شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 111 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. kiyana4123 نوشته است: سلام
    من در روزای 11.13.15پریودم آمپولhcgرو زدم.حالا چندتا سوال دارم1. اگه بارداری صورت بگیری علائم بارداری چند روز بعد از بسته شدن نطفه ظاهر میشه؟2.من چند روزیه درد نسبتا شدیدی توی سینه هام احساس میکنم (تقریبا بعد از آمپول) این درد میتونه بخاطر آمپول باشه؟3.می تونه بارداری صورت بگیره اما هیچ علائمی از بارداری در شخص ظاهر نشه؟

با سلام

امیدوارم روزهایی که امپول را تزریق کردید زمان تخمک گزاری بوده باشه علایم بارداری هم فکر میکنم با علایم بارداری معمولی یکی باشد چون این امپول جهت تحریک تخمدان در تخمکگزاری میباشد تفاوت خاصی با سایر حاملگی ها نداره. درد و سوزش سینه از عوارض این امپول میباشد.

2. Aapep نوشته است: سلام دوستان من یه سوال دارم اگه میشه کمک کنین من با دوست دخرتم رابطه داشتم اما محافظت نشده اما کمی بعد از رابطه توی همون روز دوستم 2 تا لونژین خورد که از بارداری جلوگیری کنه اما 1 هفته بعد پریود شد در صورتی که 15 روز پیش هم پریود شده بودش اما یک داستان کوچیکی هست که دوست دختر من ماه قبل سر موقع پریود شد اما رفت مسافرت و دوباره پریود شد که فکر کنم برای اب و هوا بود چون هیچ نزدیکی هم نداشتیم پس این قضیه الان 15 روز از دومین پریودش گزشته بود که تو این ماه جدید دوباره پریود شد به نظر شما احتمال بارداری هستش چون گفتم دقت کن به رنگ پریود گفتش کمی قهوه ای هست به نظر شما باردار هستش ؟

سلام.بارداری در ایشون منتفیه.ولی به خاطر تکرار پریودها بهتر برن دکتر و معاینه بشن تا بفهمن مشکل از کجاست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام به همه دوستان
    من دیروز4/5/92 حدودای ساعت12ظهر با نامزدم رابطه ی محافظت شده  واژِینال داشتم اما وقتی رابطه تموم شد نامزدم فکر میکنن که مایع منی از کاندوم بیرون زده و به واژن من برخورد کرده برای اطمینان حدودای ساعت 5بعداز ظهر 2تا hdخوردم که میبایست ساعت5صبح هم 2تا دیگه میخوردم ولی متاسفانه از ساعت3صبح تا6.30 7 صبح استفراغ مکرر داشتم و نتونستم قرص دومی مجدد مصرف کنم  سوالم اینه احتمال بارداری هست یا خیر من باید8 این ماه پریود بشم خیلی استرس دارم اگه میشه راهنمایی کنید تا 72 ساعت نگذشته مجدد قرص مصرف کنم ولی میترسم باز حالم بد بشه باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن 21ساله هستم  پریودهای تقریبا نا منظمی دارم

4. سلام.اولا که ایشون مطمعن نیستن که مایع منی بیرون ریخته باشه.از نظر من احتمال بارداری نیست و خوردن همون قرصها کافیه ولی اگر خیلی نگرانید تا ۷۲ ساعت نشده سری دوم رو بخورید .برای جلوگیری از تهوع نیم ساعت قبل از خوردن قرصها یه قرص ضد تهوع بخور.

5. hengameh561 نوشته است: سلام.اولا که ایشون مطمعن نیستن که مایع منی بیرون ریخته باشه.از نظر من احتمال بارداری نیست و خوردن همون قرصها کافیه ولی اگر خیلی نگرانید تا ۷۲ ساعت نشده سری دوم رو بخورید .برای جلوگیری از تهوع نیم ساعت قبل از خوردن قرصها یه قرص ضد تهوع بخور.

اخه ایشون متوجه شدن که کاندوم خیسه شک دارن که منی خودشون از کاندوم زده بیرون یا ترشحات خود بنده بوده.من باید 12ساعت بعد از مصرف قرص اول سری دوم رو می خوردم .آیا الان بخورم2تا دیگه تاثیر میذاره یا حتما باید 12ساعت بعدش 2تا دیگه مصرف کنم  اگه میشه کامل راهنمایی کنید وقت تنگه شدیداً
    ممنون

6. والله من توی تنظیم خانواده که امروزم امتحان داشتم و خوندم نوته بود اگر قرص hdباشه همون ۲تا کفایت میکنه.اگر قرصها از خانواده دانازول باشه اید ۲تا خورد و ۱۲ساعت بعد دوباره ۲تا.چون قرص hd قوی هست کافیه به شرطی که تا ۲ساعت بعد از خوردنش استفراغ نکرده باشید.

7. pat_mat161 نوشته است: با سلام به همه دوستان
    من دیروز4/5/92 حدودای ساعت12ظهر با نامزدم رابطه ی محافظت شده  واژِینال داشتم اما وقتی رابطه تموم شد نامزدم فکر میکنن که مایع منی از کاندوم بیرون زده و به واژن من برخورد کرده برای اطمینان حدودای ساعت 5بعداز ظهر 2تا hdخوردم که میبایست ساعت5صبح هم 2تا دیگه میخوردم ولی متاسفانه از ساعت3صبح تا6.30 7 صبح استفراغ مکرر داشتم و نتونستم قرص دومی مجدد مصرف کنم  سوالم اینه احتمال بارداری هست یا خیر من باید8 این ماه پریود بشم خیلی استرس دارم اگه میشه راهنمایی کنید تا 72 ساعت نگذشته مجدد قرص مصرف کنم ولی میترسم باز حالم بد بشه باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    با توجه به اینکه سه روز دیگه باید پریود بشید به احتمال خیلی قوی شما در دوره خطر (دوره تخمک گذاری ) نبودید پس نیازی به استفاده از قرص و روش اورژانسی نبوده و احتمالا استفراغ شما هم به دلیل مصرف قرص بوده
    استرس نداشته باشید تا در موعد مقرر پریود بشید

8. hengameh561 نوشته است: والله من توی تنظیم خانواده که امروزم امتحان داشتم و خوندم نوته بود اگر قرص hdباشه همون ۲تا کفایت میکنه.اگر قرصها از خانواده دانازول باشه اید ۲تا خورد و ۱۲ساعت بعد دوباره ۲تا.چون قرص hd قوی هست کافیه به شرطی که تا ۲ساعت بعد از خوردنش استفراغ نکرده باشید.

یعنی میگی که من خیالم راحت باشه ؟همون 2تا که خوردم کافیه؟وقتی خوردم تا چند ساعت بعدش اصلا استفراغ نکردم و قرص کاملا جذب بدنم شده بود صبح بود که این حالت برام بوجود اومد.پس شما میگی نیازی نیست بخورم الان یکم آروم شدم
    خیلی ازت ممنونم عزیزم.
    مسلما با خوردن این قرص تو پریودمم تاثیر خواهد گذاشت دیگه به تاخیر خواهد افتاد.پس جای نگرانی نیست؟

9. اره کافیه.بله اگر پریودت تاخیرم داشت نگران نباش.در ضمن به قول اقا حسین چون توی تخمک گذاری نبودی جای نگرانی نیست ولی خوب همون قرصها هم که خوردی کافیه.نگران نباش عزیزم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. ایا راهی وجود داره که بعد از 9 روز از رابطه جلوگیری از حاملگی کرد ؟

11. pat_mat161 نوشته است: با سلام به همه دوستان

منم با خوردن قرصای hd و ld حال تهوع شدید پیدا میکردم ولی اگه بتونی قرص اورژانسی که فقط دو تاست از داروخونه بگیرید حالت تهوع نخواهید داشت و مشکلتون حل میشه

12. parva17 نوشته است:
    Aapep نوشته است: سلام دوستان من یه سوال دارم اگه میشه کمک کنین من با دوست دخرتم رابطه داشتم اما محافظت نشده اما کمی بعد از رابطه توی همون روز دوستم 2 تا لونژین خورد که از بارداری جلوگیری کنه اما 1 هفته بعد پریود شد در صورتی که 15 روز پیش هم پریود شده بودش اما یک داستان کوچیکی هست که دوست دختر من ماه قبل سر موقع پریود شد اما رفت مسافرت و دوباره پریود شد که فکر کنم برای اب و هوا بود چون هیچ نزدیکی هم نداشتیم پس این قضیه الان 15 روز از دومین پریودش گزشته بود که تو این ماه جدید دوباره پریود شد به نظر شما احتمال بارداری هستش چون گفتم دقت کن به رنگ پریود گفتش کمی قهوه ای هست به نظر شما باردار هستش ؟

دوست عزیز یک بار پریود شدن = عدم بارداری

بعد از چندین دوره تکرار پریود باز هم نگرات بارداری هستید؟! اگر فکر می کنید غیر طبیعیه میتونید به پزشک مراجعه کنید.مشکل بارداری نیست

به نظرتون مشکوک به لانه گزینی نیست ؟ یا این پریود برای قرص هست ؟

13. A_P_M

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام احتمال اینکه با استفاده از کاندوم یکی باردار بشه چند درصده؟اگه منی وارد بدن زن بشه باید واسه جلوگیری از بارداری چیکار کرد؟

14. A_P_M

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    [quote="ah1370"]ایا راهی وجود داره که بعد از 9 روز از رابطه جلوگیری از حاملگی کرد ؟[/quote]
    سلام جلوگیری فکر نکنم راهی باشه دیر شده اما با تست یه بی بی چک میتونی بفهمی اگه باردار باشی تازوده میتونی راحت بندازیش من دیدم تو فامیل بیست روزش بود سقطش کرد فکر کنم بایه امپول

15. A_P_M نوشته است: سلام احتمال اینکه با استفاده از کاندوم یکی باردار بشه چند درصده؟اگه منی وارد بدن زن بشه باید واسه جلوگیری از بارداری چیکار کرد؟

سلام دوست عزیز
    درحقیقت احتمالش صفره!!!مگر اینکه کاندوم نامرغوب،غیر استاندارد،تاریخ گذشته و یا طرز استفاده اش غلط باشه! و منی از بغلش نشت کنه! اونوقته که میشه راجع به درصد بارداری صحبت کرد!اما اگر موارد بالا رعایت بشه احتمالش تقریباً صفره!
    درمورد اینکه منی وارد واژن شده باشه و بخواد جلوگیری انجام بشه خب میتونید از قرصهای ضد بارداری استفاده کنید راههای دیگه ای هم هست که زیاد قابل اعتماد نیست مثل شستشو و.....
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 111 از 132
رفتن به صفحه :    ... 111 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید