شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرخاشگری ناشی از ارضا نشدن

1. سلام،به نظر من هیچ خانمی اگه بتونه دریغ نمیکنه.شاید این دوستمون هنوز محرم نیستن یابه هر دلیل منطقی دیگه ای نمیتونن.ولی دوست عزیزم اگه مشکل خاصی نیس باحفظ ارزش خودتون حتما بهشون توجه کنین بقول بچه ها وظیفتونه

2. سلام دوست عزیز  مطمئن باش اگه نتونی با صحبت کردن با نامزدت مشکلتون رو برطرف کنی با قهر  هیچ وقت به نتیجه ی مطلوب نمی رسی. منظورم این نیست که ناز همسرت رو بکشی اما خیلی جدی میتونی باهاش صحبت کنی بدون اینکه از ارزش خودت به عنوان یک خانم چیزی کم بشه و این هم به خاطر  داشته باش که  برای برطرف کردن  نیاز همسرت  هیچ مانعی در مقابلت نبینی...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. PeymanP نوشته است: با سلام
    ببخشید من اینجا سئوالم مطرح می کنم ولی چاره ای نداشتم
    من حدود 1 سال و نیم پیش با یک نفر رابطه جنسی داشتم که محافظت نشده بود ، یکسال از این ماجرا گذشت و من اصلا عین خیالمم نبود تا اینکه بصورت اتفاقی مطالبی در ورد ایدز و علائم اون خوندم که یدفعه ترس عجیبی تمام وجودمو گرفت دو ماه کاملا افسردگی شدید داشتم و تقریبآ خودم داشتم قانع می شدم وکه این بیماریو دارم ، تا اینکه یروز دلو زدم به دریا و رفتم ازمایش دادم حدودآ بعد از 14 ماه از اون رابطه که آزمایش منفی بود ، تو این دو ماه که هر روز استرس داشتم روزی حداقل 5 یا 6 بار حمله عصبی بهم میشد که روحو روانم به هم ریخت . حالا مشکلی که بعد از ازمایش برام پیش اودمده اینکه همون حمله ها وجود داره و از بین نمیره و دائمآ داره به سراقم میاد منتها با پریود کمتر ، همش فکر میکنم ازمایشم اشتباه بوده و ....... الانم بهعد از 2-3 ماه از ازمایش بدنم دائمآ تیر میکشه مخصوصآ دست راستم و گردنم به صورتی که به حد سوزش مرسه این دردها و قتی هم که سرم یک دفعه با چیزی گرم میشه اصلآ درد ندارم به نظر شما من چی کار کنم و اینکه آیا دارویی هست بدون خوابوندن ارام بخش بشه ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین راستی این درد گردنم با توهم علائم این بیماری شروع شده و مثلا تا دیروز اصلآ به زیر بغل سمت راستم اهمیتی نمیدادم ولی یه دفعه با دست زدن و چک کردنش اونجا هم از دیروز درد می کنه .

سلام عزیزم مشکل شما روحی این دردها همش بخاطر فکر و مشغله زیاد مشکلی نداری  فقط دزد هایت از نظر روحی درد دارد من پیشنهاد میکنم شما  پیش مشاوره برید مشکلتون حل میشه انشاا......

4. mitramitra نوشته است: سلام
    من یک مشکل دارم . 5 سال پیش با نامزدم دوست شدم  و یک ساله نامزد. 6 ماه پیش در تهران دانشگاه قبول شد از اون روز مشکلات ما شروع شد.درخواست برای میل جنسی مداوم و از اونجایی که من خودم هم درگیر درسم امکانش نیست  به طوری که این چندماه اخیر پرخاشگر شده در جواب محبتهای من بی  ادبانه برخورد میکنه و کم توجهی. و مدام تاکید میکنه که میل جنسی زندگیش رو از بین برده واز عاشق شدن هیچی عایدش نشده. حتی روانپزشک  هم رفته نتونست با درمان دارو کنترلش کنه. از اول دوستیمون این مشکل رو داشت ولی تا حالا اینطور نبوده این رفتارها و پرخشگریها ازش کاملا بعیدده.میدونم که واقعا مشکلش همینه نمیدونم چطور باید باهاش رفتار کنم تا این بحران رو بگذرونیم . به خاطر درس هر دو الان امکان ازدواج نداریم. من که فعلا روند بی توجهی رو گرفتم برعکس همیشه پیگیرش نمیشم.اس ام اس نمیدم و زنگ نمیزنم. حس میکنم توجه زیاد من باعث این رفتارهاش شده و به خودش اجازه میده بد برخورد کنه . یک جوری حس میکنم به این درک رسیده هر جور باهام رفتار کنه من میمونم.

سلام دوست عزیز
    متاسفانه نیاز جنسی از نظر روانی میتونه انسان رو تحت تاثیر قرار میده وگاهی اوقات به خودارضایی و کارهای دیگه که خوشایند نیست منجرمیشه شما گفتید نامزدتون هست پس نمیتونه مشکلی باشه پس ایشونو دریابید میتونید از روشهایی غیر از دخول همدیگروارضاکنید و لذت ببرید این مسئله محبت و عشق رو بیشتر میکنه پس نگران نباشید اصلا به ایشون بی توجهی نکنید چون این کار مشکل رو بدتر میکند از شمادلسرد خواهند شد ممکنه به سمت دیگری گرایش پیداکند پس به نیازهای جنسی خودتون اهمیت بدید
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید