شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی بعدازپریود

1. lorena

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که بتونم سوالموبپرسم یعنی نمی تونستم پست جدیدارسال کنم امیدوارم پست ارسالیم حذف نشه!!
    من همیشه پریودمنظم داشتم واینکه بعدهفت روزپریودم تموم میشدالان سه ماهه بیشتراز10روزطول میکشه واین منو خیلی اذیت میکنه باتوجه به اینکه سابقه ی خودارضاییم دارم میتونه به این ربط داشته باشه؟!یامشکل ازچیه پیشاپیش ممنون ازپاسخگوییتون

2. lorena نوشته است: باسلام هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که بتونم سوالموبپرسم یعنی نمی تونستم پست جدیدارسال کنم امیدوارم پست ارسالیم حذف نشه!!
    من همیشه پریودمنظم داشتم واینکه بعدهفت روزپریودم تموم میشدالان سه ماهه بیشتراز10روزطول میکشه واین منو خیلی اذیت میکنه باتوجه به اینکه سابقه ی خودارضاییم دارم میتونه به این ربط داشته باشه؟!یامشکل ازچیه پیشاپیش ممنون ازپاسخگوییتون

سلام دوست گرامی
    خب اگر الانم پریودتون منظمه و فقط طول مدتش تغییر کرده باید بگم من شنیدم در بانوان تغییر به این اندازه(چندروز نه بیشتر) در این دوران طبیعیه و مشکلی هم نداره! معذالک این سئوال شما بستگی داره که این عمل رو(خودارضائی) در چه هنگام انجام دادید و یا احیاناً میدید(که توصیه میکنم ترکش کنید) اگر مثلاً انتهای سیکلتون باشه همون روزهایکه اغلب به لکه بینی انتهایی قاعدگی مشهوره!بدلیل اینکه دیواره رحم تازه تشکیل شده و با عمل خودارضایی ، در زمان اوج تحریک شدن که رحم دچار انقباضات ناشی از اورگاسم میشه!اون دیواره بازم تخریب شده و احتمال این هست که دچار خونریزی بیشتر با مدت زمان طولانی تری بشید اما اگر اینطور نیست باید به متخصصین زنان مراجعه کنید و یک سونو هم از تخمدانهاتون بدید
    در کل اگر پریودتون منظمه و اینکه تنها سه روز به این دوران اضافه شده،بعید بنظر میرسه معضلی وجود داشته باشه!اما بررسی موضوع با مراجعه به متخصصین زنان میتونه شمارو از سلامت دستگاه تناسلیتون آگاه کنه پس توصیه میکنم اینکاررو بکنید و اینو بدونید که با انجامش ، هیچگاه متضرر نخواهید شد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.همون جور که دوستمون گفتن بهتره به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید ممکنه عفونت گرفته باشید.من یه مدت اینجوری بودم که رفتم دکتر و معلوم شد عفونت دارم البته واسه من روزهای لکه بینیم بیشتر بود.

4. سلام دوست عزیز
    نگرانی به خودتون راه ندید چون استرس رو پریود اثر میگذاره خودارضایی تاثیری رو پریود نداره اما بهتره ترکش کنید مدت پریود3تا 10روز طبیعه برا اینکه از نگرانی در بیاید به پزشک مراجعه کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید