شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. سلام آقای دکتر.من بعد از پریودم مثل همه دخترها ترشحات دارم.ترشحاتم سفید اما وقتی خارج میشه ازم زرد.بعد من حالت بدی دارم واسه این ترشحات. من یه دفعه این ترشحاتم تا نصفه اومده بود بیرون از همون لبه که یه ذرش اومده بود بیرون بقیشو کشیدم بیرون.بعد یه قسمت ترشحات قشنگ بین سوراخ وسط پردم بودم. منم اعصابم خورد شده بود بدون اینکه دستم رو بکنم تو  از وسط درآوردمش.امکانش هست پردم آسیب دیده باشه؟ اون سوراخ وسط مال پردس دیگه؟ اصلا واژن کجاست؟امکانش هست چون من خودم اون ترشحات رو کشیدم بیرون چون از کنا بوده باشه و چسبیده بود به کنا به پردم آسیب زده باشه؟ چون به حالت طبیعی نیومده بیرون.ممنون.خواهش میکنم حقیقتو بگید

2. با سلام
    آقای دکتر میخوام بدونم تصاویری که از انواع بکارت ها گذاشتید در حالت معاینه به این شکل هستن یا در حالت عادی هم به همین اشکال هستن؟

3. سلام مدتیه در ناحیه انتهای آلت تناسلی گاهی احساس سوزش و خارش میکنم و لخته خون دفع میکنم می ترسم پرده بکارتم باشه لطفا جواب سوالمو بدین البته من ازهمون تولد یه پارگی مادرزادی داشتم که گفتن خودش جوش میخوره آیا اونه یا پرده بکارتمه اصلا دلیلش چیه؟!

4. Aysan75 نوشته است: سلام آقای دکتر.من بعد از پریودم مثل همه دخترها ترشحات دارم.ترشحاتم سفید اما وقتی خارج میشه ازم زرد.بعد من حالت بدی دارم واسه این ترشحات. من یه دفعه این ترشحاتم تا نصفه اومده بود بیرون از همون لبه که یه ذرش اومده بود بیرون بقیشو کشیدم بیرون.بعد یه قسمت ترشحات قشنگ بین سوراخ وسط پردم بودم. منم اعصابم خورد شده بود بدون اینکه دستم رو بکنم تو  از وسط درآوردمش.امکانش هست پردم آسیب دیده باشه؟ اون سوراخ وسط مال پردس دیگه؟ اصلا واژن کجاست؟امکانش هست چون من خودم اون ترشحات رو کشیدم بیرون چون از کنا بوده باشه و چسبیده بود به کنا به پردم آسیب زده باشه؟ چون به حالت طبیعی نیومده بیرون.ممنون.خواهش میکنم حقیقتو بگید

وقتی ترشحات رنگ و بوشون تغییر می کنه، اولین نشونه است برای عفونت دستگاه تناسلی
    باید برای معاینه و درمان به پزشک زنان مراجعه کنید
    این از این!

ترشحات، معمولا وقتی مقدارشون زیادتر می شه گاهی موقع خروج همینجوری می شن و شما می تونین با دستتون خارجش کنید. نه اینکه انگشتتون رو وارد واژن کنید و ترشحاتو تخلیه کنید!!! نه!!! فقط اینکه به راحتی می شه با انگشت بکشید تا بیرون بیاد. این کار هیچ آسیبی، هیچ آسیبی، هیچ آسیبی به بکارت نمی زنه. اگه اینطوری بود الان بیشتر دخترای ما باکره نبودن!!!
    واژن کجاست و اون سوراخ وسط، پرده است؟؟؟ اینا یعنی چی الان؟
    ورودی واژن یعنی همونجایی که شما ازش خروج ادرار و خروج خون پریودی رو مشاهده می کنید. خب؟ ورودی واژن رو که 1 تا 3 سانتی متر برین داخل، پرده ی بکارت اونجاست. سوراخ هم نداره که بشه اسمشو سوراخه پرده گذاشت. روش به طور طبیعی سوراخ های ریزی قرار داره برای خروج خون پریودی. یعنی پرده، کل ورودی واژن رو احاطه کرده
    همین!

5. 12901390 نوشته است: با سلام
    آقای دکتر میخوام بدونم تصاویری که از انواع بکارت ها گذاشتید در حالت معاینه به این شکل هستن یا در حالت عادی هم به همین اشکال هستن؟

در حالت عادی بکارت شکلی نداره که قابل رویت باشه! خانم باید بخوابه روی اون تخت مخصوص، و پزشک با باز کردن لبهای آلت تناسلی و زوری که خانم وارد می کنه (البته همیشه نیازی هم به اون زور و فشار نیس) پرده رو می بینه و نوعشو رو تشخیص می ده. اون وقت می شه یکی از همین عکسا...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. tamana2454 نوشته است: سلام مدتیه در ناحیه انتهای آلت تناسلی گاهی احساس سوزش و خارش میکنم و لخته خون دفع میکنم می ترسم پرده بکارتم باشه لطفا جواب سوالمو بدین البته من ازهمون تولد یه پارگی مادرزادی داشتم که گفتن خودش جوش میخوره آیا اونه یا پرده بکارتمه اصلا دلیلش چیه؟!

با سلام شما حتما باید توسط پزشک زنان معاینه شوید امکان داره دچار عفونت یا قارچی ویا.....شده باشید واینکه لخته خون دفع میکنید چند وقته که لخته خون دفع میکنید ؟ دفع لخته همراه با سوزش وخارش ایجاد شده؟ یا قبل از اینکه سوزش و خارش بگیرید لخته دفع میکردید ؟بهتره یه سونوگرافی نیز انجام دهید . به پزشک مراجعه کنید تا برسی شوید

7. setiaa نوشته است:
    tamana2454 نوشته است: سلام مدتیه در ناحیه انتهای آلت تناسلی گاهی احساس سوزش و خارش میکنم و لخته خون دفع میکنم می ترسم پرده بکارتم باشه لطفا جواب سوالمو بدین البته من ازهمون تولد یه پارگی مادرزادی داشتم که گفتن خودش جوش میخوره آیا اونه یا پرده بکارتمه اصلا دلیلش چیه؟!

با سلام شما حتما باید توسط پزشک زنان معاینه شوید امکان داره دچار عفونت یا قارچی ویا.....شده باشید واینکه لخته خون دفع میکنید چند وقته که لخته خون دفع میکنید ؟ دفع لخته همراه با سوزش وخارش ایجاد شده؟ یا قبل از اینکه سوزش و خارش بگیرید لخته دفع میکردید ؟بهتره یه سونوگرافی نیز انجام دهید . به پزشک مراجعه کنید تا برسی شوید

ویا .... چی میشه توضیح بدین.
    وقتی لخته دفع میکنم سوزش و خارش دارم

اوایل دربین پریودم این حالت رو داشتم . ولی الان یک ماهه این طوری شدم.
    البته من قاعدگی نامنظمی دارم و سیپروترون مصرف میکنم این ماه مصرف نکردم

8. tamana2454 نوشته است:
    setiaa نوشته است:
    tamana2454 نوشته است: سلام مدتیه در ناحیه انتهای آلت تناسلی گاهی احساس سوزش و خارش میکنم و لخته خون دفع میکنم می ترسم پرده بکارتم باشه لطفا جواب سوالمو بدین البته من ازهمون تولد یه پارگی مادرزادی داشتم که گفتن خودش جوش میخوره آیا اونه یا پرده بکارتمه اصلا دلیلش چیه؟!

ویا .... چی میشه توضیح بدین.
    وقتی لخته دفع میکنم سوزش و خارش دارم

اوایل دربین پریودم این حالت رو داشتم . ولی الان یک ماهه این طوری شدم.
    البته من قاعدگی نامنظمی دارم و <a>سیپروترون</a> مصرف میکنم این ماه مصرف نکردم

با سلام به احتمال زیاد به خاطر مسایل هورمونی دچار دفع لخته شدید شما سرخود قرص سیپروتون رو قطع کردید یا تجویز پزشک بوده؟امکان داره به خاطر قطع سیپروتون باشه در هر صورت به پزشک مراجعه کنید تا خونریزی تان کنترل و درمان شود و پریودتان هم منظم شود.

9. Aysan75 نوشته است: سلام آقای دکتر.من بعد از پریودم مثل همه دخترها ترشحات دارم.ترشحاتم سفید اما وقتی خارج میشه ازم زرد.بعد من حالت بدی دارم واسه این ترشحات. من یه دفعه این ترشحاتم تا نصفه اومده بود بیرون از همون لبه که یه ذرش اومده بود بیرون بقیشو کشیدم بیرون.بعد یه قسمت ترشحات قشنگ بین سوراخ وسط پردم بودم. منم اعصابم خورد شده بود بدون اینکه دستم رو بکنم تو  از وسط درآوردمش.امکانش هست پردم آسیب دیده باشه؟ اون سوراخ وسط مال پردس دیگه؟ اصلا واژن کجاست؟امکانش هست چون من خودم اون ترشحات رو کشیدم بیرون چون از کنا بوده باشه و چسبیده بود به کنا به پردم آسیب زده باشه؟ چون به حالت طبیعی نیومده بیرون.ممنون.خواهش میکنم حقیقتو بگید

سلام دوست عزیز
    با توضیحات شما مشکلی به نظر نمیرسه!یعنی کشیدن بیرون ترشحات از مجراتون اگر انگشتی داخل نکرده باشید به پرده هیچ آسیبی نمیزنه!مگراینکه انگشتی واردش شده باشه!
    و اما درمورد اون منفذ یا سوراخی که میگید اون درحقیقت منفذ خروجی خونه پریودی و ورودی مجرا جهت رسیدن به رحم هست! درواقع در زمان پریودی ازاین سوراخ خون پریودی خارج و در غیر از اون ،برای اعمال زنا شوئی مورد استفاده قرار میگیره!و پرده بکارت تقریباً بعد از این منفذ داخل مجرا در دو یا سه سانتی متری از این منفذ قرار داره که شما نمیتونید ببینیدش!و سعی هم نکنید ببینید چون آسیب میبینه! و نکته بعدی اینکه کل آلت رو که شامل لبه های بیرون و داخلی و همین سوراخ و چوچوله رو بهش میگن واژن یا همون آلت!و اون سوراخ رو میگن دهانه واژن یا آلت!
    در هرحال بعید هست که مشکلی براتون رخ داده باشه
    نگران نباشید اما توصیه میکنم برای شناخت از سلامت دستگاه تناسلیتون به متخصصین زنان مراجعه کنید ضرر نخواهید کرد
    موفق باشید و به خودتون استرس وارد نکنید

10. سلام، من چندین سال خودارضایی میکردم فقط از طریق فشار دادن ، بعضی وقتا هم بعد از خودارضایی لکه های قهوه ای و قرمز میدیدم. حالا نگران اسیب به بکارتمم. توی ایینه که خودمو دیدم هیچ چیزی که بشه پرده حسابش کرد نبود و فقط قسمت پایین یه خط باریک بود. یه چیزی شبیه عکسی که از پرده هلالی گذاشتین ولی خیلی نازکتر... من خیلی نگرانم...با اینکه هیچ وقت چیزی وارد بدنم نکردم امکان داره پردم بخاطر فشار زیادی که توی مدت 14 سال خودارضایی بهش وارد شده تحلیل رفته باشه؟؟؟

11. pari1990 نوشته است: سلام، من چندین سال خودارضایی میکردم فقط از طریق فشار دادن ، بعضی وقتا هم بعد از خودارضایی لکه های قهوه ای و قرمز میدیدم. حالا نگران اسیب به بکارتمم. توی ایینه که خودمو دیدم هیچ چیزی که بشه پرده حسابش کرد نبود و فقط قسمت پایین یه خط باریک بود. یه چیزی شبیه عکسی که از پرده هلالی گذاشتین ولی خیلی نازکتر... من خیلی نگرانم...با اینکه هیچ وقت چیزی وارد بدنم نکردم امکان داره پردم بخاطر فشار زیادی که توی مدت 14 سال خودارضایی بهش وارد شده تحلیل رفته باشه؟؟؟

با سلام

منظور شما را از فشار متوجه نشدم انواع و اقسام فشار داریم
    ولی اگر دخول نداشتین بعید میدانم آسیبی به پرده وارد شده باشه چیزهایی هم که در آینه مشاهده فرمودید را کلا فراموش کنید و قبل از اینکه آسیبی به پرده خود وارد نمائید به یک متخصص جهت مشاهده چگونگی پرده مراجعه فرمائید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. میشه بگید دقیقا پرده کجاست.همون قسمی که وقتی لبه های کوچیک و باز میکنی دوتادور رو پوشونده و وسطش سوراخ داره یا پشت اون؟؟؟؟بعد وقتی زور میزنیم این سوراخ باز میشه.شما برای سالم بودن پرده به حاشیه ها و لبه های این سورتخ که صاف باشه اهمیت میدید؟؟؟؟

13. Aysan75 نوشته است: میشه بگید دقیقا پرده کجاست.همون قسمی که وقتی لبه های کوچیک و باز میکنی دوتادور رو پوشونده و وسطش سوراخ داره یا پشت اون؟؟؟؟بعد وقتی زور میزنیم این سوراخ باز میشه.شما برای سالم بودن پرده به حاشیه ها و لبه های این سورتخ که صاف باشه اهمیت میدید؟؟؟؟

با سلام

اگر تایپیک بالای سرتان را مطالعه بفرمائید گفته شده برای آسیب نرساندن به پرده از کنجکاوی در داخل واژن خودداری بفرمائید پرده در اکثر بانوان در دو یا سه سانتیمتری ورودی مهبل قرار دارد

14. Aysan75 نوشته است: میشه بگید دقیقا پرده کجاست.همون قسمی که وقتی لبه های کوچیک و باز میکنی دوتادور رو پوشونده و وسطش سوراخ داره یا پشت اون؟؟؟؟بعد وقتی زور میزنیم این سوراخ باز میشه.شما برای سالم بودن پرده به حاشیه ها و لبه های این سورتخ که صاف باشه اهمیت میدید؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
    مجدداً تاکید میشه از معاینه خودتون خودداری کنید چون امکان آسیب دیدگی پرده وجود داره!و اما اون قسمتی که شما دیدید در واقع ورودی واژنه و نه پرده! یعنی گوشتی هست که دهانه واژن رو پوشونده و دقیقاً پرده داخل این سوراخ به میزان 2 تا 3 سانتی متری از دهانه واژن واقع شده که به این راحتی قابل مشاهده نیست!پس اولاً اون پرده نیست!دوماً پرده داخل اون سوراخه!!سوماً سالم بودن و کلاً وضعیت پرده ربطی به وضعیت این گوشتی که شما دیدید نداره!چهارماً برای فهمیدنه وضعیت پرده بهترین و اصلح ترین کار، مراجعه به متخصصین زنان هست و بس!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. آیا امکان داره پرده ای حلقوی ارتجاعی یاشه و خونریزی هم داشته باشه؟
    مرسی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 31
رفتن به صفحه :    ... 28   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید