شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 112 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. ah1370 نوشته است: ایا راهی وجود داره که بعد از 9 روز از رابطه جلوگیری از حاملگی کرد ؟

با سلام
    فکر کنم میتونید با خوردن داروهای گیاهی قاعده آور (مثل آویشن و ... ) اگه باردار شده باشید جنین تشکیل شده را خارج کنید البته تا موعد پریودتون صبر کنید اگه پریود نشدید اونوقت اقدام کنید

2. سلام من احتیاج به راهنمایی فوری دارم من فاصله پریودهام 34 روزه است و در روز 9 و 11 نزدیکی داشتم و امروز 72 ساعت از آن تاریخ گذشته آیا احتمال بارداریم هست لطفا اگر احتمال بارداری زیاد است برای جلوگیری راهنماییم کنید با تشکر

3. سلام شمادرباره  تخلیه منی چیزی نگفتین ایاداخل واژن انجام شده راجب نزدیکیتون دقیقترتوضیح بدین

4. taraneh34 نوشته است: سلام من احتیاج به راهنمایی فوری دارم من فاصله پریودهام 34 روزه است و در روز 9 و 11 نزدیکی داشتم و امروز 72 ساعت از آن تاریخ گذشته آیا احتمال بارداریم هست لطفا اگر احتمال بارداری زیاد است برای جلوگیری راهنماییم کنید با تشکر

سلام
    بهر حال  هر چیزی ممکنه و میتونین از روش اورزانسی استفاده کنید. و درصورت تاخیر پریودی هم گراوین کیس و تست  بتا بدین مهم نیست نگران نباشین
    موفق باشید

5. [quote="taraneh34"]سلام من احتیاج به راهنمایی فوری دارم من فاصله پریودهام 34 روزه است و در روز 9 و 11 نزدیکی داشتم و امروز 72 ساعت از آن تاریخ گذشته آیا احتمال بارداریم هست لطفا اگر احتمال بارداری زیاد است برای جلوگیری راهنماییم کنید با تشکر[/quote]

با سلام

با توضیحاتی که شما نفرمودید نمیشه چیز دقیقی استنباط کرد استفاده از روش اورژنسی کم فایده خواهد بود ولی در کل اگر منی داخل مهبل تخلیه شده باشه امکان بارداری است اگر رابطه سطحی بوده فکر نکنم اتفاقی بیافتد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    فرض میکنیم که بارداری صورت گرفته اگر امپول
    پروژسترون رو دکتر تجویز کنه بارداری منتفی میشه؟

7. Amiralipor نوشته است: سلام
    <a>پروژسترون</a> رو دکتر تجویز کنه بارداری منتفی میشه؟

یعنی چی بارداری منتفی میشه؟؟؟این هورمون بیشتر برای جلوگیری از حاملگی تزریق میشه نه برای منتفی کردن باردای بعد از تخمک گذاری.

8. Amiralipor نوشته است: سلام
    <a>پروژسترون</a> رو دکتر تجویز کنه بارداری منتفی میشه؟

با سلام برای این به خانمی که پریودش عقب افتاده وباردار نیست پروژسترون می دهند که بافت اندومتری که به واسطه استروژن در حال افزایش است جلویش را بگیرند واز عواقب بعدی جلوگیری کنند وما حتی در خانم های باردار برای حفظ بارداری پروژسترون می دهیم.

9. یعنی امکان داره تو ی ماه اول اگه جنینی باشه بیافته؟

10. Amiralipor نوشته است: یعنی امکان داره تو ی ماه اول اگه جنینی باشه بیافته؟

با سلام

این که شما میفرمائید مصداق داروی سقط جنین میشود و تا بحال بنده نشنیدم باعث افتادن جنین بشود.

11. راهی هست که بشه در ماه های اول جنین رو انداخت؟

12. Amiralipor نوشته است: راهی هست که بشه در ماه های اول جنین رو انداخت؟

با سلام

فکر میکنم تنها راهش طریقه غیر قانونی انداختن جنین باشد ضمن اینکه این کار شایسته ای نیست.

13. سلام
    شما گفتید
    پروژسترون رو برای جلوگیری از بارداری میزنند.میخواستم بدونم طریقه مصرفش چگونس
    همسر من 2ماه پیش 2تا ردن تا چند وقت جلوگیری میکنه؟؟

14. سلام
    شما گفتید
    پروژسترون رو برای جلوگیری از بارداری میزنند.میخواستم بدونم طریقه مصرفش چگونس

15. Amiralipor نوشته است: سلام
    شما گفتید
    <a>پروژسترون</a> رو برای جلوگیری از بارداری میزنند.میخواستم بدونم طریقه مصرفش چگونس

با سلام  پروژسترون داروی ضد بارداری وجلوگیری نیست .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 112 از 132
رفتن به صفحه :    ... 112 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید