شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حس کردن توده در سینه

1. سلام . من در رابطه ب توده در سینه چند مطلب رو در همین سایت خوندم فقط یه چیز برام بی جواب مونده . من در سینه هام احساس یه سری توده میکنم که البته یکی از همه بزرگتر هست این رو فقط زمانی که یه کم با دست به سینه فشار میارم حس میکنم در حالت عادی دردو ترشحی  ندارم فقط وقتی که با دست می خوام توده ها رو لمس کنم درد کمی داردم و این توده هارو در قسمت بالای سینه نزدیک به زیر بغل حس میکنم . خواستم بدونم اینها میتونه مربوطه به غدد لنفاوی باشه و یا اینکه جزئ غدد شیری هستش و یا اینکه میتونه خطر ناک باشه . اینم بگم تاحالا برای چک کردن به پزشک مراجعه نکردم . ممنو میشم اگه منو راهنمایی کنین. شاد و پر انرژی باشین.

2. khanomi25 نوشته است: سلام . من در رابطه ب توده در سینه چند مطلب رو در همین سایت خوندم فقط یه چیز برام بی جواب مونده . من در سینه هام احساس یه سری توده میکنم که البته یکی از همه بزرگتر هست این رو فقط زمانی که یه کم با دست به سینه فشار میارم حس میکنم در حالت عادی دردو ترشحی  ندارم فقط وقتی که با دست می خوام توده ها رو لمس کنم درد کمی داردم و این توده هارو در قسمت بالای سینه نزدیک به زیر بغل حس میکنم . خواستم بدونم اینها میتونه مربوطه به غدد لنفاوی باشه و یا اینکه جزئ غدد شیری هستش و یا اینکه میتونه خطر ناک باشه . اینم بگم تاحالا برای چک کردن به پزشک مراجعه نکردم . ممنو میشم اگه منو راهنمایی کنین. شاد و پر انرژی باشین.

با سلام
    دوست عزیز،اصولاً هر برجستگی غیر معمول در بدن ، باید مورد بررسی قرار بگیره،فرقی هم نمیکنه که کجای بدن هست! این مورد شما ممکنه به غدد لنفاوی هم مرتبط بشه لذا حتماً به متخصص زنان و غدد مراجعه کرده ،پیگیری لازم رو انجام بدید!درضمن عدم وجود درد هم نمیتونه دلیلی بر بی خطر بودن این قضیه باشه!! پس در اولین فرصت به متخصصین مربوطه مراجعه کنید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. منم 2 سال پیش تو سن 22 سالگی همین حس رو داشتم و با درد متوجه یه توده شدم.. با مراجعه به پزشک مخصوص زنان.. تشخیص فیبروکیستیک دادند...
    و الان هفته ای 3 بار ویتامین ای و ویتامیت ب1 مصرف میکنم. و از نمک و چای و فبفل و پفک و ... خودداری میکنم..

4. سلام... من بالای سینه چپم یکم متورم شده بود وبعضی مواقع درد میکرد رفتم متخصص زنان معاینه کرد گفت چیزی نیست گفت برای اینکه سنت کمه نمیتونم ماموگرافی بنویسم ولی برای اینکه خیالت راحت شه یه سونوگرافی انجام بده تقریبا 1ماه پیش انجام دادم وچیزی نشون نداد... جدیدا سرگیجه شدییییییییییییید داشتم که رفتم متخصص مغز چندتا قرص داد.... الان زیرهمون سینه چپم یه لکه قرمز اندازه سکه 100تومنی درومده نه درد داره نه متورم ...علتش چی میتونه باشه؟؟؟ لطفا کسی که واقعا میدونه جواب بده... ممنون...

5. سلام... من بالای سینه چپم یکم متورم شده بود وبعضی مواقع درد میکرد رفتم متخصص زنان معاینه کرد گفت چیزی نیست گفت برای اینکه سنت کمه نمیتونم ماموگرافی بنویسم ولی برای اینکه خیالت راحت شه یه سونوگرافی انجام بده تقریبا 1ماه پیش انجام دادم وچیزی نشون نداد... جدیدا سرگیجه شدییییییییییییید داشتم که رفتم متخصص مغز چندتا قرص داد.... الان زیرهمون سینه چپم یه لکه قرمز اندازه سکه 100تومنی درومده نه درد داره نه متورم ...علتش چی میتونه باشه؟؟؟ لطفا کسی که واقعا میدونه جواب بده... ممنون...

6. سلام.عزیزم.شما بهتره هرچه زودتر به یه پزشک دیگه مراجعه کنی تا معاینت کنه.تا معاینه نشدی نمیشه گفت چی هست.حتما برو دکتر.

7. سلام.چون سینه ها درمورد خانمها مهمترین اندام از لحاظ ابتلا به سرطان هستند در صورت مشاهده یا حس هر چیز غیر عادی تنها راه اطمینان از نداشتن مشکل مراجعه به پزشکه چون خیال خودتون هم راحت میشه با اینحال چیزهایی که شما حس کردین بنظر من مربوط به غدد خود سینه هاتونه و مشکل خاصی نیست ولی برای آرامش خودتون حتما به پزشک مراجعه کنید یک معاینه سرپایی خیلی ساده انجام میدن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید