شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حساسیت پوست آلت تناسلی

1. protable

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت جناب آقای دکتر صادقی
    من 20 سال دارم چند ماهی است که آلت من کوچک و سفت می شود و هنگام لمس کردن مجاری ادرارم تحریک می شود در اوایل هم به شدت یه حالتی شبیه سوزش داشت و تکرر ادرار هم داشتم و الان زیر پوست سطح زیر آلت مثل حالت جوش یا دونه سفید رنگ زده است حالا نمی دانم قبلا هم وجود داشته است یا نه  و پوست همان قسمت کمی قرمز رنگ و چروک می شود و بعضی مواقع تنه آلت نازک و سر آلت ورم می کرد و بعضی مواقع هم آلت و اطراف آن حالتی شبیه قلقلک می شود و بعضی مواقع حالتی شبیه سوزش دارد در آزمایش ادرار هم عفونت دیده نشده است ولی سنگ های کریستالی خیلی ریز مشاهده شده است که دکتر گفته است مهم نیست به متخصص مراجعه کرده ام سیپروفلوکساسین تجویز کرده است  ولی تاثیری نداشته است در ضمن قبل از این اتفاق مجاری ادرارم  بعد از اتمام ادرار درد گرفت و نزدیک یک سال است که نزدیکی نکرده ام و نخواهم کرد و دکتر گفته است که ازدواج کن چند سوال داشتم :
    1- این علائم نشانه چیست آیا حساسیت است یا چیز دیگر ؟
    2- دونه های سفید رنگ زیر پوست نشانه چیست  آیا ربطی به هم دارد؟

2. protable نوشته است: با سلام خدمت جناب آقای دکتر صادقی
    من 20 سال دارم چند ماهی است که آلت من کوچک و سفت می شود و هنگام لمس کردن مجاری ادرارم تحریک می شود در اوایل هم به شدت یه حالتی شبیه سوزش داشت و تکرر ادرار هم داشتم و الان زیر پوست سطح زیر آلت مثل حالت جوش یا دونه سفید رنگ زده است حالا نمی دانم قبلا هم وجود داشته است یا نه  و پوست همان قسمت کمی قرمز رنگ و چروک می شود و بعضی مواقع تنه آلت نازک و سر آلت ورم می کرد و بعضی مواقع هم آلت و اطراف آن حالتی شبیه قلقلک می شود و بعضی مواقع حالتی شبیه سوزش دارد در آزمایش ادرار هم عفونت دیده نشده است ولی سنگ های کریستالی خیلی ریز مشاهده شده است که دکتر گفته است مهم نیست به متخصص مراجعه کرده ام سیپروفلوکساسین تجویز کرده است  ولی تاثیری نداشته است در ضمن قبل از این اتفاق مجاری ادرارم  بعد از اتمام ادرار درد گرفت و نزدیک یک سال است که نزدیکی نکرده ام و نخواهم کرد و دکتر گفته است که ازدواج کن چند سوال داشتم :
    1- این علائم نشانه چیست آیا حساسیت است یا چیز دیگر ؟
    2- دونه های سفید رنگ زیر پوست نشانه چیست  آیا ربطی به هم دارد؟

سلام،
    با توجه به شرحی حالی که دادید، ممکن است عفونت ویروسی این علایم را ایجاد کرده باشد، اما اظهارنظر دقیق نمی توان کرد، نظر پزشک معاینه کننده بهتر خواهد بود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید