شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 110 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. با سلام خدمت همه عزیزان . مجب.ر شدم پستم رو دوباره بفرستم چون هیچکس پاسخی بهم نداد. ماما هستم و چند روز پیش خانمی مراجعه کردن که هفته هفتم بارداریشون بود و متاسفانه نتونستم جواب سوالشون رو بدم ! میشه شما نظرتون رو بگید ؟
    این خانم حوالی تخمک گذاری ماه تیر دو رابطه جنسی داشتند ! به شرح زیر .
    1- رابطه ای با شریک جنسی اش با کاندوم . ولی اوایل معاشقه از کاندوم استفتده نشده و برای شاید یک دقیقه دخول داشته و از عدم دیافت منی مطمئن ولی از از عدم دریافت پیشاب مطمئن نیست .!
    2- رابطه با همسر شرعی ! آن هم بدون پیشگیری به قصد بارداری . ولی همسر ایشان بیمار هیپوسپازدیازه . و اسپرماتوگرامش نرمال نیست . شرح اسپرماتوگرام رو براتوم مینویسم .
    سوال این خانم در رابطه با پدر جنینشه . چون مصر به سقط جنین میباشد . نمیخوام تصمیم اشتباهی بگیرم و جون یه مخلوق رو من بگیرم . لطفا نظرتون رو بگید
    اینم اسپرماتوگرام شوهرشون :
    volume :1
    ph: 7.5
    all sperm:72
    live sperm:36
    progressive motility: 36
    normal motility: 22
    SSC: 4.5
    SMI: 94
    fast motility:10
    moderate:40
    slow:50

2. soha20ii

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 11مرداد یه رابطه از مقعد داشتم و چون منی با واژنم تماس داشته است از روش اورژانسی استفاده کردم و پریود هم شدم.6 روز با خونریزی و درد شدید.حالا یه کم لگنم و کمی هم دلم درد میکنه.نگران بارداری خارج از رحم هستم.احتمال بارداری با وجود یک با پریود شدنم هست؟ممنون میشم کمکم کنید خیلی استرس دارم.

3. سلام soha20ii . بنظر من جای نگرانی نیست . با توجه به اینکه قرص مصرف کردین و حتی پریود شدین و درد در ناحیه لگن هم میتونه ناشی از رابطه مقعدی باشه که داشتین و در کل پریودی یعنی عدم بارداری.شاد و سلامت باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sorati110 نوشته است: باسلام  من 10 روز پس ازقاعدگی نزدیکی داشتم اما قبلش من ارضا شده بودم بعد که خانومم روی من افتاد خودشو بهم مالید تا ارضا شدولی من ارضا نشدم حدود34 ساعت بعد 2تا قرص ال دی خوردم 12 ساعت بعدشم 2تا دیگه خوردم.الان روز19 سیکلمه یکم درد کمردارم شکمم یکم باد کرده ولی نه به اندازه پریود شدنم مدفوعمم خیلی کم شده.34ساعت بعداز قرص خوردنم دمای بدنم  روز 2یا3 ساعت میره بالا بعد برمیگرده الان 5 روزه دمای بدنم اینجوری شده. سرجای اول ایا من باردارم یا نه؟

با سلام

احتمال بارداری بسیار اندکه اختلالاتی که میفرمائید احتمالا از مصرف قرصها میباشد. تایپیک را هم اشتباه نوشتید(خانومم روی من افتاد).

5. سلام. دوستان
    من 1 مرداد با نامزدم رابطه داشتم (روز بعد از اتمام دوره پریود ماه قبل)دخول انجام نشد و رابطه درحد تماس الت ها با هم بوده.بعدش چون استرس داشتم دو تا قرص اچ دی خوردم و روز درمیون قرص ال دی.بعد از قطعش ب فاصله ی یک هفته پریود شدم.ولی من همیشه پریودم پر از خونریزی و درد بوده ولی این دفعه میزان خون ریزی ب شدت کم شده و دردامم فقط برا روز اول بود.طولشم از 7 روز رسید ب 5.البته حدود یکسال پیش ک قرص ال دی ب تجویز پزشک خوردم میزان خونریزیم کم شد ولی نه دیگه انقد!حالا ب شدت هردومون نگرانیم نکنه من باردار باشم و علت این تغییرات بخاطر قرص هست یا بارداری.
    لطفا راهنماییمون کنید خیلی استرس داریم

6. سلام
    من امروز با خانومم رابطه داشتم حین رابطه جنسی کاندوم پاره شد(good life/love) و من بلافاصله عمل دخول رو قطع کردم و 5دقیقه ی بعد خارج از محیط خطر ارصا شدم ایا احتمال بارداری هست؟
    به دلیل اینکه همسرم ناراحتی قلبی دارن نمیشه از اورژانسی استفاده کرد.

7. Amiralipor نوشته است: سلام
    من امروز با خانومم رابطه داشتم حین رابطه جنسی کاندوم پاره شد(good life/love) و من بلافاصله عمل دخول رو قطع کردم و 5دقیقه ی بعد خارج از محیط خطر ارصا شدم ایا احتمال بارداری هست؟
    به دلیل اینکه همسرم ناراحتی قلبی دارن نمیشه از اورژانسی استفاده کرد.

با سلام

اگه زود رابطه را قطع کردین احتمالش را نمیدم ولی اگر میفرمودید که خانم شما در چه روز از سیکل قاعدگی بوده بهتر میتونستیم راهنمایی کنیم

8. سلام.احتمالش خیلی ضعیفه چون شما بیرون ارضا شدید مشکلی پیش نمیاد.نگران نباشید.چون منی کامل بیرون ریخته شده.

9. ببخشيد من طي يك رابطه سطحي بدون دخول حتي التش به وازنم هم برخورد نداشت فقط اب بيش منيش رو بادست به قسمت بالاي وازنم مالوند و همونجا خشك شد و بعد بلافاصله يك قرص ال دى خوردم و ١٢ساعت بعد يك ق ص باز خيلي نكرانم ايا امكان حاملكي هست الان ٢ هفته كذشته فقط بعضي وقت ها شكم درد ميكنه

10. maryam18ii نوشته است: ببخشيد من طي يك رابطه سطحي بدون دخول حتي التش به وازنم هم برخورد نداشت فقط اب بيش منيش رو بادست به قسمت بالاي وازنم مالوند و همونجا خشك شد و بعد بلافاصله يك قرص ال دى خوردم و ١٢ساعت بعد يك ق ص باز خيلي نكرانم ايا امكان حاملكي هست الان ٢ هفته كذشته فقط بعضي وقت ها شكم درد ميكنه

خیر احتمال بارداری بسیار پایینه. نگرانیو از خودتون دور کنید به زودی پریود خاهید شد

11. saye25saye نوشته است: سلام. دوستان
    من 1 مرداد با نامزدم رابطه داشتم (روز بعد از اتمام دوره پریود ماه قبل)دخول انجام نشد و رابطه درحد تماس الت ها با هم بوده.بعدش چون استرس داشتم دو تا قرص اچ دی خوردم و روز درمیون قرص ال دی.بعد از قطعش ب فاصله ی یک هفته پریود شدم.ولی من همیشه پریودم پر از خونریزی و درد بوده ولی این دفعه میزان خون ریزی ب شدت کم شده و دردامم فقط برا روز اول بود.طولشم از 7 روز رسید ب 5.البته حدود یکسال پیش ک قرص ال دی ب تجویز پزشک خوردم میزان خونریزیم کم شد ولی نه دیگه انقد!حالا ب شدت هردومون نگرانیم نکنه من باردار باشم و علت این تغییرات بخاطر قرص هست یا بارداری.
    لطفا راهنماییمون کنید خیلی استرس داریم

سلام
    دوست عزيز با توجه به مصرف قرص و  واقع شدن پريود احتمال بارداري نيست در ضمن شما در روزهاي پرخطر نبوده ايد دخولي هم انجام نشده است. علائمي هم كه در مورد پريودتان فرموريد بابت مصرف قرص هاست. اگر همينطور استرس و اضطراب داشته باشيد دچار اختلالات در سيكل هاي بعدي مي شويد
    موفق باشيد و نگراني نداشته باشيد

12. nimchemama نوشته است: با سلام خدمت همه عزیزان . مجب.ر شدم پستم رو دوباره بفرستم چون هیچکس پاسخی بهم نداد. ماما هستم و چند روز پیش خانمی مراجعه کردن که هفته هفتم بارداریشون بود و متاسفانه نتونستم جواب سوالشون رو بدم ! میشه شما نظرتون رو بگید ؟
    این خانم حوالی تخمک گذاری ماه تیر دو رابطه جنسی داشتند ! به شرح زیر .
    1- رابطه ای با شریک جنسی اش با کاندوم . ولی اوایل معاشقه از کاندوم استفتده نشده و برای شاید یک دقیقه دخول داشته و از عدم دیافت منی مطمئن ولی از از عدم دریافت پیشاب مطمئن نیست .!
    2- رابطه با همسر شرعی ! آن هم بدون پیشگیری به قصد بارداری . ولی همسر ایشان بیمار هیپوسپازدیازه . و اسپرماتوگرامش نرمال نیست . شرح اسپرماتوگرام رو براتوم مینویسم .
    سوال این خانم در رابطه با پدر جنینشه . چون مصر به سقط جنین میباشد . نمیخوام تصمیم اشتباهی بگیرم و جون یه مخلوق رو من بگیرم . لطفا نظرتون رو بگید
    اینم اسپرماتوگرام شوهرشون :
    volume :1
    ph: 7.5
    all sperm:72
    live sperm:36
    progressive motility: 36
    normal motility: 22
    SSC: 4.5
    SMI: 94
    fast motility:10
    moderate:40
    slow:50

دوست عزيز با سلام خدمتتان عرض كنم حضرتعالي مي بايست سئوال خود را در اين قسمت (لينك ذيل) ارسال فرماييد تا دوستاني كه توانايي پاسخگويي دارند جوابگو  سئوال جنابعالي باشند

http://www.roham.ws/web/ftopict-17587-.html%D8%AA%D9%81%D8%B3%D9%8A%D8%B1+%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%B4  
    موفق باشيد.

13. سلام دوستان من یه سوال دارم اگه میشه کمک کنین من با دوست دخرتم رابطه داشتم اما محافظت نشده اما کمی بعد از رابطه توی همون روز دوستم 2 تا لونژین خورد که از بارداری جلوگیری کنه اما 1 هفته بعد پریود شد در صورتی که 15 روز پیش هم پریود شده بودش اما یک داستان کوچیکی هست که دوست دختر من ماه قبل سر موقع پریود شد اما رفت مسافرت و دوباره پریود شد که فکر کنم برای اب و هوا بود چون هیچ نزدیکی هم نداشتیم پس این قضیه الان 15 روز از دومین پریودش گزشته بود که تو این ماه جدید دوباره پریود شد به نظر شما احتمال بارداری هستش چون گفتم دقت کن به رنگ پریود گفتش کمی قهوه ای هست به نظر شما باردار هستش ؟

14. سلام
    من در روزای 11.13.15پریودم آمپولhcgرو زدم.حالا چندتا سوال دارم1. اگه بارداری صورت بگیری علائم بارداری چند روز بعد از بسته شدن نطفه ظاهر میشه؟2.من چند روزیه درد نسبتا شدیدی توی سینه هام احساس میکنم (تقریبا بعد از آمپول) این درد میتونه بخاطر آمپول باشه؟3.می تونه بارداری صورت بگیره اما هیچ علائمی از بارداری در شخص ظاهر نشه؟

15. Aapep نوشته است: سلام دوستان من یه سوال دارم اگه میشه کمک کنین من با دوست دخرتم رابطه داشتم اما محافظت نشده اما کمی بعد از رابطه توی همون روز دوستم 2 تا لونژین خورد که از بارداری جلوگیری کنه اما 1 هفته بعد پریود شد در صورتی که 15 روز پیش هم پریود شده بودش اما یک داستان کوچیکی هست که دوست دختر من ماه قبل سر موقع پریود شد اما رفت مسافرت و دوباره پریود شد که فکر کنم برای اب و هوا بود چون هیچ نزدیکی هم نداشتیم پس این قضیه الان 15 روز از دومین پریودش گزشته بود که تو این ماه جدید دوباره پریود شد به نظر شما احتمال بارداری هستش چون گفتم دقت کن به رنگ پریود گفتش کمی قهوه ای هست به نظر شما باردار هستش ؟

دوست عزیز یک بار پریود شدن = عدم بارداری

بعد از چندین دوره تکرار پریود باز هم نگرات بارداری هستید؟! اگر فکر می کنید غیر طبیعیه میتونید به پزشک مراجعه کنید.مشکل بارداری نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 110 از 132
رفتن به صفحه :    ... 110 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید