شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. omid_66 نوشته است: سلام
    من چندوقت پیش با نامزدم رابطه داشتم که یه کم الت تناسلی بیشتر فرو کردم و یه لحظه دردش اومد البته خونی نیومد ولی صبحش گفت از واژن یه ترشح خونی قهوه ای تیره اومده بیرون .ایا احتمال پارگی پرده است ؟
    بعدم انگشت تا چه حد میتونه داخل واژن بشه اسیب نزنه ؟چون بعضی وقتها انگشت داخل واژن میکنم تا حد دو بند انگشت و یه غده ای که داخل واژن لمس میکنم ؟جنس غده فرق میکنه میشه با انگشت که لمس میشه فهمیده؟اصلا این غده چیه یا اصلا چیز دیگس؟
    ما رفتیم پیش دکتر ولی معاینه نکرد و گفت ازمایش خون برای تست بارداری بدیم که نتیجش 0.2 بود که زده بود زیر 20 منفی بین 20تا 30 نمیدونم چی بالای 30 مثبت .دوباره که بردیم دکتر بازم نگاه نکرد قرص ال دی داد برای مصرف؟چرا این قرصها داده درحالی که جواب منفی بوده ضمن اینکه اخرین نزدیکی 5 روز قبل پریود شدن بود و از فردای همون فشاری که من وارد کردم خون ریزیش شروع شد و برخلاف نظم همیشگی پریود   4 5 روز زودتر شروع شد.

سلام
    بین 20-30مشکوک هستش
    حتما دلیل خاصی داشته ک دادن و باید از خودشون پرسید البته ممکنه که فکر کردن شما رابطتون کامله و قصد بارداری ندارید .

2. omid_66 نوشته است: سلام
    من چندوقت پیش با نامزدم رابطه داشتم که یه کم الت تناسلی بیشتر فرو کردم و یه لحظه دردش اومد البته خونی نیومد ولی صبحش گفت از واژن یه ترشح خونی قهوه ای تیره اومده بیرون .ایا احتمال پارگی پرده است ؟
    بعدم انگشت تا چه حد میتونه داخل واژن بشه اسیب نزنه ؟چون بعضی وقتها انگشت داخل واژن میکنم تا حد دو بند انگشت و یه غده ای که داخل واژن لمس میکنم ؟جنس غده فرق میکنه میشه با انگشت که لمس میشه فهمیده؟اصلا این غده چیه یا اصلا چیز دیگس؟
    ما رفتیم پیش دکتر ولی معاینه نکرد و گفت ازمایش خون برای تست بارداری بدیم که نتیجش 0.2 بود که زده بود زیر 20 منفی بین 20تا 30 نمیدونم چی بالای 30 مثبت .دوباره که بردیم دکتر بازم نگاه نکرد قرص ال دی داد برای مصرف؟چرا این قرصها داده درحالی که جواب منفی بوده ضمن اینکه اخرین نزدیکی 5 روز قبل پریود شدن بود و از فردای همون فشاری که من وارد کردم خون ریزیش شروع شد و برخلاف نظم همیشگی پریود   4 5 روز زودتر شروع شد.

سلام.اگر کامل دخول انجام دادید که بله پرده ایشون پاره شده ولی اگر کمی فشار اوردید ممکنه پردشون دچار ساییدگی شده باشه بخ خاطر همین هم اون ترشح رو داشتن.وارد کردن انگشت یا هرچیز دیگه ای بیشتر از ۳-۴ سانت خطرناکه و پرده پاره میشه.از اونجایی که  دو بند انگشت معمولا از ۴ سانت بیشتره به احتمال زیاد پرده ایشون پاره شده.اون غده ای هم که شما لمس میکنی اگر قسمت سقف وازن باشه احتمال زیاد نقطه جی هست و با تحریک و بازی با اون نقطه نامزدتون به ارگاسم میرسن.ازمایش بارداری ایشون هم منفی بود.ولی شما چرا به دکتر مراجعه کردید؟دلیلش شک در بارداری ایشون بود یا اون غده؟اگر به خاطر بارداری بود که خوب منفیه ولی اگر به خاطر اون غده بود و اونجوری که توضیح دادم نبود یا اگر جای دیگه ای بود و برای اینکه ببینید پرده ایشون در چه وضعیتی قرار داره بهتره به یک متخصص زنان مراجعه کنید تا ایشون رو معاینه کنن و بهتون جواب رو بدن.دلیل قرص دادن دکتر هم منم فکر میکنم به خاطر جلوگیری از بارداری بوده چون فکر کرده شما رابطه کاملی دارید که ازمایش بارداری دادید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. hengameh561 نوشته است:
    omid_66 نوشته است:

سلام.اگر کامل دخول انجام دادید که بله پرده ایشون پاره شده ولی اگر کمی فشار اوردید ممکنه پردشون دچار ساییدگی شده باشه بخ خاطر همین هم اون ترشح رو داشتن.وارد کردن انگشت یا هرچیز دیگه ای بیشتر از ۳-۴ سانت خطرناکه و پرده پاره میشه.از اونجایی که  دو بند انگشت معمولا از ۴ سانت بیشتره به احتمال زیاد پرده ایشون پاره شده.اون غده ای هم که شما لمس میکنی اگر قسمت سقف وازن باشه احتمال زیاد نقطه جی هست و با تحریک و بازی با اون نقطه نامزدتون به ارگاسم میرسن.ازمایش بارداری ایشون هم منفی بود.ولی شما چرا به دکتر مراجعه کردید؟دلیلش شک در بارداری ایشون بود یا اون غده؟اگر به خاطر بارداری بود که خوب منفیه ولی اگر به خاطر اون غده بود و اونجوری که توضیح دادم نبود یا اگر جای دیگه ای بود و برای اینکه ببینید پرده ایشون در چه وضعیتی قرار داره بهتره به یک متخصص زنان مراجعه کنید تا ایشون رو معاینه کنن و بهتون جواب رو بدن.دلیل قرص دادن دکتر هم منم فکر میکنم به خاطر جلوگیری از بارداری بوده چون فکر کرده شما رابطه کاملی دارید که ازمایش بارداری دادید.

بخاطر این رفتیم ببینیم پرده سالمه یا نه؟پیش متخصص زنان رفتیم .
    چون دوران نامزدیه همیشه اول با انگشت ارضا میکنم مثل همیشه هیچ وقت خونی نیومده ؟
    امکان داره مگه پرده پاره بشه ولی خونش بعد چندساعت جمع بشه و بریزه؟حالت ترشح قهوه ای تیره؟
    همیشه هم از کاندوم استفاده میکنیم .
    هردوبارم که رفتیم دکتر معاینش نکرد؟امکان داره چون گفته همون موقعه خونی نیومده دکتر برداشت کرده باشه که پرده سالمه و معاینه نکرده ؟
    الانم نامزدم نیست رفته مسافرت تا بیاد قرصاش تموم شه دوباره بریم ببینیم چی میگه؟

4. sasi06

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    دوست دخترم کمتر 10 باری خود ارضایی کرده که اصلا به سوراخ و پرده اش دست نزده و فقط قسمت بالایی رو مالش داده
    چند باری هم تو جکوزی نشسته  آب با فشار به واژن برخورد کردهخیلی نگرانه پرده خودش هست
    که باعث شده با آینه لبه های واژن رو کنار بزنه که پردش رو ببینه.نصفه بالایی پردش تو بعضی قسمت ها شکافت داره انگار قسمت بالاییش چند تیکه باشه.
    مدله پرده اش اینجوریه با آسیب دیده؟؟؟

5. sasi06 نوشته است: با سلام
    دوست دخترم کمتر 10 باری خود ارضایی کرده که اصلا به سوراخ و پرده اش دست نزده و فقط قسمت بالایی رو مالش داده
    چند باری هم تو جکوزی نشسته  آب با فشار به واژن برخورد کردهخیلی نگرانه پرده خودش هست
    که باعث شده با آینه لبه های واژن رو کنار بزنه که پردش رو ببینه.نصفه بالایی پردش تو بعضی قسمت ها شکافت داره انگار قسمت بالاییش چند تیکه باشه.

سلام

پرده با وارد شدن شی در واژن آسیب میبینه یا پاره میشود . توضیحاتی که دادید باعث پاره شدن پرده نمیشه و در مورد شکاف هایی که گفتید باید بگم این شکاف ها در تمام پرده ها وجود دارد
    نگران نباشید. پرده اشون پاره نشده

موفق باشید

6. sasi06 نوشته است: با سلام

با سلام

دوست خوبم مشخصه که شما لااقل اولین تایپیک این بخش را (صفحه اول) هم مطالعه نکردید چندین بار گفته شده که فشار آب یا خودارضایی بدون دخول شئ آسیبی به پرده وارد نمیکند بنده نمیدانم پرده ایشان آسیب دیده یا نه ولی اگر آسیبی دیده باشد مطمئن باشید بخاطر خود معاینگی ایشان میباشد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. sasi06

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    behijun نوشته است:
    sasi06 نوشته است: با سلام

با سلام

دوست خوبم مشخصه که شما لااقل اولین تایپیک این بخش را (صفحه اول) هم مطالعه نکردید چندین بار گفته شده که فشار آب یا خودارضایی بدون دخول شئ آسیبی به پرده وارد نمیکند بنده نمیدانم پرده ایشان آسیب دیده یا نه ولی اگر آسیبی دیده باشد مطمئن باشید بخاطر خود معاینگی ایشان میباشد.

من تقریبا بیست صفحه رو خوندم
    بهش هم گفتم
    ولی وقتی بازم تاکید میکنه بپرس چیکار میتونم بکنم
    یه سه چهار باری بیشتر فوضولی نکرده که اونم زیاد فشار نیاورده واسه باز کزدن.

8. sasi06 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    sasi06 نوشته است: با سلام

با سلام

من تقریبا بیست صفحه رو خوندم
    بهش هم گفتم
    ولی وقتی بازم تاکید میکنه بپرس چیکار میتونم بکنم
    یه سه چهار باری بیشتر فوضولی نکرده که اونم زیاد فشار نیاورده واسه باز کزدن.

با سلام

بهترین راه معاینه پرده بکارت پزشک متخصص است.متخصصی که چندین بار این معاینه را انجام داده و میتواند بدون آسیب های احتمالی بکارت را به خوبی تشخیص دهد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. omid_66 نوشته است:
    hengameh561 نوشته است:
    omid_66 نوشته است:

بخاطر این رفتیم ببینیم پرده سالمه یا نه؟پیش متخصص زنان رفتیم .
    چون دوران نامزدیه همیشه اول با انگشت ارضا میکنم مثل همیشه هیچ وقت خونی نیومده ؟
    امکان داره مگه پرده پاره بشه ولی خونش بعد چندساعت جمع بشه و بریزه؟حالت ترشح قهوه ای تیره؟
    همیشه هم از کاندوم استفاده میکنیم .
    هردوبارم که رفتیم دکتر معاینش نکرد؟امکان داره چون گفته همون موقعه خونی نیومده دکتر برداشت کرده باشه که پرده سالمه و معاینه نکرده ؟
    الانم نامزدم نیست رفته مسافرت تا بیاد قرصاش تموم شه دوباره بریم ببینیم چی میگه؟

سلام.همه پرده ها خونریزی ندارن.نمیدونم .منم پردم خونریزی نداشت اصلا.ایشون بره پیش متخصص و بگه میخوام معاینه بشم.یعنی چی که معاینه نمیکنه؟به نظر من که پرده ایشون پاره شده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. sasi06 نوشته است: با سلام

سلام
    پرده 3نوع داره هلالی که به شکل 1هلال در اون شکاف وجود داره وبا نزذیکی الت وارد هلال میشه اونو پاره میکن
    دوم اسفنجی میتونید تصور کنید اسفنج رو که بصورت سوراخ های ریز یا درشت بهم متصل هستن و نوع سوم هم ارتجاعی که فقط با زایمان پاره خواهند شد ایشون میتونن با مراجعه به 1متخصص زنان و حتی ماما تشخیص پارگی رو بدن اما با این چیزا که شما گفتین پاره نمیشه مگه 1ذره بیشتر فشار اومده باشه
    موفق باشید

11. سلام امکان این هست که وقتی پرده بکارت اونم از نوع حلقوی غیر اتساع باشه ،پاره بشه ولی همون موقع خونریزی نداشته باشه ولی بعد یک ساعت خونریزی کنه؟؟

12. laleh365 نوشته است: سلام امکان این هست که وقتی پرده بکارت اونم از نوع حلقوی غیر اتساع باشه ،پاره بشه ولی همون موقع خونریزی نداشته باشه ولی بعد یک ساعت خونریزی کنه؟؟

سلام...
    بله امکانش هست...

13. laleh365 نوشته است: سلام امکان این هست که وقتی پرده بکارت اونم از نوع حلقوی غیر اتساع باشه ،پاره بشه ولی همون موقع خونریزی نداشته باشه ولی بعد یک ساعت خونریزی کنه؟؟

با سلام

این نوع پرده ها با اولین دخول پاره میشن ولی اندازه ومدت خونریزی آن ممکنه از یک نفر به نفر دیگر فرق داشته باشه.

14. سلام
    من یه سوال ازتون داشتم که فکر کنم به این تاپیک بیشتر مربوط بشه.
    من 24 سالمه  و مجرد هستم و چند سالیست که عمل خود ارضایی رو به فواصل طولانی انجام میدم. اوایل مشکلی نداشتم ولی مدتیست که چندباری بعد از این عمل خونریزی به مقدار کم یا گاهی اوقات به صورت آبخون میبینم. و معمولا اولین باری مه بعد از خود ارضایی به دستشویی میرم دقیقا مقداری خون از بدنم خارج میشه. و بعد از اون به صورت لک بینی تا مدتی ادامه داره.
    تقریبا ترسی از پارگی پرده بکارت ندارم چون خود ارضایی فقط با مالش بوده.  
    میخواستم ببینم علت این خونریزی چی میتونه باشه؟ آیا بیماری خاصی هست؟ مثل بیماری های مربوط به رحم و یا پولیپ هایی در این قسمت؟ از این خیلی ترس دارم. Sad
    این نکته رو هم بگم که من پریود نامنظمی دارم و بعد از این عمل ممکنه پریود نشم. چون با قرص های هورمونی مدتیست که پریود میشم. و نکته دیگه اینکه این لک بینی چند روزه من بعد از خود ارضایی با قرص های هورمونی که دکتر تجویز میکنه و یا قرص ال دی برای منظم شدن پریودم قطع میشه و دیگه لک بینی ندارم.
    خواهش میکنم سریع جوابمو بدین. خیلی نگرانم Sad

15. sima92khan نوشته است: سلام
    من یه سوال ازتون داشتم که فکر کنم به این تاپیک بیشتر مربوط بشه.
    من 24 سالمه  و مجرد هستم و چند سالیست که عمل خود ارضایی رو به فواصل طولانی انجام میدم. اوایل مشکلی نداشتم ولی مدتیست که چندباری بعد از این عمل خونریزی به مقدار کم یا گاهی اوقات به صورت آبخون میبینم. و معمولا اولین باری مه بعد از خود ارضایی به دستشویی میرم دقیقا مقداری خون از بدنم خارج میشه. و بعد از اون به صورت لک بینی تا مدتی ادامه داره.
    تقریبا ترسی از پارگی پرده بکارت ندارم چون خود ارضایی فقط با مالش بوده.  
    میخواستم ببینم علت این خونریزی چی میتونه باشه؟ آیا بیماری خاصی هست؟ مثل بیماری های مربوط به رحم و یا پولیپ هایی در این قسمت؟ از این خیلی ترس دارم. Sad
    این نکته رو هم بگم که من پریود نامنظمی دارم و بعد از این عمل ممکنه پریود نشم. چون با قرص های هورمونی مدتیست که پریود میشم. و نکته دیگه اینکه این لک بینی چند روزه من بعد از خود ارضایی با قرص های هورمونی که دکتر تجویز میکنه و یا قرص ال دی برای منظم شدن پریودم قطع میشه و دیگه لک بینی ندارم.
    خواهش میکنم سریع جوابمو بدین. خیلی نگرانم Sad

سلام دوست عزیز
    خب  یکی از عواملش میتونه این باشه که  در ارضا شدنهای خانمها اصولاً ضربانهای ریتمیک در رحم و مجرای واژن و دهانه اون و مقعد حس میشه!از طرفی  دیگه اگر در نزدیکیهای قاعدگیتون یا پس از اتمامش  باشید باسازی دیواره جدید رحم در حین پریودی و بعد از اتمام  اون،شروع و در این مواقع، این ضربانها باعث ایجاد انقباضات در دیواره رحم  شده و لاجرم  دیواره تازه ساخت  بازم تخریب میشه و شما خونریزیهای پراکنده رو مشاهده میکنید در این دوران و یا نزدیکیهاش توصیه شده که از این عمل و یا آمیزش خودداری به عمل بیاد!و یکی دیگه از عواملش میتونه پارگی مویرگهای دهانه واژن و یا مجرا در اثر فشار مالشها و اون انقباضات باشه  در هرحال بهترین توصیه اولاً ترک این عمل هست و دوماً تحت نظر پزشک زنان بودن!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 31
رفتن به صفحه :    ... 27   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید