شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا سينه بزرگ ميشه؟

1. 0305

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خواهر من مجرده ولي سينه هاش تازگيها دو سايز بزرگ شده بدون اينكه افزايش وزن داشته باشه يا
    ورزش خاصي انجام بده يا تغذيش تغييري كنه مشكل هورموني هم نداره ولي شير زياد ميخوره
    من شنيدم شير خوردن باعث بزرگ شدن سينه ميشه و چون خودم هم خيلي شير به خصوص شير كاكائو دوس دارم
    از ترس بزرگ شدن سينه نميخورم چون نميخوام سينه هام بزرگتر بشه
    حالا اگه لطف كنيد به من بگيد دقيقا چه چيزهايي باعث ميشه سينه بزرگتر بشه و ايا خوردن شير ممكنه باعث اين موضوع بشه
    به من خيلي كمك كردين چون من هميشه نگران اين مساله هستم
    سپاس

2. aliada

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    به نظر بنده خوردن شیر با توجه به وجود املاح مقوی مثل کلسیم باعث افزایش و رشد بافت های استخوانی میشه>نه اندام اسفنجی!!
    بزرگ شدن سینه هم با افزایش هورمون و تو یک دوران خاصی با شریط خاص میتونه همراه باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام منم تا حالا نشنیدم که شیر یه همچین تاثیری داشته باشه!ولی هر ماده خوراکی رو هر کسی یه تاثیر خاصی داره،مثلا من اگه شیرینی زیاد بخورم  سایز سینه هام تغییر میکنه!شاید شیر روخواهر شمام یه همچین تاثیری داشته باشه ولی این دلیل  نمیشه که لزوما برا شمام همین حالت پیش بیاد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوست عزیز اینکه خوردن شیر باعث بزرگ دن سینه میشه رو واسه اولین بار شنیدم اما لمس کردن  یا همون مالش دادن سینه  رو خیلی زیاد شنیدم که باعث بزرگ شدن سینه ها میشه البته اینم شنیدم که پوشیدن  لباس زیر آزاد م باعث بزرگ شدنشون میشه.

5. ممکنه ایشون توی سن رشد باشن !!!!
    مگه چند ساله هستن؟

6. از بزرگ شدن سینه می ترسید؟
    این همه میرن جراحی تا سینه هاشون بزرگ بشه...!
    به هر حال خوردن شیر رو به همه توصیه می کنم.

7. 0305 نوشته است: سلام
    خواهر من مجرده ولي سينه هاش تازگيها دو سايز بزرگ شده بدون اينكه افزايش وزن داشته باشه يا
    ورزش خاصي انجام بده يا تغذيش تغييري كنه مشكل هورموني هم نداره ولي شير زياد ميخوره
    من شنيدم شير خوردن باعث بزرگ شدن سينه ميشه و چون خودم هم خيلي شير به خصوص شير كاكائو دوس دارم
    از ترس بزرگ شدن سينه نميخورم چون نميخوام سينه هام بزرگتر بشه
    حالا اگه لطف كنيد به من بگيد دقيقا چه چيزهايي باعث ميشه سينه بزرگتر بشه و ايا خوردن شير ممكنه باعث اين موضوع بشه
    به من خيلي كمك كردين چون من هميشه نگران اين مساله هستم
    سپاس

سلام

تغییراتی که فرمودید میتونه به دلیل عدم تعادل هورمونهای جنسی بوجود بیاد و باعث حساس شدن سینه ها قبل از عادت ماهانه بشه. توصیه میکنم در این مورد با پزشک متخصص زنان مشورت داشته باشید وسینه هاشون رو به صورت مرتب (ماهانه دوبار) معاینه کنید. بزرگ شدن سینه ها میتونه به دلیل افزایش وزن  هم باشه ولی اگر از نزدیک توسط پزشک معاینه بشید نگرانیهای خودتون کاهش پیدا خواهد کرد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. به طور کلی اینو بدونید که این چیزا ژنتیکی هستش و مابقی مسائل مثل تغذیه تاثیر خیلی کمی در این جریان دارن . بزرگی یا کوچکی سینه و مواردی مشابه مانند شکل و اندازه آلت و و و همگی ژنتیکی هستند و از مادر یا پدر به فرزند منتقل می شوند .
    یک توصیه هم بهتون میکنم سعی کنید کمتر کاکائو مصرف کنید شیر تا بخواید مفیده ولی مصرف زیاد کاکائو برای خانمها خیلی مضره و احتمال دچار شدن به سرطان سینه رو در خانمها به شدت افزایش میده
    موفق باشید دوست عزیز

9. بسیاری از مواد خوراکی روی سینه ها تاثیر داره ولی دقیقا درزمان بلوغ . مثل خوردن ویتاگنوس یا همان گیاه زنان ویا عرق رازیانه .بسیاری از عرقجات ویا داروهای گیاهی که مامصرف میکنیم در صورت مستعد بودن بدن میتونند منجر به تغییرات بارز شوند. ولی مصرف شیر چنین تاثیری نداره . امکان داره مطلب رو اشتباه متوجه شده باشید ویا منبع موثقی نبوده .ولی یک سری رژیم وورزش هست که میتونه سینه روکوچیک کنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید