شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشح از پستان و پریود نامنظم

1. nafas4444 نوشته است: سلام خسته نباشید...

من 19سالمه و قبلا همیشه سر موعد پریودمیشدم یعنی 25 هرماه . اما الان تقریبا چهارماه که بهم ریخته یعنی یه بار19ام شدم - یه بار16 ام - یه بار11 والانم که 6 ام شدم دلیلش چی میتونه باشه؟اینم بگم من بهمن ماه سال گذشته رابطه ی جنسی داشتم ولی بکارتمو از دست ندادم فقط یه نزدیکی ساده-سادگیشم تواین خلاصه میشه که دوبار تحریک شد و میترسم حامله بشم یعنی هنوزم که هنوزه بعد این همه مدت ترس اینودارم که حامله بشم البته بعدش اومدم چهار روز پشت سر هم قرص انداختم بعدشم که چندماه منظم پریودشدم نمیدونم طرح این سوال اینجادرسته یانه ولی خواهش میکنم یه جواب قطعی بهم بدید...
    بعد اونروز اصلا رابطه نداشتم - ایا احتمال اینکه حامله بشم هست؟دلیل نامنظم شدن پریودم چی میتونه باشه؟دکترم نمیتونم برم چون میترسم خواهش میکنم راهنماییم کنید ماه هاست با استرس زندگی میکنم

با سلام
    اگه چند روز بعد از رابطه پریود شدید این یعنی عدم بارداری حالا چه برسه به اینکه چند دوره پریود شدید !! پس استرس شما کاملا بیهوده است
    نامنظم شدن پریود شما هم به دلیل قرص هایی است که مصرف کردید چون این قرص ها هورمونیه و باعث برهم خوردن هورمونهای بدنتون شده و هم به دلیل داشتن استرس
    درضمن داشتن بکارت مانعی برای بارداری نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید