شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با دست آغشته به پیشاب

1. Elmira73 نوشته است: اين اتفاقم واسه من افتادههه مال دو ماه پيشه ك من ماه پيش پريود شدم ولي اين ماه هنوز نشدمو خيلي نگرانممم بايد دهم ميشدم ك هنوز نشدم هرچي ميخام بهش فك نكنم بازم نميشه

سلام المیرا جان
    عزیزم اگه شما هم همانطور از روش اورژانسی استفاده کرده باشین که جای نگرانی نیست در ضمن.شما ماه گذشته پریود شدین به خودتون استرس راه ندین

2. سلام..من خیلی نگرانم..خواهش می کنم کمک کنید..می خواستم بدونم اگر پیش آب روی ران پا یا زیر شکم (بالای محل رشد موها) بریزه احتمال بارداری وجود داره؟ اگر دستی که اغشته به منی بوده رو با دستمال پاک کنیم و قبل از شستن دست با دستمال تمیز واژن خودمو پاک کنم احتمال بارداری هست؟

3. سلام خانمی . اگه تو سایت خونده باشید برای بارداری باید یه سری مراحل صورت بگیره که بارداری رخ بده در کل احتمال بارداری با پیشاب خیلی کمه بخصوص اینکه شما میگید روی شکم بوده که در این صورت میشه گفت احتمال بارداری وجود نداره نگران نباشید. به خودتون استرس وارد نکنید.   موفق باشین.

4. سلام
    من 25 سالمه و 9 روز پیش رابطه بدون دخول داشتم
    بعد از رابطه دهانه واژنم خیس بود و نگرانیم از اینه که پیش اب دهانه واژنمو خیس کرده باشه
    الانم 6 روز تا پریدم مونده و علائمی که قبلا واسه پرید داشتمو دارم( سینه درد و درد مثانه)
    امروز از بی بی چک استفاده کردم منفی بود
    با این شرایط بارداری ممکنه؟
    ممکنه این دردا نشونه بارداری باشه؟
    بعد از 9 روز به بی بی چک میشه اعتماد کرد؟

5. medim نوشته است: سلام
    من 25 سالمه و 9 روز پیش رابطه بدون دخول داشتم
    بعد از رابطه دهانه واژنم خیس بود و نگرانیم از اینه که پیش اب دهانه واژنمو خیس کرده باشه
    الانم 6 روز تا پریدم مونده و علائمی که قبلا واسه پرید داشتمو دارم( سینه درد و درد مثانه)
    امروز از بی بی چک استفاده کردم منفی بود
    با این شرایط بارداری ممکنه؟
    ممکنه این دردا نشونه بارداری باشه؟
    بعد از 9 روز به بی بی چک میشه اعتماد کرد؟

با سلام
    پاسخ منفیه! اینها علائم شروع پریودیه! اون خیسی هم مربوط به ترشحات خودتونه! نگران نباشید و تا شروع دوره قاعدگیتون صبر کنید مشکلی بنظر نمیاد!یادتون باشه استرس هم میتونه باعث تاخیر در پریودی باشه پس به خودتون استرس وارد نکنید
    موفق باشید

6. kamyar992 نوشته است:

سلام، من و نامزدم دیروز نزدیکی از نوع دهانی رابطه جنسی داشتیم، دستم در حین این کار با آلتم تماس داشت چند بار، و آلتم کمی
    خیس بود(از آب دهان نامزدم)، اما انزال نداشتم، بعد از چند دقیقه که دستم خشک شده بود انگشتم رو کمی داخل واژنش
    فرو بردم، خواستم بدونم احتمال بارداری هست؟ یعنی اگر از قبل کمی پیشاب به دستم منتقل شده باشد امکان بارداری هست
    یا نه؟ (دستم در موقع دخول احتمالا کاملا خشک شده بود البته، اما نمی تونم مطمءن باشم)
    لطفا سریع پاسخ بدید که در صورت لزوم از روش های اورژانسی استفاده کنیم، ممنون
    سلام احتمال بارداری زیر صفر  برای بارداری باید دخول کامل صورت بگیر اب منی وارد واژن بشه در خلاصه پروسه  مربوز به خودش باید انجام داد نگران نباشید

7. سلام . بحثتون جالبه . خانمی به من مراجعه کرد . حوالی تخمک گذاری دو رابطه جنسی داشت
    یکی با دوستش ! یکی با همسر قانونیش ! رابطه با دوستش با کاندوم بود اما برای چند دقیقه در ابتدای دخول کاندوم پوشیده نشده بود . یعنی پیشاب دریافت کرده !
    رابطه با همسرش بدون جلوگیری و به قصد بارداری بوده ! اما همسر ایشون اسپرموگرام نرمالی نداشتن ... یعنب ضعیف بوده ! اما نه خیلی کم !
    اون خانم 7 هفته باردار بود ! و میخواست جنین رو بندازه ! واقعا خودمم گیجم هنوز . نتونستم بهش بگم جنبنش مال شوهرشه یا دوستش ! از بس راجع به پیشاب آدمو میترسونن که نمیشه تصمیم گرفت ... حالا میشه شما هم نطرتون رو بگید؟

8. سلام می خواستم بدونم احتمال بارداری در هر یک از 4 هفته ی بین دو پریودی چقدره؟

9. azib نوشته است: سلام می خواستم بدونم احتمال بارداری در هر یک از 4 هفته ی بین دو پریودی چقدره؟

سلام

دوست من،
    اگه دنبال درصد و عدد و رقم خاصی برای ارزیابی احتمال بارداری در روزهای مختلف هستید که باید بدونید براساس رفرنس‌ها عدد خاصی در این مورد وجود نداره و شخص من هم ابدا از ذکر اعداد و درصدهای بی‌رفرنس استقبال نمی‌کنم.

اما برای این‌که دست خالی نذارم‌تون! یکی دو خط می‌نویسم و شما رو به تصویر زیر رجوع می‌دم:

- در یه سیکل نامنظم که من در هیچ روزی، جهت استفاده از روش جلوگیری طبیعی، به شما تضمین نخواهم داد. اما
    - در یه سیکل منظم، از نظر احتمال بارداری، دو سه روز قبل پریود و دو سه روز بعد پریود اصطلاحا Safe هست.

در این مورد تقویم تخمک‌گذاری سایت به شما کمک می‌کنه و من هم تصویری از این نرم‌افزار رو براتون می‌ذارم:

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

توضیح بیشتر: این تصویر به شما می‌گه که اگه فرضا در 2 ام ماه دسامبر پریودتون شروع شده، از 2 - 6 دسامبر (تایم خونریزی رو 5 روز فرض کرده)، امکان باروری تقریبا نیست؛ در روز‌های 7 - 9 دسامبر، قبل از تخمک‌گذاری قرار داریم و احتمال باروری بسیار بسیار پایینه؛ در روزهای 10 - 19 دسامبر، نزدیکی نباید صورت بگیره (البته اگه از روش‌های جلوگیری دیگه استفاده نکردید و فقط جلوگیری به صورت طبیعی هست)؛ روزهای 20 - 29 دسامبر هم باز احتمال بارداری بسیار کمه. 30 ام دسامبر هم که پریود بعدی رو داریم و این داستان تکرار می‌شه ...

نکته‌ی مهم: از اون‌جایی که اینجا دوستانی داریم که اتفاقا تعدادشون کم هم نیست و در محاسبه مشکل دارن! لذا بهتون توجه می‌دم که روز پریودتون رو با تاریخ تقویم اشتباه نگیرید!  

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید