شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با دست آغشته به پیشاب

1. فکر نکنم دیگه لازم باشه چیزی بگم .همه طوری گفتن که امیدوارم دیگه نگران نباشی و از دوران خوش نامزدی ت خوب استفاده کنی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. behzad_mm نوشته است: سلام دوستان
    همسر بنده تمایلی به استفاده از کاندوم نداره ولی به خوبی میتونه انزالشو کنترل کنه که با واژن بنده تماس نداشته باشه. با این تفاسیر به نظرتون پیشاب با اون مقدار کمش در مقایسه با منی باعث بارداری میشه؟ (به خصوص در زمان تخمک گذاری)
    بنده کاری به تئوریات ندارم. به لحاظ تجربی و عملی پرسیدم!

طبق تئوریات پیشاب هم دارای اسپرم هست و احتمال بارداری مخصوصا در زمان تخمک گذاری وجود داره که چون همسرتون از کاندوم استفاده نمیکنه خوب از وسایل دیکه مثل اسپرم کش ها یا کاندوم زنانه استفاده کنید که نگرانی و استرسی نباشه که باعث بشه  به مرور سرد یا عصبی بشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. behzad_mm نوشته است: سلام دوستان
    همسر بنده تمایلی به استفاده از کاندوم نداره ولی به خوبی میتونه انزالشو کنترل کنه که با واژن بنده تماس نداشته باشه. با این تفاسیر به نظرتون پیشاب با اون مقدار کمش در مقایسه با منی باعث بارداری میشه؟ (به خصوص در زمان تخمک گذاری)

با سلام
    دوست عزیز،خب اگر تجربی میخواید بنابر تجربه بنده که سالها از روش طبیعیه جلوگیری استفاده کردم خیر!موجب بارداری نشده!اما منم معتقدم که نباید تنها به این تجارب اکتفا کرد!چون افراد متفاوتند و ترشحاتشون هم متفاوت! پس جوابها هم قطعاً باهم فرق خواهند داشت و....لذا بدلیل اینکه بررسی تمامی مسائل انسان و... ، بصورت تئوری بوده و تقریباً  هم به نوعی به  اثبات رسیده ،در نتیجه همواره باید به دلایل تئوری توجه کرد و در همون راستا اگر تجربه ای که بتونه کمک حال شخص بوده و بنظرم مکمل اون تئوری هم باشه رو مد نظر داشت
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام دختری هستم 25 ساله .با تنبلی تخمدان و پریودی نامنظم . که هفته یکبار قرص گابرگولین برای بالا بودن پرولاکتینم میخورم . در تیر ماه یکبار 4 و دوباره 28 پریود شدم . 26 مرداد با دوست پسرم رابطه ای بدون دخول داشتم و حتی منی روی من ریخته نشد و من فقط از پیشاب میترسم و فقط آلت ها روی هم مالیده میشدن و من از روش اورژانسی استفاده نکردم . من بعد رابطه خودم رو شستم وادرار کردم ، چون شنیدم اسپرم با ادرار از بین  میره . اما 28 مرداد پریود نشدم . و چون نامنظمه گفتم که میشم حتما .
    اما الان 17 روز از رابطه ما میگذره و من هنوز پریود نشدم . تو این مدت خیلی چای زعفرون وگنجد خوردم وحتی چند بار به جکوزی رفتم .
    3 روز پیش 2 تا قرص ال دی خوردم شاید بشم . من فوق العاده کمر درد دارم و میترسم میشه راهنماییم کنید و بگید آیا امکان داره من باردار باشم؟

5. simajonjoni نوشته است: سلام دختری هستم 25 ساله .با تنبلی تخمدان و پریودی نامنظم . که هفته یکبار قرص گابرگولین برای بالا بودن پرولاکتینم میخورم . در تیر ماه یکبار 4 و دوباره 28 پریود شدم . 26 مرداد با دوست پسرم رابطه ای بدون دخول داشتم و حتی منی روی من ریخته نشد و من فقط از پیشاب میترسم و فقط آلت ها روی هم مالیده میشدن و من از روش اورژانسی استفاده نکردم . من بعد رابطه خودم رو شستم وادرار کردم ، چون شنیدم اسپرم با ادرار از بین  میره . اما 28 مرداد پریود نشدم . و چون نامنظمه گفتم که میشم حتما .
    اما الان 17 روز از رابطه ما میگذره و من هنوز پریود نشدم . تو این مدت خیلی چای زعفرون وگنجد خوردم وحتی چند بار به جکوزی رفتم .
    3 روز پیش 2 تا قرص ال دی خوردم شاید بشم . من فوق العاده کمر درد دارم و میترسم میشه راهنماییم کنید و بگید آیا امکان داره من باردار باشم؟

سلام عزیزم

رابطه ای که داشتید باعث بارداری نمیشه
    و به خاطر نامنظم بودن پریودتون احتمال اینکه پریود بعدیتون عقب بیفته وجود داره و نیاز نبود قرص ال دی بخورید
    کمر درد شما میتونه یکی از علایم قرص ال دی باشه و احتمال اینکه پریودتون باز هم عقب بیفته
    اصلا نگران نباش و استرس نداشته باش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    2 تا سؤال داشتم
    من 25 سالمه و پریدم 5/27 ( 27 مرداد)تموم شده و تاریخ 6/8 ( 8 شهریور) نزدیکی داشتم، دخول صورت نگرفته و من باکره هستم، رابطه در حد مالش الت ها بوده، بعد از رابطه من احساس کردم دهانه واژنم خیسه ( شاید پیش اب خیس کرده باشه )و سریع بعدش شستم، امروزم 5 روز از نزدیکی میگذره و الان 11 روز تا پرید بعدیم مونده و من یکم احساسی مثل نفق تو شکمم دارم، با این شرایط ممکنه من باردار شده باشم؟ لازمه آزمایش خون بدم؟ اگر لازمه کی اینکارو انجام بدم جواب درست میده؟
    سؤال بعدیم اینه که خود ارضایی با مالش الت میتوته بکارتو از بین ببره؟
    من سوالات و جوابای موجود تو سایتو خوندم و تا حدودی جوابمو گرفتم ولی لطف کنید با توجه به شرایطم یک بارم جوابمو بدید، چون من نامزدم و خیلی نگرانم
    ممنونم

7. با سلام  من نمیدونم چرا  خانم ها این قدر زود دلهره می گیرن به نظر من که بارداری جز با دخول کامل و ریختن منی در واژن صورت  نمیگیره  و شما دوست عزیز باردار نیستید و موندم چرا از بی بی چک استفاده نمی کنید  .....

8. نقل قول: من 25 سالمه و پریدم 5/27 ( 27 مرداد)تموم شده و تاریخ 6/8 ( 8 شهریور) نزدیکی داشتم، دخول صورت نگرفته و من باکره هستم، رابطه در حد مالش الت ها بوده، بعد از رابطه من احساس کردم دهانه واژنم خیسه ( شاید پیش اب خیس کرده باشه )و سریع بعدش شستم، امروزم 5 روز از نزدیکی میگذره و الان 11 روز تا پرید بعدیم مونده و من یکم احساسی مثل نفق تو شکمم دارم، با این شرایط ممکنه من باردار شده باشم؟ لازمه آزمایش خون بدم؟ اگر لازمه کی اینکارو انجام بدم جواب درست میده؟

احتمال بارداری با پیشابی که زود شسته شده خیلی کمه البته فراموش نشه که ایام خطرناک هم بوده در حال حاضر تنها کاری که میتونید انجام بدید اینکه با صبر و بدون استرس منتظر پریود باشید.
    نقل قول: سؤال بعدیم اینه که خود ارضایی با مالش الت میتوته بکارتو از بین ببره؟
    با توجه به اینکه این سوال باید جای دیگه مطرح میشد ولی در کل مالش سبک نمیتونه بکارتو از بین ببره.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. behzad_mm نوشته است: سلام دوستان

سلام
    دوست عزیز ایشون به استفاده از کاور تمایل ندارند شما که مشگلی ندارید این بخش از زندگی رو شما سرویس بدید و مسلما تو مسیر درپیش دهها مورد پیش میاد که ایشون جبران مافات کنند
    بی تعارف بگم اگر توی این موضوع بخواهید حق بده حق بستون رو مد نظر بگیرید بعدا پشیمون میشید چون من حداقل یک موردشو سراغ دارم که طرفین دنبال بکرسی نشوندن دیدگاه خودشون بودند
    خوب الان کمی از نیم جین کمتر فرزند دارند و خدا رو شکر همگی سالم برنا فقط یک مشگل کوچیک پیدا کردند اونهم اینه که با حساب دو دو تا 4تا تا دهه هفتم زندگیشون باید گماشتگی کنن اونم بی جیر مواجب
    بی رو دربایسی عرض کنم که در شرایط فعلی تربیت اصولی و استاندارد فرزند نیاز به از خود گذشتگی داره
    و اگه یکی  دوتا بشه شما ایثار گری
    به عدد سه برسه شما در حد یک قهرمان ملی به وطنت خدمت کردی
    و بیش از 3تا شما در ردیف یک ابر قهرمانی و تمامی هم وطنان اخلاقا باید برای شما حقوق خاصی رو در نظر بگیرند درست مثل خواص جامعه بدلیل فداکاری و از خودگذشتگی که در حق جامعه کردید
    لذا موکدا توصیه میکنم که اگر روحیه ایثار گری ( یک عمر خون دل خوردن ) ندارید کاملا هوشیار باشید
    البته میشه این اشتباه رو (فرزند ناخونده )با روشهای امروزی حل کرد ولی امد نیومد داره که ورود به بحثش خودش یک ماجرای دیگس

در پایان خدمت تمامی دوستان جوانم این موضوع رو گوشزد کنم که تا برای داشتن فرزند اماده نشدید مسایل حفاظتی رو جدی بگیرید
    والا خیلی باید قوی  باشیدتا بتونید مشگلو حلش کنید اونم اگه حل بشه چون اکثرا  کنار اومدن با موضوع پایان کار میشه

10. سلام.24 سالمه و با نامزدم روز 7ام پریود رابطه داشتیم البته نه به صورت کامل.فقط شک کردم که پیشاب روی واژنم خورده به این خاطر 3 ساعت بعد 2 تا قرص اچ دی مصرف کردم و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه.حالا روزه 12 پریود (یعنی 5 روز بعد از مصرف قرص) لک بینی دارم.با گذشت 1 روز همنوز لک بینی تموم نشده.چی کار باید بکنم؟آیا احتمال بارداری هست؟و باید بگم من سیکل پریود منظمی دارم (28 روز) لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم

11. اين اتفاقم واسه من افتادههه مال دو ماه پيشه ك من ماه پيش پريود شدم ولي اين ماه هنوز نشدمو خيلي نگرانممم بايد دهم ميشدم ك هنوز نشدم هرچي ميخام بهش فك نكنم بازم نميشه

12. mahshid68ii نوشته است: سلام.24 سالمه و با نامزدم روز 7ام پریود رابطه داشتیم البته نه به صورت کامل.فقط شک کردم که پیشاب روی واژنم خورده به این خاطر 3 ساعت بعد 2 تا قرص اچ دی مصرف کردم و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه.حالا روزه 12 پریود (یعنی 5 روز بعد از مصرف قرص) لک بینی دارم.با گذشت 1 روز همنوز لک بینی تموم نشده.چی کار باید بکنم؟آیا احتمال بارداری هست؟و باید بگم من سیکل پریود منظمی دارم (28 روز) لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم

سلام دوست عزیز
    اولا شما در دوره پرخطر نبودین و روزهای تخمک گذاری نبوده و دوم شما روش اورژانسی رو به درستی انجام دادین و جای نگرانی نیست و باردارن نمی باشید و لکه بینیها به دلیل مصرف قرصها هستش که ممکنه پریود این ماهتون طولانی یا کم باشه حتی روی میزان خونریزی هم تاثیر خواهد داشت و نگرانیتون بیهوده هستش در ضمن با وجودی که نیازی نیست برای اطمینان میتونی بعد ده روز از رابطه مشکوک آزمایش بتا بدین

13. Elmira73 نوشته است: اين اتفاقم واسه من افتادههه مال دو ماه پيشه ك من ماه پيش پريود شدم ولي اين ماه هنوز نشدمو خيلي نگرانممم بايد دهم ميشدم ك هنوز نشدم هرچي ميخام بهش فك نكنم بازم نميشه

سلام المیرا جان
    عزیزم اگه شما هم همانطور از روش اورژانسی استفاده کرده باشین که جای نگرانی نیست در ضمن.شما ماه گذشته پریود شدین به خودتون استرس راه ندین

14. Elmira73 نوشته است: اين اتفاقم واسه من افتادههه مال دو ماه پيشه ك من ماه پيش پريود شدم ولي اين ماه هنوز نشدمو خيلي نگرانممم بايد دهم ميشدم ك هنوز نشدم هرچي ميخام بهش فك نكنم بازم نميشه

سلام المیرا جان
    عزیزم اگه شما هم همانطور از روش اورژانسی استفاده کرده باشین که جای نگرانی نیست در ضمن.شما ماه گذشته پریود شدین به خودتون استرس راه ندین

15. Elmira73 نوشته است: اين اتفاقم واسه من افتادههه مال دو ماه پيشه ك من ماه پيش پريود شدم ولي اين ماه هنوز نشدمو خيلي نگرانممم بايد دهم ميشدم ك هنوز نشدم هرچي ميخام بهش فك نكنم بازم نميشه

سلام المیرا جان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید