شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نقاط سیاه روی بینی من

1. دوستان خوبم سلام
    اطراف بینیام نقاط سیاهی وجود دارد باکمی فشار دادن ماده سفید حالت چربی جامد خارج می شود خواهش میکنم کمکم کنید.با سپاس

2. سلام لفطا روی جوشها را فشار ندهید در غیر اینصورت جاش باقی می مانه

3. سلام دوست عزیز
    من هم این مشکل رو دارم دکتر رفتم گفت پوست شما چرب هست به خاطر همین جوش میزنید شماهم اگرپوست چربی دارید مشکل میتونه این باشه

4. معمولا کسانی که پوست چرب دارند روی صورتشون از این دانه های سیاه وجود داره میتونید برای از بین بردنشون ازروشهای زیر استفاده کنید:
    مقدار كمی عسل گرم شده را روی پوست خود قرار دهید و پس از اینكه دانه های سرسیاه كمی شل شدند، با كمی فشار آنها را به بیرون برانید.
    دو قاشق غذاخوری بلغور جوی دوسر، سه قاشق غذاخوری ماست و یك قاشق غذاخوری آب لیمو و یك قاشق چایخوری روغن زیتون را با یكدیگر مخلوط كنید و آن را روی ناحیه مورد نظر قرار دهید و پس از 7 تا5 دقیقه بشویید.
    مخلوط آبلیمو، روغن بادام و گلیسیرین و قرار دادن آن به مدت 5 دقیقه بر روی پوست، از روش های خلاصی از شر دانه های سرسیاه است.
    قرار دادن پوست خیار به مدت 25 دقیقه بر روی پوست نه تنها دانه های سرسیاه را می تواند پاك  كند، بلكه لكه های پوستی ناشی از آكنه را نیز كمرنگ می كند.
    یك خمیر از دانه های آسیاب شده شنبلیله و آب تهیه كنید و آن را هر شب به مدت5 الی 10 دقیقه روی پوست خود قرار دهید و سپس با آب گرم بشویید.
    دو قاشق چایخوری بی كربنات سدیم را در سه تا چهار فنجان آب جوش بجوشانید و یك حوله تمیز را با آن مرطوب كنید و روی پوست خود قرار دهید. این عمل را پنج تا شش بار در روز تكرار كنید.
    بادام پودر شده را با كمی آب و گلاب مخلوط كرده و روی لكه ها قرار دهید و پس از چند دقیقه با آب ولرم بشویید. 3 قاشق غذاخوری عسل را با یك قاشق مرباخوری دارچین مخلوط كرده و روی پوست قرار دهید.

5. سلام.یکی از دوستان منم از این جوشهای سرسیاه داشت.دکتر بهش گفته بود که وقتی میره حموم روشور رو کف دستش پودر کنه و بماله به جوشها و یه خورده نه با شدت محلشو بسابه با دست و بزاره ۵ دقیقه بمونه بعد با اب بشوره و اروم با ناخن روشون بکشه تا روشور پاک شه و بیاد زیر ناخن و بعد خوب شسته بشه.این کارو کرد موثر بود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید