بر عدم بارداری باشه ؟ ممنون از راهنماییتون .

5. با سلام. من تو روز هفتم پريودم به حمام رفتم و پس از بيرون اومدن به دستشويي رفتم ادرارم رنگش قرمز مانند بود با يه تيكه ي خيلي كوچيك لخته ي خون هم از ادرارم اومد. خيلي ترسيدم. چون اولين بار هست همچين چيزي رو ميبينم. خواهش ميكنم بهم بگين علتش چي هست؟؟ آقاي دكتر تروخدا كمكم كنين. خيلي ميترسم. خيلي زياد. خواهش ميكنم جواب سوالم رو بدين. با تشكر

6. سلام.اگر پریود بودید خوب نباید بترسید وجود لخته توی دوران پریود عادیه.نگران نباشید.ولی اگر پریودتون تموم شده بود برید دکتر تا معاینتون کنه.

7. سلام خسته نباشید من پنج ماهه جلوگیری ندارم اما حامله نشدم به دکتر مراجعه کردم در سونو گرافی چیزی نشون نداد فقط چون علایمی مثل مو سر سینه ودور ناف وزیر چونه دارم گفتند که تنبلی تخمدان داری ولی خیلی کم تحت درمان هستم به مدت بیست روز و اینکه زمان پریودم خیلی دقیق نیست ماه قبل بیست وهشتم پریود شدم وحدود چند روزه شدیدا دل درد ویکم سرگیجه وشکمم بزرگ شده ودیروز بیبی چک دو خط یکیش خیلی خیلی کمرنگ بود به سختی دیده میشد.ایا احتمال داره حامله شده باشم یا باید تا زمان پریودم صبر کنم اگه عقب افتاد دوباره بیبی چک استفاده کنم؟ممنون اگه راهنماییم کنید

8. سلام.امکان داره باردار باشید.بهتره یه آزمایش بتا بدید تا خیالتان راحت شه.

9. khanomi25 نوشته است: سلام دوستان. خواهرم حدود یکسال است که برای بارداری اقدام کرده و به پزشک هم مراجعه کرده و سونو داده و مشکلی نداشته حدود دو ماه است که پریود نشده البته ماه اول پریود نشد و ماه دوم  در تاریخ پریودی یک روز لکه بینی داشت و روزدوم هم خونریزی خیلی کم و بر خلاف ماههای قبل پریودی کوتاه مدتی داشته . بی بی چک که استفاده کرده مشکوک به بارداری بوده یعنی خط اول کامل و واضح بوده و خط بالایی خیلی کم رنگ . با این حال حاضر نیست که آزمایش خون بده . بنظر شما احتمال بارداری ایشون چقد است و یا این یه روز پریودی که براشون اتفاق افتاده آیا میتونه دلیل بر عدم بارداری باشه ؟ ممنون از راهنماییتون .

سلام بهتره حتما هر چه زودتر آزمایش خون بدن .تا از خطر سقط جلوگیری کنند

10. khanomi25 نوشته است: سلام دوستان. خواهرم حدود یکسال است که برای بارداری اقدام کرده و به پزشک هم مراجعه کرده و سونو داده و مشکلی نداشته حدود دو ماه است که پریود نشده البته ماه اول پریود نشد و ماه دوم  در تاریخ پریودی یک روز لکه بینی داشت و روزدوم هم خونریزی خیلی کم و بر خلاف ماههای قبل پریودی کوتاه مدتی داشته . بی بی چک که استفاده کرده مشکوک به بارداری بوده یعنی خط اول کامل و واضح بوده و خط بالایی خیلی کم رنگ . با این حال حاضر نیست که آزمایش خون بده . بنظر شما احتمال بارداری ایشون چقد است و یا این یه روز پریودی که براشون اتفاق افتاده آیا میتونه دلیل بر عدم بارداری باشه ؟ ممنون از راهنماییتون .

سلام.چرا ایشون ازمایش بتا نمیدن؟امکان داره باردار باشن.متونن یه بار دیگه از بیبی چک استفاده کنن و با جواب قبلی مقایسه کنن ولی اگر ازمایش بدن دقیق تر و راحت تر به جواب میرسن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. سلام دوستان عزیز خسته نباشید
    شرمنده بازم به راهنمایی شما نیاز دارم ، اگه یادتون باشه در پست قبلی نوشته بودم میخوام باردار بشم و دکتر 4 ماه زود تر به من اسید فولیک 5 داده میخورم و حالا نزدیک اومدن همسرم هست پیش دکتر رفتم و روز سوم پریودم گفت روزی 2 تا قرص اوومید(کلومیفن) و 2 تا تاموکسیفن 10 میلی گرمی بخورم
    آخه من که تا حالا برای بارداری اقدام نکردم ؟؟ بعد خواندم که قرص تاموکسیفن برای سرطان سینه هست چه ربطی به هم داره ؟؟ میشه راهنمایی کنی منو؟؟ امروز تازه 2 تا صبح خوردم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    پیشاپیش از شما تشکر میکنم

12. با سلام  من برای بالابردن احتمال حاملگی سعی در تعیین زمان تخمک گذاریم دارم  در ماه پیش با استفاده از کیت تعیین زمان تخمک گذاری روز 12  دوره ی قاعدگیم مثبت شد اما من برای اطمینان بیشتر  در روزای 13 و 14 و 15 و 16 هم دوباره از کیت استفاده کردم اما در تمام این روزها مثبت شد میخواستم بدونم آیا بعد از آزاد شدن تخمک هم باز کیت باید مثبت بشه یا مشکل دیگه ای هست آخه من همیشه شنیدم که استفاده از کیت را تا زمان مثبت شدن ادامه دهید  من ولی برای اطمینان ادامه دادم که اینطور شد نمی دونم چرا؟؟؟؟؟ با تشکر

13. سلام و خسته نباشید
    من سوالی داشتم در مورد  روش لقاح مصنوعی زیفت. مطالعاتی در مورد این روش انجام داده ام البته کلا اطلاعات زیادی در این مورد وجود ندارد. ولی در مورد اینکه چه کارهایی میشود انجام داد تا شانس موفقیت در این عمل بالا برود  قبل و بعد از عمل را ندارم !! دقیقا نمی دونم آیا مطرح کردن این سوال در اینجا درست بوده یا خیر ولی اگر من را راهنمایی کنید ممنون میشم
    خیلی متشکرم

14. سلام من 3 ساله ازدواج کردم 5 ماهه در تلاش برا بارداریم نحوه جلوگیری فقط  کاندوم بوده مرداد ماه 21شدم 25 ام پاک شدم این ماه 24 شدم 27 پاک 27 نزدیکی داشتیم هیچ مشکلیم تا حالا که دکتر داخلی رفتم نداشتم 92/3/19
    92/4/20
    92/5/20
    92/6/24تاریخ شروع قاعدگیمه تخمکگذاری من چه روزیه؟چه زمان نزدیکی کنم بعد از چه زمان آلت بیرون بیاد چقد دراز کش باشم تا باردار شم به چه حالت چی بخورم کمکم کنید  دکتر اونقد گریه کردم که نگوخیلی ناراحتم چیکار کنم اگه بخوام نی نیم دختر باشه چی کنم ودوقلو باشه چی غذایی داروی بی ضرری؟عفونتم ندارم
    ]راستی دکتر من متولد63وشوهرم 61است اگه لازم شد چون 2تا سوال پرسیم شاید سنم بخواین بدونید ممنون از لطف بی کران شما

15. sahra881 نوشته است: سلام من 3 ساله ازدواج کردم 5 ماهه در تلاش برا بارداریم نحوه جلوگیری فقط  کاندوم بوده مرداد ماه 21شدم 25 ام پاک شدم این ماه 24 شدم 27 پاک 27 نزدیکی داشتیم هیچ مشکلیم تا حالا که دکتر داخلی رفتم نداشتم 92/3/19
    92/4/20
    92/5/20
    92/6/24تاریخ شروع قاعدگیمه تخمکگذاری من چه روزیه؟چه زمان نزدیکی کنم بعد از چه زمان آلت بیرون بیاد چقد دراز کش باشم تا باردار شم به چه حالت چی بخورم کمکم کنید  دکتر اونقد گریه کردم که نگوخیلی ناراحتم چیکار کنم اگه بخوام نی نیم دختر باشه چی کنم ودوقلو باشه چی غذایی داروی بی ضرری؟عفونتم ندارم
    ]راستی دکتر من متولد63وشوهرم 61است اگه لازم شد چون 2تا سوال پرسیم شاید سنم بخواین بدونید ممنون از لطف بی کران شما

با سلام
    * نگرانی شما بی مورده چون تا یک سال بعد از اقدام برای بارداری اگه باردار نشدید جای نگرانی نداره و عادیه مخصوصا شما که به گفته دکترتون مشکلی ندارید البته اگه آزمایش اسپرم شوهرتون هم نرمال باشه  
    * بهتره از تقویم تخمک گذاری که در سایت موجوده استفاده کنید
    * بعد از انزال در انتهای مجرای واژن بهتره تا نیم الی یک ساعت دراز بکشید و استراحت کنید و اگه یک بالشت زیر کمرتون بزارید بهتره
    * بهترین پوزیشن (حالت ) برای بارداری حالت سنتی ( زن زیر و مرد رو ) می باشد
    * برای دختر شدن جنین میتونید در تقویم تخمک گذاری که توی سایته انتخاب کنید و طبق اون نزدیکی داشته باشید
    * دو قلو شدن بیشتر جنبه ارثی داره ولی با داروهایی که تخمک رو تحریک می کنند احتمال داره دو تخمک آزاد بشه و جنین دوقلو بشه
    به امید رسیدن به آرزوتون
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 54 از 58
رفتن به صفحه :    ... 54   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید