شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در مورد ليزر كردن موهاي زايد آلت تناسلي

1. سلام

ميخواستم از كسانيكه موهاي آلت تناسليشون رو ليزر كردن ( و يا كسانيكه در اين مورد اطلاعات دارن )  بپرسم آيا از نظر حسي دچار مشكل نشديد ؟؟ يعني بعد از ليزر كردن آيا براتون اتقاق نيفتاده كه لمس آلتتون حس كمتري بهتون بده ؟؟
    پرتو ليزر آسيبي به اين ناحيه نرسوند ( آسيب موضعي و كوتاه مدت منظورم نيست )‌؟؟ به خصوص بعد از گذشت مدت طولاني

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام من در سايت هاي مختلف در رابطه با ليزر كردن ناحيه تناسلي خوندم همه ي دكتر ها و متخصصين نوشته بودن كه براي الت تناسلي ليزر انجام نميدن و ضرر داره......
    سواله من اينه همه كه اينجوري نوشتن پس چطور اينجا خيليا از ليزر اين ناحيه ميپرسن؟
    سوال ديگه م اينه كه استفاده از كرم موبر يااون  پودري كه بوي بدي ميده براي ناحيه تناسلي ضرر نداره چون رو خودش نوشته كه براي خط مايو استفاده نشه ؟ممنون ميشم پاسخ بديد؟

3. sepideh_n نوشته است: سلام

ميخواستم از كسانيكه موهاي آلت تناسليشون رو ليزر كردن ( و يا كسانيكه در اين مورد اطلاعات دارن )  بپرسم آيا از نظر حسي دچار مشكل نشديد ؟؟ يعني بعد از ليزر كردن آيا براتون اتقاق نيفتاده كه لمس آلتتون حس كمتري بهتون بده ؟؟
    پرتو ليزر آسيبي به اين ناحيه نرسوند ( آسيب موضعي و كوتاه مدت منظورم نيست )‌؟؟ به خصوص بعد از گذشت مدت طولاني

سلام.
    من که خودم تجربه نداشتم، اما از قول خانمی که تجربه داشته ، میگم؛ بعد از 6 ماه که لیزر کرده، حس بدی نداشته و تراکم موهای زاید خیلی کمتر و بهتر شده و الان با مومک با کمترین درد اونها رو برمیداره.
    اما توصیه میکنم از نظر عوارض لیزر قدری بیشتر جستجو کنید. شاید چیزی دستگیرتون شه...

4. سلام با تشكر از سايت خيلي خوبتون چندتا سوال دارم كه چون كاربر جديد هستم نميتونم چندتا پيام بزنم همه سوالامو باهم ميپرسم

الت تناسليي كه لبه ي كوچك ان بزرگتر هست و ميترسم كه نامزدم خوشش نياد چون ايشون پسر خاله م هست و خارجه هنوز با هم به طور كامل رابطه جنسي نداشتيم كه بخواد ببينه......حالا ترس من اينه كه لبه ي كوچك واژن من تيره س و بزرگه ميشه عملش كرد كه كوچيكتر بشه ؟اگه عمل بشه باعث ميشه لذت جنسي كمتر شه يا به كليتوريس اسيب بريه و حس لذت از بين بره؟

و استفاده از ژل هاي شستشو كه براي جلوگيري از بوي بد است باعث حساسيت يا اينكه هيچ ضرري ندارن؟

بهترين راه براي از بين بردن موهاي زايد اين ناحيه چيست؟كه درد كمتري هم داشته باشد؟ البته به جز كرم هاي موبر چون از كرم موبر سينره استفاده كردم براي تست اصلا مو رو برنداشت نميدونم چرا و موها رو از ريشه نميكنه و بعد 2روز دوباره مو رشد ميكنه؟

ببخشيد انقد سوال ميكنم

من يكي 2سال پيش از كرم موبر براي كمرم استفاده كردم كه باعث شد همه كمرم حساسيت بسه و الان روي كمرم جوش در مياد و جايشان مانده...چيزي هست كه با استفاده از ون لكه هارو از بين ببرم و كمرم ديگه جوش نزنه.... و يا دارويي هست اخه تا قبل اينكه از كرم موبر استفاده كنم كمرم صاف بوده و جوش نداشت...
    داروهايي كه متخصصين پوست و جوش و اينا ميدن چيه كه جوش هاي صورت رو هم از بين ميبره؟

5. با سلام عمل زیبایی ناحیه تناسلی انجام میشه و ربطی به لذت جنسی نداره استفاده از ژل شستشوی ناحیه ژنیتال خیلی خوبه و حساسیت زا نیست بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد فعلا همون لیزر هست ولی خیلی ها از موم استفاده میکنند و راضی هستند شما میتونید برای این کار به سالن های ارایش ویا کیلینیک های  پوست مراجعه کنید برای جوش ها که در ناحیه کمر هست حتما باید توسط متخصص پوست از نزدیک معاینه بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. nazy_659 نوشته است: سلام با تشكر از سايت خيلي خوبتون چندتا سوال دارم كه چون كاربر جديد هستم نميتونم چندتا پيام بزنم همه سوالامو باهم ميپرسم

الت تناسليي كه لبه ي كوچك ان بزرگتر هست و ميترسم كه نامزدم خوشش نياد چون ايشون پسر خاله م هست و خارجه هنوز با هم به طور كامل رابطه جنسي نداشتيم كه بخواد ببينه......حالا ترس من اينه كه لبه ي كوچك واژن من تيره س و بزرگه ميشه عملش كرد كه كوچيكتر بشه ؟اگه عمل بشه باعث ميشه لذت جنسي كمتر شه يا به كليتوريس اسيب بريه و حس لذت از بين بره؟

و استفاده از ژل هاي شستشو كه براي جلوگيري از بوي بد است باعث حساسيت يا اينكه هيچ ضرري ندارن؟

بهترين راه براي از بين بردن موهاي زايد اين ناحيه چيست؟كه درد كمتري هم داشته باشد؟ البته به جز كرم هاي موبر چون از كرم موبر سينره استفاده كردم براي تست اصلا مو رو برنداشت نميدونم چرا و موها رو از ريشه نميكنه و بعد 2روز دوباره مو رشد ميكنه؟

ببخشيد انقد سوال ميكنم

من يكي 2سال پيش از كرم موبر براي كمرم استفاده كردم كه باعث شد همه كمرم حساسيت بسه و الان روي كمرم جوش در مياد و جايشان مانده...چيزي هست كه با استفاده از ون لكه هارو از بين ببرم و كمرم ديگه جوش نزنه.... و يا دارويي هست اخه تا قبل اينكه از كرم موبر استفاده كنم كمرم صاف بوده و جوش نداشت...
    داروهايي كه متخصصين پوست و جوش و اينا ميدن چيه كه جوش هاي صورت رو هم از بين ميبره؟

با درود
    تا اونجايي كه من تجربه دارم و از اطرافيانم پرسيدم كرم هاي موبر براي اكثر افراد ايجاد حساسيت ميكنه و حتي قادر به از بين بردن موهاي ضخيم تر كه در اطراف آلت تناسلي هستند نيست و بايد مدت طولاني تري روي پوست بمونه كه منجر به ايجاد حساسيت بيشتر ميشه. من تا بحال از چند مارك مختلف از سينره تا كرم هاي خارجي گرون قيمت تر استفاده كردم همشون همين طورن و بدتر از همه اينكه پوست بدن بوي بسيار بدي ميگيره كه تا يكي دو روز اين بو باقي ميمونه. وقتي هم كم بو از بين ميره ديگه موها بيرون اومدن و بايد دوباره از كرم استفاده كرد. اگر دنبال روش بدون درد ميگرديد شيو كردن بهترين روشه. اما بايد بهتون بگم اپيلاسيون خيلي روش كم دردسرتريه ماهي يك بار يه درد رو تحمل ميكنيد در عوض تا يك ماه راحتيد. ضمنا فقط دفعات اول درد داره بعد از چند بار اپيلاسون پي در پي دردش در حد قابل توجهي كم ميشه. براي از بين بردن جوشهاتون از صابونهاي ضد آكنه موجود در داروخانه ها كه بدون نسخه پزشك قابل خريداري هستند و براي مصرف روزانه استفاده ميشند تهيه كنيد اگر بعد از چند وقت استفاده از بين نرفت به پزشك مراجعه كنيد. چون منم دقيقا بعد از استفاده از كرم موبر دستم جوشهاي خيلي بدي زد كه با صابون آنتي باكتريال ضد آكنه خرچنگ تونستم جوشها رو از بين ببرم.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. سلام
    مرسي كه به سوالاتم جواب داديد.......اما يه چيزي منظورتون از اپيلاسيون با دستگاه هستش يا مام؟؟؟؟
    ...بعد اگه از ژل ليدوكايين يا پماد املا كه بي حس كننده س استفاده كنم دردش كمتر ميشه درسته؟؟

من عكس هاي ديگري رو هم در رابطه با شكل لبه ي كوچك و بزرگ هستش رو جستجو كردم و ديدم كه يه چيزه نرمالي هست و من حساسيت و دقت زيادي كرده بودم رو اين مسئله و نيازي به عمل زيبايي اين ناحيه نيست....

لكه هاي قهوه اي روي كمرم رو با چي از بين ببرم از خيلي كرم ها و اينا استفاده كردم اما كامل از بين نرفته چيزي هست كه بهم پيشنهاد بديد براي از بين بردن جوش و حساسيتي كه بود هم توو اين مدت به جز صابون ها  اسكراب clean &clear deep action استفاده كردم كههم واسه جوش صورت و كمر واقعا عاليه البته هفته اي 2بار بيشتر نبايد استفاده شه ....

8. nazy_659 نوشته است: سلام
    مرسي كه به سوالاتم جواب داديد.......اما يه چيزي منظورتون از اپيلاسيون با دستگاه هستش يا مام؟؟؟؟
    ...بعد اگه از ژل ليدوكايين يا پماد املا كه بي حس كننده س استفاده كنم دردش كمتر ميشه درسته؟؟

من عكس هاي ديگري رو هم در رابطه با شكل لبه ي كوچك و بزرگ هستش رو جستجو كردم و ديدم كه يه چيزه نرمالي هست و من حساسيت و دقت زيادي كرده بودم رو اين مسئله و نيازي به عمل زيبايي اين ناحيه نيست....

لكه هاي قهوه اي روي كمرم رو با چي از بين ببرم از خيلي كرم ها و اينا استفاده كردم اما كامل از بين نرفته چيزي هست كه بهم پيشنهاد بديد براي از بين بردن جوش و حساسيتي كه بود هم توو اين مدت به جز صابون ها  اسكراب clean &clear deep action استفاده كردم كههم واسه جوش صورت و كمر واقعا عاليه البته هفته اي 2بار بيشتر نبايد استفاده شه ....

سلام دوست عزیز
    در مورد اینکه به این نتیجه رسیدید که آلت تناسلی شما احتیاج به جراحی نداره و شما متوجه شدین که زیادی روی این مسئله حساسیت به خرج دادین واقعا خوشحالم ، فراموش نکنید که نامزد شما صرفا فقط به خاطر شکل یا نوع آلت تناسلی شما نمیخواهد با شما زندگی کند از کجا معلوم که از شکلش خوشش نیاد شاید خیلی هم خوشش اومد و به قول معروف دید وپسندید  

در مورد استفاده از لیدوکائین در بی حسی جهت اپلاسیون باید بگم که من امتحان کردم نتیجه ی جالب توجهی نداره ( میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک بی حسی موضعی جهت اپلاسیون در انجمن طرح موقت سوالات 2 مراجعه کنید )

برای لک های موجود در روی کمرتان هم از کرم های روشن کننده فاقد هیدروکینون استفاده کنید اگر احیانا استفاده کردید و نتیجه نگرفتید به پزشک متخصص پوست ومو مراجعه کنید.

شاداب باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. سلام دوستان عزیز با دستگاه اپیلاتور موهای الت تناسلی رو زدن ازهمه چیز بهتره چون هم مثل موم کثیف کاری نمیشه و هم مث لیزر امکان اسیب به اون ناحیه رو نداره
    دردش زیاده ولی بهر حال هرکه فیل خواهد جور هندوستان کشد

10. malii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام سپیده جون
    در باره لیزر کردن موهای زائد اطراف الت تناسلی دستگاههای جدید لیزری امده  تاثیر خیلی کمی روی التتان مگذاره وشما میتوانید از رابطه تان کاملا لذت ببرید
    اگه از پودرهای موبر و مومک وغیره استفاده کنید همیشه باید درد و زجر کشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید