شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 113 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. Amiralipor نوشته است: سلام
    شما گفتید
    <a>پروژسترون</a> رو برای جلوگیری از بارداری میزنند.میخواستم بدونم طریقه مصرفش چگونس
    همسر من 2ماه پیش 2تا ردن تا چند وقت جلوگیری میکنه؟؟

با سلام

دپوورا که نوعی پروژسترون تزريقي می‌باشد، موجب مهار تخمک گذاري می‌شود و
    برای جلوگیری از دسترسی اسپرم به تخمک، فضای مخاط دهانه رحم را تغییر می دهد و
    جهت جلوگیری از لانه گزيني تخمک بارور شده، فضای درون رحم را تغییر می‌دهد.
    در جلوگیری از بارداری تزريق پروژسترون بسیار موثر می‌باشد، چرا که نياز به تلاش کمي از سوي زن براي جلوگيري از بارداری دارد و به راحتی انجام پذیر است (هر سه ماه يکبار يک تزريق توسط پزشک انجام می‌شود).

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    چند وقت پیش خانمم در پریودش تاخیر داشت و پزشک 2 عدد امپول تجویز کردن که روشون نوشته یود
    پروژسترون قیمت چندانی هم نداشتن میخواستم بدونم این همون دپوورا هست یا فرق دارن؟

3. Amiralipor نوشته است: سلام
    چند وقت پیش خانمم در پریودش تاخیر داشت و پزشک 2 عدد امپول تجویز کردن که روشون نوشته یود
    <a>پروژسترون</a> قیمت چندانی هم نداشتن میخواستم بدونم این همون دپوورا هست یا فرق دارن؟

با سلام دارویی که پزشک تجویز کردند برای درمان تاخیر پریود دپورا نیست

4. سلام اقای دکتر
    من 5 روز بعد از تموم شدن پریودم نزدیکی بدون دخول داشتم  یعنی روز 25 ام  36 ساعت بعد در دو نوبت قرص ال دی خوردم اما 3 4 روز بود کمر درد و نفخ داشتم 11 روز بعد از نزدیکی ازمایش بار داری دادم 5 رو نشون داد  منفی بود میتونم روش حساب کنم یا امکان داره نشون نداده باشه

5. rogi نوشته است: سلام اقای دکتر
    من 5 روز بعد از تموم شدن پریودم نزدیکی بدون دخول داشتم  یعنی روز 25 ام  36 ساعت بعد در دو نوبت قرص ال دی خوردم اما 3 4 روز بود کمر درد و نفخ داشتم 11 روز بعد از نزدیکی ازمایش بار داری دادم 5 رو نشون داد  منفی بود میتونم روش حساب کنم یا امکان داره نشون نداده باشه

سلام عزیزم

شما رابطه اتون زمان پرخطر نبوده و با مصرف قرص پیشگیری اگر بارداری هم وجود داشته باشه از بین رفته و اون علایم به خاطر عوارض قرص بوده و مطمین ترین روش آزمایش بتا بوده که منفی شده.پس نگران چی هستید؟ خیالت راحته راحت که باردار نیستید

موفق یاشید

6. gogolinaznazi نوشته است:
    rogi نوشته است: سلام اقای دکتر

سلام عزیزم

شما رابطه اتون زمان پرخطر نبوده و با مصرف قرص پیشگیری اگر بارداری هم وجود داشته باشه از بین رفته و اون علایم به خاطر عوارض قرص بوده و مطمین ترین روش آزمایش بتا بوده که منفی شده.پس نگران چی هستید؟ خیالت راحته راحت که باردار نیستید

موفق یاشید

با سلام

بنده نمیدانم شما سیکل قاعدگی را از کجا حساب میکنید که 5روز بعد از تمام شدن قاعدگی 25 ام میشه!!! ولی رابطه بدون دخول و مصرف قرص و نتیجه منفی ازمایش میتونه اطمینان بخش باشه.

7. سلام خدمت دوستان محترم
    من و همسرم نزدیکی داشتیم ایشون باکره هستن بصورتی بود که ایشون لباس زیر داشتن و من نه،و من آلتمو روی آلت ایشون ماساژ میدادم، پیشاب من و ایشون لباس زیر رو خیس کرده بود (این خیس بودن طوری نیست که انگار شسته شده باشه، بین نمناک و خیس) ولی من هنگام ارگاسم رابطه رو قطع کردم، احتمال بارداری هست؟ اگر پیشاب روی بدن بمونه و خشک شه باز هم تاثیر خودشو میذاره؟ اگر تا چند ساعت بعد لباس زیر رو تعویض نکنند ممکنه احتمال بارداری باشه؟
    اگر زیر دوش عمل نزدیکی اتفاق بیافته (همون بصورت ماساژ آلت بدون لباس زیر و قطع رابطه هنگام ارگاسم) چطور؟
    ممنونم

8. با عرض سلام و خسته نباشید
    من چند وقت پیش که نامزدم تازه از پریود پاک شده بود رابطه مشکوک داشتم که از روش اورژانسی استفاده کرد و حدود 6 روز بعد پریود شد که روز پریودش نبود ولی همانند پریود خونریزیش 7 روز طول کشید بعد از پاک شدنش دوباره رابطه مشکوک داشتیم که دوباره از روش اورژانسی استفاده کرد آیا احتمال بارداری وجود داره ؟

9. Meu-R نوشته است: سلام خدمت دوستان محترم
    من و همسرم نزدیکی داشتیم ایشون باکره هستن بصورتی بود که ایشون لباس زیر داشتن و من نه،و من آلتمو روی آلت ایشون ماساژ میدادم، پیشاب من و ایشون لباس زیر رو خیس کرده بود (این خیس بودن طوری نیست که انگار شسته شده باشه، بین نمناک و خیس) ولی من هنگام ارگاسم رابطه رو قطع کردم، احتمال بارداری هست؟ اگر پیشاب روی بدن بمونه و خشک شه باز هم تاثیر خودشو میذاره؟ اگر تا چند ساعت بعد لباس زیر رو تعویض نکنند ممکنه احتمال بارداری باشه؟
    اگر زیر دوش عمل نزدیکی اتفاق بیافته (همون بصورت ماساژ آلت بدون لباس زیر و قطع رابطه هنگام ارگاسم) چطور؟
    ممنونم

سلام

در اولین ارتباطی که فرمودید لباس زیر مانع از وارد شدن اسپرم میشه و به هیچ عنوان بارداری رخ نمیده

در دومین رابطه هم اگر دخولی صورت نگیرد و در واژن تخلیه نشود بارداری رخ نمیدهد

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. ehsanpoor نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من چند وقت پیش که نامزدم تازه از پریود پاک شده بود رابطه مشکوک داشتم که از روش اورژانسی استفاده کرد و حدود 6 روز بعد پریود شد که روز پریودش نبود ولی همانند پریود خونریزیش 7 روز طول کشید بعد از پاک شدنش دوباره رابطه مشکوک داشتیم که دوباره از روش اورژانسی استفاده کرد آیا احتمال بارداری وجود داره ؟

سلام

رابطه شما زمان پرخطر همسرتون نبوده و به گفته ی خودتون از روش اورژانسی استفاده کردید و زود پریود شدنشون به خاطر عوارض قرص بوده
    نگران نباشید و همسرتون باردار نیستن

موفق باشید

11. ehsanpoor نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید

سلام دوست عزیز
    روش اورژانسی که استفاده شده یکی از عوارضش نامنظم شدن یعنی تاخیر یا جلو افتادن پریود میشه روش اورژانسی باید در هر سیکل پریودی یه بار استفاده بشه ولی حالا که استفاده کردین اشکال نداره هر چند این کار صحیح نیست و احتمال بارداری با توجه به توضیحات شما و اینکه  دوره تخمک گذاری هم نبوده خیلی کمه و جای نگرانی نیست ولی تاکید میکنم در ماه دو بار استفاده نکنید
    برای اطمینان هم هفت الی ده روز دیگه میتونه آزمایش بارداری بدن هر چند جای نگرانی نداره

12. Meu-R نوشته است:

ممنونم

با سلام

دوست عزیز توجه داشته باشید که هر رابطه ای در زمان های تخمک گذاری خطرناک میباشد لذا اگر قصد شما بازدارندگی است حتی الامکان ایام خطرناک هیچگونه نزدیکی نداشته باشید.

13. ehsanpoor نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید

با سلام

رابطه مشکوک دیگه چیه؟؟؟؟ البته با توجه به اینکه رابطه مشکوک! بعد از دوره پریود بوده میتونه ایام پرخطر باشه ولی اگر روش اورژانسی درست استفاده بشه روش مطمئنی است.

14. باسلام
    با توجه به قوانین و تمهیدات سایت که نشان از افق دید بالای دست اندر کاران این سایت مفید و باارزش میباشد

دوستان کم لطفی می نمایند و بدون در نظر گرفتن این تمهیدات که اساسا برای اموزش صحیح کاربران در نظر گرفته شده اقدام به طرح سوال تکراری می نمایند که خود نشان از ان دارد که بعضا گروهی از کاربران هیچ گونه رجوعی به بانک اطلاعاتی ارزشمند سایت ندارند و متاسفانه چیزی که بیشتر به این مشگل دامن میزند پاسخگویی کاربران قدیمی به این گونه سوالات تکراری میباشدکه بنوعی باعث طولانی شدن نوبت سوالات کاربرانی  می شود که پاسخ سوالشان در بانک سایت نیست ویا اگر هست باعث اقناع نمی شود لذا استدعا دارم دوستان چنانچه مقدورشان میباشد پاسخ سوالات تکراری را با اشاره مسیر جواب در بانک سایت که خود کمکی ارزشمند برای اموزش بهتر کاربران میباشد را مد نظر بگیرند  با تشکراز تمامی دوستان

15. سلام من 16مرداد پریود شدم سیکلمم 28روزه روز 25ماه نزدیکی بدون دخول داشتم قبل نزدیکی اب منی تخلیه شده بودش اما تماس فقط تا پیشاب تماس داشتم36 اعن بعد 2تا ال دی خوردم12 ساعت بعدش 2 تا دیگه.5ماه شهریور یعنی 11 روز بعدنزدیکی ازمایش بتا دادم 5بودحالا 12 شهریور پریود شدماما خونریزیم کمه البته برا پریود تمام علام پریود رو داشتم ایا احتمال بارداری هست باتوجه به اینکه پریودم جلو افتاده وخونریزیم وقت دستشوی زیاده تو نوار کمه حالا احتمال بارداری هست؟اگه دکترصادقی جواب بده ممنون میشم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 113 از 132
رفتن به صفحه :    ... 113 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید