شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضاازطریق مالش کلیتوریس

1. سلام.من تازه ازدواج کردم.
    1- شوهرمن همیشه من رو از طریق مالش کلیتوریس با دستش ارضام میکنه و خیلی وقتا اینکار هر روز اتفاق میفته.این سوال برام پیش اومده که این عمل چه فرقی با خودارضایی داره به اینصورت.شبیه خودارضاییه.
    این عمل برای من و سلامتیم مضر نیست؟از قبل ضعیفی چشمو کم پشتی موی سر داشتم و حالا بیشتر شده اینا میتونن به هم ربطی داشته باشن؟
    2-شوهرم همیشه دوس داره که سینه هامو بخوره مخصوصا نوکشو همیشه میمکه.ولی من خیلی حساس شدم اولش دردی احساس نمیکنم ولی بعدش خیلی دردداره و بعضی اوقات کبود هم میشه.باید چکارکنم؟
    اگر سوالی ازم دارید حتما بپرسید.
    لطفا اونایی که در این زمینه تخصص و یا اطلاعات درستی دارن جواب بدن.
    با تشکر

2. سلام

همه ی اینا رو بارها و بارها کاربرا مطرح کردن و راجع بهش صحبت شده
    ولی انگار باید باز از اول شروع بشه!

شما باید بدونین که درصد بسیار زیادی از خانم ها با دخول کامل ارضا نخواهند شد و فقط و فقط از طریق لمس و مالش و تحریک کلیتوریس ارضا می شن. این نه بیماریه، نه عجیبه، نه دلیلی برای نگرانیه! خیلیا اینجوری اند!
    شما نگفتید که دخول کامل دارین یا نه! ولی در هر صورت حتی اگه بکارت شما ازاله شده باشه و باز هم با همین روند کلیتوریس و این جور چیزا ارضا می شین، خیلی نرماله، و حتما نباید با دخول کامل و ورود آلت همسرتون به درون واژن، شما ارضا بشین

بازی کردن همسرتون با آلت تناسلی شما خودارضائیه؟؟؟
    کل پروسه ی رابطه ی جنسی، یه جور خودارضایی محسوب می شه. چون فرد داره بدنشو در اختیار یه فرد دیگه می زاره که باهاش کارایی رو بکنه که اونو تحریک جنسی کنه و منجر به ارضا شدنش بشه. و البته خودش هم می تونه توی این کارها دخالتی داشته باشه! پس این هیچ فرقی با اون خود ارضایی که شخص به تنهایی و در خفا انجام می ده نداره!!! تفاوتش اینه که توی خود ارضایی، شخص انقد باید ذهنیتش قوی باشه که بتونه نیروی زیادی به مغزش وارد کنه و با قوه ی تخیلش خودشو توی شرایط جنسی و یه رابطه تصور کنه و بتونه خودش رو تحریک و ارضا کنه! اما در روابط جنسی، دیگه نیازی به اون قوه ی تخیل و اینا نیس! شخص، واقعا توی شرایط جنسی قرار داره و ذهنیتش تامین شده
    یه خانمی همین جا پرسیده بود من آلت تناسلی همسرمو با دستم انقد تحریک می کنم که همونجوری ارضا می شه. خب من الان دارم براش خودارضایی انجام می دم؟؟؟
    آخه چه ربطی داره اینا به هم!!!
    اینکه شما توسط همسرتون به حد فوق العاده ای تحریک می شین و کارهایی که دوست دارین رو براتون انجام می ده و ارضاتون می کنه...این برای سلامتی ضرر داره و چشم ضعیف می شه و موها می ریزه؟؟؟ همه گفتن که خود ارضایی باعث این سه تا مورد می شه به طور حتم؟؟؟

در مورد سوال دومتون هم، بهتره ایشون شیوه ی خوردنشون رو اصلاح کنند تا شما دیگه نه درد داشته باشین و نه کبودی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. سلام
    بله  خود ارضاییه که در آقایون اسمش استمنا و در مورد خانم ها استشها. حالا شما چه خودتون با دست خودتون اینکارو انجام بدین چه همسرتون با دست خودشون اینکارو انجام بدن. راه درستش اینه که ایشون با معاشقه های قبل از دخول شما رو تا حد ارگاسم پیش ببرند و بعد با دخول شما به ارگاسم برسید. در مورد سنه هاتون هم مگه چیکار میکنند خب یکم رعایت کنند یعنی برای احساسات شما ارزش قایل نیستن خب سینه ها مسلما خیلی حساسند ازشون بخوایید که اینکارو هم به روش درستش انجام بدن نه به این شدت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. در مورد سوال اولتون باید بگم که خیلی از عوارضی که در مورد خودارضایی گفته میشه شایعه ای بیش نیست
    یادمه مدرسه که می رفتیم معلم پرورشیمون می گفت اگه هر کی این کار رو بکنه بچش ناقص میشه یا چه میدونم دستش عرق میکنه و......
    فکر میکنم اگه واقعا اینجوری خیلی های کو و کچل و.... بودند
    در مورد سوال دومتون هم باید بگم که بهتره ایشون بیشتر رعایت کنند و با آرامش کارشون رو انجام بدند

5. عزیزم من هم مثل شما و شاید میلیون ها زن دیگه دارای ارضا خارجی هستم ولی هیچ کدوم ازین مشکلاتی رو که گفتید ندارم. احتمالا شما دچار فقر آهن یا مشکلات زنانه دیگری شدید.پس انقدر نگران نباشید در ضمن رابطه زناشویی قداست و موهبتی همراهشه که نباید اون رو با موارد دیگه هم وزن دونست یا با حساسیت های شخصی کدرش کرد. اولین درمانگر شما همسرتونه و برترین درمان صحبت و آرامش بینتونه. در پناه حق خوشبخت ترین باشین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. همونطور که دوستان گفتند مکانیسم خودارضایی تفاوتی با دگرارضایی نداره...از شباهت گذشته اصلا خودشه...هیچکدومش هیچ ضرر و آسیبی به هیچ جای بدن نمیرسونه...درضمن در مورد ارضای غیر دخولی هم اطلاعات زیادی وجود داره در اینترنت که اگر مشکلی با این روش دارید میتونید از روش های دیگه کمک بگیرید.
    حتی اگر به مطالب مذهبی مراجعه کنید میبینید که ارضا شدن با دست همسر حتی مشکل شرعی هم نداره
    لطفا سعی کنید در رابطه ی جنسی با همسرتون خودتون رو آزادتر بذارید و از روش های خلاقانه که مطمئنا باعث تهیج و گرم شدن ارتباط شما میشه اجتناب نکنید.اگر موارد بهداشتی رعایت بشه هیچ کاری توی رابطه ی جنسی منع پزشکی نداره و نخواهد داشت

7. با سلام
    ميخواستم بپرسم اگه يه خانمي مثلا 6 بار تو ي روز ارضا بشه ضرري براش داره يا نه؟ كلا براي ارضاي خانمها مثل آقايون محدوديت وجود داره يا نه؟
    باتشكر

8. سلام
    برای یکی از دوستام یه مشکلی پیش اومده ومن از انجایی که اطلاعات زیادی در این مورد نداشتم میخوام شما کمکش کنید.
    شوهر دوستم خیلی آتیشیه یعنی بیش از حد با خانمش نزدیکی داره البته نه نزدیکی همراه با دخول.دوستم در هفته دو بار برنامه گذاشته که خواسته شوهرش رو انجام بده اما شوهرش علاوه بر اون دو بار در هفته 14 بار دیگه خودشو ارضا میکنه(شب-صبح)حالا بهر طریق که بشه با زور/با بغل کردن خانمشو ور رفتن باهاش/ ... خلاصه این کارش معضلی شده بر دوستم تا جایی که دوستم دچار افسردگی شده.نه با حرف میتونه راضیش کنه نه راضی میشه بره دکتر وقتی اعتراض میکنه میگه میخوام کمبودی حس نکنی  
    حالا با این شرایط چکار باید کرد
    ممنون میشیم اگه راهنمایی کنید

9. kiyana4123 نوشته است: سلام
    برای یکی از دوستام یه مشکلی پیش اومده ومن از انجایی که اطلاعات زیادی در این مورد نداشتم میخوام شما کمکش کنید.
    شوهر دوستم خیلی آتیشیه یعنی بیش از حد با خانمش نزدیکی داره البته نه نزدیکی همراه با دخول.دوستم در هفته دو بار برنامه گذاشته که خواسته شوهرش رو انجام بده اما شوهرش علاوه بر اون دو بار در هفته 14 بار دیگه خودشو ارضا میکنه(شب-صبح)حالا بهر طریق که بشه با زور/با بغل کردن خانمشو ور رفتن باهاش/ ... خلاصه این کارش معضلی شده بر دوستم تا جایی که دوستم دچار افسردگی شده.نه با حرف میتونه راضیش کنه نه راضی میشه بره دکتر وقتی اعتراض میکنه میگه میخوام کمبودی حس نکنی  
    حالا با این شرایط چکار باید کرد
    ممنون میشیم اگه راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
    خب خیلی سخته این حالت!! احتمالاً ترشحات غدد جنسی ایشون زیاده! اما بهترین توصیه همون مراجعه به پزشک غدد میتونه باشه!ازطرفی پیشنهاد میکنم در سبد غذایی ایشون مواد خوراکی باطبع سرد، بیشتر گنجونده بشه! مواد خوراکی همچون ماست و دوغ و امثالهم !انشالله مفید فایده واقع بشه در ضمن دوستتون میتونن از راه های دیگه ای مثلاً با دست هم ایشونو ارضا کنن  البته اگر نخوان رابطه جنسی مستقیم داشته باشند
    موفق باشید.

10. mahdi_sf64 نوشته است: با سلام
    ميخواستم بپرسم اگه يه خانمي مثلا 6 بار تو ي روز ارضا بشه ضرري براش داره يا نه؟ كلا براي ارضاي خانمها مثل آقايون محدوديت وجود داره يا نه؟
    باتشكر

سلام دوست عزیز
    خب زیاده روی در هرچیزی قطعاً یک سری تبعات داره !اینهم همینطوره میتونه به ضعف جسمانی شخص منجر بشه! اما درکل خیر اگر کسی نیاز داشته میتونه انجامش بده !و اما اگر توان جسمانی شخص(خانمها)،قدرت چندباره ارضا شدن رو داشته باشه خیر محدودیتی هم بنظر نمیرسه!
    موفق باشید

11. با سلام مجدد
           تا اونجايي كه من ميدونم ارضاي خانمها فقط يك سري انقباضات ماهيچه اي همراه خودش داره و چيزي مثل مني كه از مردها خارج ميشه وجود نداره كه باعث ضعيف شدن اونا بشه فقط شايد تعدد ارضا يك مقدار خستشون كنه كه با استراحت درست ميشه؟
           يعني اگر خود خانم تمايل داشته باشه كه رابطه جنسی كنه پس يعني هنوز خسته نشده! پس ضرريم نبايد داشته باشه؟
    اينا تصورات من بود اگه اشتباه ميكنم بگيد لطفا؟

12. mahdi_sf64 نوشته است: با سلام مجدد
           تا اونجايي كه من ميدونم ارضاي خانمها فقط يك سري انقباضات ماهيچه اي همراه خودش داره و چيزي مثل مني كه از مردها خارج ميشه وجود نداره كه باعث ضعيف شدن اونا بشه فقط شايد تعدد ارضا يك مقدار خستشون كنه كه با استراحت درست ميشه؟
           يعني اگر خود خانم تمايل داشته باشه كه رابطه جنسی كنه پس يعني هنوز خسته نشده! پس ضرريم نبايد داشته باشه؟
    اينا تصورات من بود اگه اشتباه ميكنم بگيد لطفا؟

سلام دوست عزیز
    درمورد خروج چیزی شبیه منی از خانمها باید بگم بعضاً مایعی شفاف یا شبیه منی هنگام اورگاسم بعضی از خانمها هم خارج میشه که میگن اورگاسم کامل زن اینجوریه! اما یادمون نره همونطور که آمیزش در مردان باعث خستگی و ضعف اونها میشه در بانوان هم به همین منوال چون انرژی زیادی صرف تحریک شدن و ارضاشون میشه قطعاًاونها هم خسته میشن اگر دقت کنید میبینید بعد از هر تماس جنسی،هردوجنس بی حس شده و خوابشون میگیره! این نتیجه صرف انرژیه که هردوجنس در اثنای این عمل از دست میدن پس نمیشه گفت که خانمها هیچ خستگی رو حس نمیکنن!برعکس زیادم حس میکنن اما گاهی بعضی از خانمها بدلیل ترشحات هورمونی زیادتر و توان فیزیکی بیشترشون تا چندین بار هم میتونن تحریک و ارضا بشن و این دلیلی بر از عدم دست دادن انرژی در اونها و عدم خستگیشون نیست! بنابراین اگر خانمی این توان و میل و ترشحات جنسی رو داشته باشه که بتونه تا چندین بار ارضا بشه خب مشکلی هم ایجاد نمیکنه اما اگر اینهارو نداشته باشه قطعاً مثل ما مردها دچار ضعف و سستی میشه و همون یکی و دوبار رو انجام میده و دیگه میلی نداره!
    موفق باشید.

13. سلام.تصورات شما درسته.همه چی بستگی به جسم و توام خانوم داره.وقتی خودش میخواد و میتونه پس مشکلی نیست ولی بازم بهتره از غذاهای مقوی استفاده کنه.موز،معجون،........

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. hbs917

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است:
    mahdi_sf64 نوشته است: با سلام
    باتشكر

سلام دوست عزیز
    خب زیاده روی در هرچیزی قطعاً یک سری تبعات داره !اینهم همینطوره میتونه به ضعف جسمانی شخص منجر بشه! اما درکل خیر اگر کسی نیاز داشته میتونه انجامش بده !و اما اگر توان جسمانی شخص(خانمها)،قدرت چندباره ارضا شدن رو داشته باشه خیر محدودیتی هم بنظر نمیرسه!
    موفق باشید

دوست عزیز برای یه بار در هفته مشکلی پیش نمیاد اما اگه قرار باشه خانوم هفته ای چند بار این کارو تکرار کنه به شدت دچار ضعف جسمادی و در دراز مدت مشکلات روانی
    معمولا زوج هایی که چند ارضایی رو تجربه میکنن بعد از چند بار متوجه میشن که نیاز به چندین روز استراحت هست اما دوستانی که خود ارضایی میکنن با وجود احساس ضعف در دفعات بعدی باز هم کارشونو تکرار میکنن و همینم باعث احساس پشیمانی و تنفر از خود میشه.
    تو یه جمله میشه گفت اعتدال رو رعایت کنید تا دچار مشکل نشین.

15. سلام من تازه عقد کردم
    ودر اولین رابطمون بعد از معاشقه سینه های خانومم رو مالیدم که اولش کمی خوابش گرفت و بعدش گفت ادرار داره
    میخواستم بدونم این دو مشخصه (حس خواب الودگی و ادرار داشتن) میتونه نشون بده که داشته ارضا میشده ؟
    و ایا تنها با مالش سینه ها زن ارضا میشه؟

با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید