شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 116 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. با تشکر از شما هنگامه عزیز . اما منظورم اسپری اسپرم کش نبود . منظورم اسپری هایی برای لذت بیشتر بود . بیحس کننده های موضعی .
    آیا اونها مانع بارداری هستن؟

2. سلام .
    اگر شروع دخول بدون کاندوم باشه و نزدیک ارضا شدن کاندوم پوشیده شود احتمال بارداری چقدر است ؟
    شرایط : پریود نامنظم ! ارضاء اول
    اگر احتمال بارداری باشه چقدره ؟ یعنی منی که به داخل کاندوم ریخته میشه . اما منظور من قبل از اومدن منی میباشد !

3. سلام.اگر در حین رابطه از کاندوم استفاده نشه و فقط نزدیک ارضا شدن استفاده بشه چون پیشاب حاوی اسپرم هست و مستقیم با وازن برخورد داره احتمال بارداری وجود داره.درصد مشخصی واسه این احتمال نیست.اگر در روزهای تخمک گذاری باشید این احتمال خیلی بیشتره.از اونجایی که پریودتون نامنظمه و قصد بارداری ندارید بهتره از روش جلوگیری مطمعنی استفاده کنید چون وقتی پریود منظم نباشه تشخیص روزهای تخمک گذاری خیلی سخته..

4. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ما حدود 2 ماه و 10 روز پیش رابطه محتفظت نشده داشتیم که منی فقط با قسمت بیرونی واژن برخورد کرد و بعدش شستشو داده شد و روش اوژانسی رو هم درست اجرا کردیم.یه هفته بعد از این روش جی افم به شدت پریود شد.طوری که رفت دکتر و واسه قطعش آمپول زد.تا یه ماه واسه تنظیم پریودش از قرص ال دی به صورت روزانه استفاده میکرد.بعد 3 روز از قطعش پریود شد و دیگه مصرف نکرد.بیست رو بعد از اتمام پریودش همین چند روز پیش دوباره پریود شد.میگه خیلی شدیده پریودش و درد شکم هم داره.میخواستم ببینم با این اوصاف آیا احتمال بارداری هست؟یا بارداری خارج از رحم؟

5. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    کسی نیست؟

6. سلام.شروع پریودی یعنی عدم بارداری.ایشون باردار نیستن نگران نباشید.برای حل مشکلشون بهتره برن پیش متخصص و درمان بشن.

7. سلام،
    من 23
    سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 26-5-92 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ12-6-92 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال:من شرت پوشیده بودم ولی نامزدم شرتشو در آروده بود و از روی شرت با من تماس داشت ک خودش گفت ارضا هم نشده ولی دقیقا نمیدونم واقعا ارضا شده یا نه چون شرت من خیس بود بعدشم فوری رفتم حموم و محل مرد نظر رو شستم ولی سطحی شرتمم در آوردم دیگه نپوشیدمش  
    فقط از این علایمی که دکتر گفتن من افزایش ترشحات واژن رو داشتم ولی بقیه علایم رو ندارم ، البته این افزایش ترشحات هم بعضی موقع ها حتی قبلا هم داشتم و یه چیز عادیه ولی همیشگی نیس بعضی وقتا زیاد میشه ،الانم اگه اون رابطه نبود برام عادی بود ولی یکم نگران شدم
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

8. madis نوشته است: سلام،
    من 23
    سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 26-5-92 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ12-6-92 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال:من شرت پوشیده بودم ولی نامزدم شرتشو در آروده بود و از روی شرت با من تماس داشت ک خودش گفت ارضا هم نشده ولی دقیقا نمیدونم واقعا ارضا شده یا نه چون شرت من خیس بود بعدشم فوری رفتم حموم و محل مرد نظر رو شستم ولی سطحی شرتمم در آوردم دیگه نپوشیدمش  
    فقط از این علایمی که دکتر گفتن من افزایش ترشحات واژن رو داشتم ولی بقیه علایم رو ندارم ، البته این افزایش ترشحات هم بعضی موقع ها حتی قبلا هم داشتم و یه چیز عادیه ولی همیشگی نیس بعضی وقتا زیاد میشه ،الانم اگه اون رابطه نبود برام عادی بود ولی یکم نگران شدم

سلام دوست عزیز
    خیر! بارداری از روی لباس رخ نمیده !نگران نباشید
    موفق باشید

9. سلام خسته نباشید من 2 ساله ال دی مصرف میکنم این ماه بعد از پریود شدن میخواستم یک ماه مصرف نکنم که در روز 7 قاعدگی با شوهرم نزدیکی داشتم از شب روز 6م شروع بخوردن بسته جدید ال دی کردم از ترس احتمالی بارداری بعد نزدیکی 4 تا ال دی خوردم حالت تهوع گرفتم بعد 3 ساعت بالا اوردم و سرم وصل کردم ولی بخوردن بسته ادامه دادم ایا احتمال بارداری هست ؟  در ضمن همسرم اب منی داخل واژن نمیریزه هیچ وقت لطفا راهنمائیم کنید

10. aliyan نوشته است:
    madis نوشته است: سلام،
    من 23
    سال سن دارم :

سلام دوست عزیز
    موفق باشید

به نامزدمم گفتم که تو مطمئنی آب منیت اصلا نیومد اونم بهم اطمینان داد.اینکه ترشحات واژنم زیاد شده منو نگران کرده ، فردا هم باید پریود شم ولی هیچ  خبری نیست .

11. madis نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    madis نوشته است: سلام،
    من 23
    سال سن دارم :

سلام دوست عزیز
    موفق باشید

به نامزدمم گفتم که تو مطمئنی آب منیت اصلا نیومد اونم بهم اطمینان داد.اینکه ترشحات واژنم زیاد شده منو نگران کرده ، فردا هم باید پریود شم ولی هیچ  خبری نیست .

با سلام
    دوست عزیز مجدداً تاکید میکنم معضلی براتون رخ نخواهد داد! ترشحات واژن هم به دلیل تحریک شدنه شما و اینکه شروع پریودیتون هست نگران نباشید درضمن تاخیر در شروع قاعدگی هم به استرس و ترشحات هورمون جنسی بر میگرده صبر داشته باشید پریودتون شروع میشه
    موفق باشید

12. سلام دوستان، من از ابتدای این دوره شروع کردم به خوردن قرص یاسمین و در روزهای پرخطر رابطه با کاندوم بود و منی هم داخل واژن تخلیه نشد، در روزهای 20، 23، 26 نزدیکی داشتیم و مایع درون واژن تخلیه شد، امروز 4 روز از خوردن قرص میگذرد و من باید پریود بشوم اما نشده، آیا احتمال بارداری هست؟ ممنون

13. با سلام و خسته نباشید
    من در تاریخ 6 شهریور پریود شدم (پریود هایم منطم است یکی دو روز جابه جا میشود ) و در تاریخ 14 شهریور نزدیکی بدون دخول و محافطت شده داشتم
    اما بعد از انزال اول همسرم در سری دوم کاندوم پاره شد اما مایه منی در وازن تخلیه نشد ولی نگرانی ما از پیشاب است چون بار دوم بود و چون متوجه پاره شدن کاندوم تا قبل از انزال نشدیم به هر حال بعد گذشت 71 ساعت برای اطمینان 1 قرص لووزسترون و 12 ساعت بعد یکی دیگر را مصرف کردم
    الان سینه هایم بسیار حساس شده اند و دیروز چند لکه قهوه ای دیدم  ... میخواستم ببینم اثرات قرص است یا امکان حاملگی وجود دارد؟
    امروز 23 شهریور 2 قطره خون دیدم و علایم پریودی دارم خواهش میکنم سریعا جواب بدین نگرانم
    با تشکر

14. sevda_aysan نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من در تاریخ 6 شهریور پریود شدم (پریود هایم منطم است یکی دو روز جابه جا میشود ) و در تاریخ 14 شهریور نزدیکی بدون دخول و محافطت شده داشتم
    اما بعد از انزال اول همسرم در سری دوم کاندوم پاره شد اما مایه منی در وازن تخلیه نشد ولی نگرانی ما از پیشاب است چون بار دوم بود و چون متوجه پاره شدن کاندوم تا قبل از انزال نشدیم به هر حال بعد گذشت 71 ساعت برای اطمینان 1 قرص لووزسترون و 12 ساعت بعد یکی دیگر را مصرف کردم
    الان سینه هایم بسیار حساس شده اند و دیروز چند لکه قهوه ای دیدم  ... میخواستم ببینم اثرات قرص است یا امکان حاملگی وجود دارد؟
    امروز 23 شهریور 2 قطره خون دیدم و علایم پریودی دارم خواهش میکنم سریعا جواب بدین نگرانم
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    اولا شما در دوره پرخطر (تخمک گذاری ) نبودین و نزدیکیتونم که محافظت شده بوده پس در این حالت به طوری عادی احتمال بارداری کمه و دوم اینکه روش اورژانسی رو صحیح انجام دادین و نگران نباشید و لکه ها و تاخیر و بی نظمی در پریود و همه اینا از عوارض قرص هستش اصلا نگران نباشید احتمال بارداریتون نزدیک به صفره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. baraniii نوشته است: سلام خسته نباشید من 2 ساله ال دی مصرف میکنم این ماه بعد از پریود شدن میخواستم یک ماه مصرف نکنم که در روز 7 قاعدگی با شوهرم نزدیکی داشتم از شب روز 6م شروع بخوردن بسته جدید ال دی کردم از ترس احتمالی بارداری بعد نزدیکی 4 تا ال دی خوردم حالت تهوع گرفتم بعد 3 ساعت بالا اوردم و سرم وصل کردم ولی بخوردن بسته ادامه دادم ایا احتمال بارداری هست ؟  در ضمن همسرم اب منی داخل واژن نمیریزه هیچ وقت لطفا راهنمائیم کنید

سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه شما نزدیکی شما در دوره تخمک گذاری نبوده و همسرتونم آب منی رو داخل واژن نریخته و مصرف قرص ضد بارداری هم دارین احتمال بارداریتون نزدیک به صفره نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 116 از 132
رفتن به صفحه :    ... 116 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید