شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 114 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. sorati110 نوشته است: سلام من 16مرداد پریود شدم سیکلمم 28روزه روز 25ماه نزدیکی بدون دخول داشتم قبل نزدیکی اب منی تخلیه شده بودش اما تماس فقط تا پیشاب تماس داشتم36 اعن بعد 2تا ال دی خوردم12 ساعت بعدش 2 تا دیگه.5ماه شهریور یعنی 11 روز بعدنزدیکی ازمایش بتا دادم 5بودحالا 12 شهریور پریود شدماما خونریزیم کمه البته برا پریود تمام علام پریود رو داشتم ایا احتمال بارداری هست باتوجه به اینکه پریودم جلو افتاده وخونریزیم وقت دستشوی زیاده تو نوار کمه حالا احتمال بارداری هست؟اگه دکترصادقی جواب بده ممنون میشم.

سلام دوست عزیز
    شما موقع رابطه اولا در دوران پرخطر نبودین و ضمن اینکه دخول هم صورت نگرفته در این شرایط احتمال بارداری کمه و چون شما از روش اورژانسی استفاده کردین تقریبا میشه گفت احتمال بارداریتون صفره و اینکه پریود شما جلو افتاده به خاطر مصرف قرصهاست جون نا منظمی و تاخیر یا جلو افتادن پریود و کم و زیاد شدن میزان خونریزی همه از عوارض قرص هایی هست که مصرف کردین و این کاملا طبیعیه و اگه قصد بارداری نداشتین نگران نباشید نیستید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    من از روز شروع پریودم 39 روز گذشته و پریود نشدم من تابحال پریودی منظم داشتم

و 12 روز بعد از پاک شدنم آمیزش داشتم و منی به داخل ریخته شد .

حالا نگرانم
    کمکم کنید آیا من باردارم ؟

3. nazanin70 نوشته است: سلام
    من از روز شروع پریودم 39 روز گذشته و پریود نشدم من تابحال پریودی منظم داشتم

و 12 روز بعد از پاک شدنم آمیزش داشتم و منی به داخل ریخته شد .

حالا نگرانم
    کمکم کنید آیا من باردارم ؟

سلام دوست عزیز
    احتمال باردار شدن در شما بالاست!چون آمیزش  تقریباً نزدیک روزهای تخمک گذاریتون بوده! و مطلب بعدی تخلیه مایع منی در داخل مجرای واژنه که اینمورد هم احتمال باروری رو تا 95 درصد بیشتر میکنه!
    حالا ببینید چه میتونید بکنید کاری از کسی بر نمیاد !مگر متخصصین زنان که بر اساس تجربه و تخصصشون بتونن کاری بکنن
    موفق باشید

4. سلام من فاصله دوره های پریودم 34 روزه است و در روز 9 و 11 رابطه نزدیکی کامل با همسرم داشتم میخواستم بدانم که احتمال بارداری ام چقدر هست و زودترین زمان که بتوانم تست خون بدهم کی هست ؟

5. سلام
    در تاریخ 5 شهریور آخرین بار پریود شدم و امروز (16م) با نامزدم رابطه سطحی داشتیم
    وقتی نامزدم ارضا شد آب منیشون کامل روی شلوار من ریخت طوری که من یکم خیسیشو روی پام حس کردم.شلوارمو بلافاصله دراوردم با آب تا جایی که تونستم شستم وبا سشوار تقریبا خشکش کردم.وقتی پوشیدم نمدار بود.آیا احتمال بارداری هست؟لازمه پیشگیری کنم؟دورمم بین 28 تا 30 روز متغیره.ممنون

6. سلام عزیزم به نظر من   احتما بارداری نیست درسته که روز یازدهم نزدیک روز تخمک گذاری بوده ولی باید اسپرم نامزدتون خیلی قوی باشه که تبونه از تار و پود شلوار جان سالم به در ببره و خودش و به رحمتون برسونه و تا روز تخمک گذاری اونجا زنده بمونه...موفق باشید

7. mm1369

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان من قبلا هم پست گذاشتم که دوستان گفت بعد 3 بار پریودی حامله نیستم که 2 بار دیکه ام پریود شدم دیگر رابطه ای نداشتم اما نمیدونم چرا باز استرس دارم آخه الان معدم درد میکنه حالت تهوع دارم این بارداری خارج رحمی چیه احساس میکنم علایمشو دارم لطفا کمک کنید اگر بارداری خارج رحمی باشه بهزم هر ماه سر موعد پریودی بازم پریود میشن؟

8. سلام.خواهش میکنم پاسخ مرا بدهید
    23 ساله و باکره ام.من 10 شب روزی دوتا قرص پروژسترون مصرف کرده ام و دوره ی مصرفم تمام شده و پس از یک روز با دوستم نزدیکی فقط در حد مالیدن بودم.من با شورت و شلوار و او با شورت
    که او به حالت خروج منی رسید و خودش رو از من جدا کرد وآنرا پاک کرد
    احساس نکردم که شلوارم خیس شده باشد
    آیا باید از روش اورژانس استفاده کنم؟

9. hediye69 نوشته است: سلام.خواهش میکنم پاسخ مرا بدهید
    23 ساله و باکره ام.من 10 شب روزی دوتا قرص <a>پروژسترون</a> مصرف کرده ام و دوره ی مصرفم تمام شده و پس از یک روز با دوستم نزدیکی فقط در حد مالیدن بودم.من با شورت و شلوار و او با شورت
    که او به حالت خروج منی رسید و خودش رو از من جدا کرد وآنرا پاک کرد
    احساس نکردم که شلوارم خیس شده باشد
    آیا باید از روش اورژانس استفاده کنم؟

سلام
    نیازی به استفاده از روش اورژانسی ندارید
    اگه صفحه اول همین تاپیک رو خوانده باشید یه متن بولد شده نوشته که :

• از روی شلوار بارداری رخ نمی دهد!!!!
    • اگر هر دو نفر لباس زیر به تن داشته باشند بارداری رخ نمی دهد!
    پس جای نگرانی نیست
    بارداری یه پروسه پیچیده ای است که شرایط زیادی لازم دارد مثلا :
    زمان تخمک گذاری زن باشه
    دخول کامل باشه و انزال در انتهای مجرای واژن انجام بشود
    و .......
    استرس نداشته  باشید تا با تاخیر پریود مواجه نشوید

10. با سلام
    سیکل من 23-26 روزه است و 30 مرداد پریود شدم  و 11-12-15 شهریور رابطه داشتم دخول صورت گرفته اما نامزدم قبل از ارگاسم (چند دقیقه قبلتر)خارج واژن منی رو ریختن.13ام 4 تا ال دی خوردم اما  به خاطر حالت تهوع شدید (بالا نیاوردم) نتونستم 12 ساعت دیگه تکرار کنم.ایا امکان بارداری هست؟؟؟؟؟؟

11. shakhan نوشته است: با سلام
    سیکل من 23-26 روزه است و 30 مرداد پریود شدم  و 11-12-15 شهریور رابطه داشتم دخول صورت گرفته اما نامزدم قبل از ارگاسم (چند دقیقه قبلتر)خارج واژن منی رو ریختن.13ام 4 تا ال دی خوردم اما  به خاطر حالت تهوع شدید (بالا نیاوردم) نتونستم 12 ساعت دیگه تکرار کنم.ایا امکان بارداری هست؟؟؟؟؟؟

با سلام
    خیر احتمالش در حد صفره!مگر اینکه در یکی از این روزها منی داخل مجرا تخلیه شده باشه! یا در محیط دهانه واژن اینکار صورت گرفته باشه!درغیر اینصورت با توجه به توضیحات شما، پاسخ منفیه!
    موفق باشید

12. mm1369 نوشته است: سلام دوستان من قبلا هم پست گذاشتم که دوستان گفت بعد 3 بار پریودی حامله نیستم که 2 بار دیکه ام پریود شدم دیگر رابطه ای نداشتم اما نمیدونم چرا باز استرس دارم آخه الان معدم درد میکنه حالت تهوع دارم این بارداری خارج رحمی چیه احساس میکنم علایمشو دارم لطفا کمک کنید اگر بارداری خارج رحمی باشه بهزم هر ماه سر موعد پریودی بازم پریود میشن؟

خیر عزیزم نگران نباش حامله نیسی.هیچ مدله

13. چرا کسی سوال من جواب نداده است !!؟ فاصله دوره پریودهای من 34 روزه است و در روزه 9 و 11 با همسرم نزدیکی کامل داشتم و منی داخل واژن ریخته شده امکان بارداری ام چقدر است و زودترین زمان برای تست خون کی می باشد؟ لطفا زودتر راهنماییم کنید ممنون.

14. taraneh34 نوشته است: چرا کسی سوال من جواب نداده استفاصله دوره پریودهای من 34 روزه است و در روزه 9 و 11 با همسرم نزدیکی کامل داشتم و منی داخل واژن ریخته شده امکان بارداری ایم چقدر است و زودترین زمان برای تست خون کی می باشد لطفا زودتر راهنماییم کنید

سلام
    احتمال بارداری شما ضعیفه چرا که در دوره تخمک گذاری نزدیکی نداشتید ولی به طور حتم نمیشه گفت باردار نیستید چون طول عمر اسپرم در بدن زن بین دو تا سه روزه
    اگر پریود شما عقب افتاده باشد میتوانید از بی بی چک استفاده کنید

15. taraneh34 نوشته است: سلام من فاصله دوره های پریودم 34 روزه است و در روز 9 و 11 رابطه نزدیکی کامل با همسرم داشتم میخواستم بدانم که احتمال بارداری ام چقدر هست و زودترین زمان که بتوانم تست خون بدهم کی هست ؟

سلام دوست عزیز
    همانطور که دوستمون گفتن شما در دوره پرخطر نبودین اما دلیل براین نیست که احتمال بارداری نباشه فقط کمتره شاید پنجاه پنجاه بهترین زمان برای آزمایش خون هفت تا ده روز بعد نزدیکی مشکوک و اگه با بی بی چک میخواین تست بدین برای جواب دقیقتر حدود بیست و سه روز بعدش میتونی تست بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 114 از 132
رفتن به صفحه :    ... 114 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید