شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تشخیص ارگاسم از انزال آقایان

1. سلام . درخصوص ارگاسم آقایان مباحثی در سایت مطرح شده و برخی دیگر نیز  دوستان مواردیبه آنها اضافه کردن  . در همه اینها ذکر شده که ارگاسم و انزال فرق داره خوب این درست ، و در این مطالب به نکته ارگاسم همراه با انزال و علایم اون پرداخته شده ولی در خصوص علائم ارگاسم بدون انزال مطلبی هیچ جا ندیدم ولی همه جا گفته شده که اگه اقایون بتونن قبل از ارگاسم جلوی انزالشون رو بگیرن ارگاسم رو تجربه میکنن . حالا سوال من اینه یعنی فقط از همین یه روش میتونن به ارگاسم برسن یا اینکه راههای دیگه هم داره و اینکه مهمتر از همه علایم ارگاسم بدون انزال چیه ؟ یعنی با توجه به اینکه ارگاسم و انزال با هم فرق داره چطوری میشه فهمید که همسرمون ارگاسم رو تجربه کرده یا نه ،( قبل از اینکه انزال صورت بگیره ). ببخشید شاید سوالم برای بعضی از دوستان تکراری باشه ولی راستش هنوز به جواب نرسیدم و این مورد خیلی برام مهمه . پیشاپیش از کمک دوستان گرامی سپاسگذاری میکنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. شاید به جواب برسید...
    http://www.beytoote.com/wedlock/doran-zendegi/taneshjensi-marhale.html

http://forum.iransalamat.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-1088/%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%B2%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-28957/

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام انزال بیشتر به معنی خروج منی اطلاق میشه و ارگاسم به معنی رسیدن به اوج..
    معمولا این دو بطور طبیعی در مردان با هم اتفاق می افته.. نشانه انزال خارج شدن منی هست و قابل تشخیصه. نشانه ارگاسم هم از نشانه های رسیدن به اوج هست که از شخصی به شخص دیگه می تونه متفاوت باشه از جمله لرزیدن، بند اومدن نفس و ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. هر مردی می تواند در رابطه جنسی خود چندین بار ارگاسم شود. برای اینکار فقط کافی است اطلاعات کافی درمورد تمایلات جنسی مردانه، رابطه جنسی و تکنیک های خاص آن داشته باشید. هدف اکثر مردان در رابطه جنسی، انزال است نه عشق بازی. وقتی یک مرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه طرف مقابلش را هم بسیار بهتر ارضا خواهد کرد.<xml><o></o>

ارگاسم های چندگانه به دنبال هم اتفاق می افتند، بدون اینکه فرد در خلال آنها تحریک جنسی خود را از دست بدهد. خانم ها به راحتی می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد کمی از مردان می دانند که با آموزش صحیح آنها هم می توانند دقیقاً مثل خانم ها چندین بار در رابطه جنسی ارگاسم شوند. درمورد خانم ها، ارگاسم چندگانه به این معناست که مدت زمان کمی بعد از اولین ارگاسم، تحریک جنسی خود را بازمی یابند، که معمولاً بلافاصله یا بعد از چند دقیقه اتفاق می افتد. وقتی زنی در یک رابطه جنسی چندین بار به ارگاسم می رسد ارگاسم او چندگانه خواهد بود.<o></o>

خیلی از مردان اشتباهاً تصور می کنند که  وقتی بتوانند بعد از انزال دوباره تحریک شوند و به یک انزال دیگر دست پیدا کنند، یعنی ارگاسم چندگانه داشته اند. این اشتباه است. رابطه جنسی چند ارگاسمه مردانه به رابطه جنسیی گفته می شود که در خلال ارگاسم ها، نعوظ یا تحریک جنسی از بین نرود. ارگاسم چندگانه فقط شامل ارگاسم است نه انزال. تنها استثناء آن زمانی است که انزال با آخرین ارگاسم همراه می شود.<o></o>

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام خسته نباشید یه سوالی داشتم امیدوارم  بتونید کمکم کنید. بخش سوالات متداول هم مطالعه کردم ولی جوابی نگرفتم
    نامزد من به علت کوچک بودن الت تناسلی اش هنگام رابطه استرس دارد و خیلی ازین بابت متاسفه
    سوال من اینه: کوتاه بودن الت مرد چه معایبی داره؟ باعث نازایی هم میشه؟ در ضمن من هنوز بکارتم پاره نشده و نامزدم همیشه میگه با این الت کوتاه فکر نکنم بشه پردتو بزنم (طول الت تقریبا 10 سانته)
    خواهش میکنم کمکم کنید نیاز فوری به اطلاع در این زمینه دارم..ممنون میشم هرچه سریعتر پاسخ بدید

6. khanume_x نوشته است: سلام خسته نباشید یه سوالی داشتم امیدوارم  بتونید کمکم کنید. بخش سوالات متداول هم مطالعه کردم ولی جوابی نگرفتم
    نامزد من به علت کوچک بودن الت تناسلی اش هنگام رابطه استرس دارد و خیلی ازین بابت متاسفه
    سوال من اینه: کوتاه بودن الت مرد چه معایبی داره؟ باعث نازایی هم میشه؟ در ضمن من هنوز بکارتم پاره نشده و نامزدم همیشه میگه با این الت کوتاه فکر نکنم بشه پردتو بزنم (طول الت تقریبا 10 سانته)

خواهش میکنم کمکم کنید نیاز فوری به اطلاع در این زمینه دارم..ممنون میشم هرچه سریعتر پاسخ بدید

هیچ موردی تو این موضوع وجود نداره.
    به خودتون استرس وارد نکنید.
    همه چیز طبیعی هست.فقط سعی کنید راههای درست بودن با همدیگه رو یاد بگیرید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. با سلام، معمولاً طول واژن خانم ها 4 تا 10 سانتی متر هست. بنابراین طول الت 10 سانتی متری اصولاً مشکلی در رابطه با پارگی پرده و یا رابطه جنسی و یا ارضای خانم ایجاد نخواهد کرد.
    مخصوصاً پیشنهاد می کنم از پوزیشن هایی استفاده بفرمایید که دخول راحت تر و کامل تری را ایجاد می کند و بدن استرس از رابطه جنسی خود لذت ببرید.

8. khanume_x نوشته است: سلام خسته نباشید یه سوالی داشتم امیدوارم  بتونید کمکم کنید. بخش سوالات متداول هم مطالعه کردم ولی جوابی نگرفتم

سلام
    طول آلت تناسلی نامزد شما طبیعی هست و هیچ جای نگرانی نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید