شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه مقعدی.. درست یا غلط؟

1. hbs917

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به همه دوستان عزیزم

همون جور که از اسم تاپیک مشخصه در اینجا قراره برسی کنیم که آیا رابطه مقعدی درسته یه غلط البته قرار نیس با نقل قول از فلان منبع حرف بزنیم . در اینجا قراره تجربیات شخصی مورد بحث باشه و دوستانی که رابطه داشتن نظر بدن و بگن که نظرشون چیه دربارش.آیا لذتبخشه؟ مضره؟ اگه مضر بوده چه مضراتی داشته؟ و ایا مایلن بازم این رابطه رو داشته باشن؟خاهشم از دوستان اینه که صراحتا حرفتونو بزنین چون کسانی که تجربشو ندارن گاها با افکار بیمحتوا به خودشون و دیگران آسیب میرسونن چون واقعا نمیدونن که رابطه مقعدی درسته یا غلط؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزيز ربطي به تجربه نداره مضرات رابطه مقعدي  بارها توي همين سايت دربارش صحبت شده اگه از نظر علمي در موردش ميخواين بدونيد. اين سايت هم يك سايت پزشكي هست تجربه شخصي افراد علمي حساب نميشه دوست عزيز

3. سلام.این تاپیک دیگه خیلی تکراری شده.مگه همیشه هرکی هرچیزی رو تجربه کرده باشه میتونه نظر بده؟قبلا خیلی در این مورد بحث شده و دوستان دیگه فکر میکنم مضرات این رابطه رو حفظ باشن حالا یه عده این وسط میخوان همچنان چشمهاشون رو بروی واقعیت ببندند که اونم بحثش جداست و نتایجش هم به خودشون برمیگرده .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام دوست عزیز
    من هم با نظر دوستان کاملا موافقم و این تقریبا ثابت شده برای آقایون لذت بخشه اما برای خانمها خیر و اینکه نیازی نیست تجربه داشته باشیم تا حرفمون مستند باشه از لحاظ پزشکی آسیبهایی که میرسونه رو نمیشه انکار کرد و درستم نیست به خاطر یه لذت و هوس زودگذر به کسی ضربه جسمی و روحی وارد بشه شخصی که اعتیاد شدید داره یا اعتیاد به مثلا مصرف الکل داره یا هر چیز دیگه حتما براش لذت بخشه و وارو ارضا میکنه اما آیا میشه منکر صدمات و آسیبهای روانی و اجتماعی و جسمی بشیم  خواهش میکنم در این رابطه جدی تر به قضیه نگاه کنید و حتی فکر نمیکنم اخلاقی باشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. gershin نوشته است: سلام دوست عزیز
    من هم با نظر دوستان کاملا موافقم و این تقریبا ثابت شده برای آقایون لذت بخشه اما برای خانمها خیر و اینکه نیازی نیست تجربه داشته باشیم تا حرفمون مستند باشه از لحاظ پزشکی آسیبهایی که میرسونه رو نمیشه انکار کرد و درستم نیست به خاطر یه لذت و هوس زودگذر به کسی ضربه جسمی و روحی وارد بشه شخصی که اعتیاد شدید داره یا اعتیاد به مثلا مصرف الکل داره یا هر چیز دیگه حتما براش لذت بخشه و وارو ارضا میکنه اما آیا میشه منکر صدمات و آسیبهای روانی و اجتماعی و جسمی بشیم  خواهش میکنم در این رابطه جدی تر به قضیه نگاه کنید و حتی فکر نمیکنم اخلاقی باشه

سلام
    بنده علاوه بر اینکه حرف شمارو تایید میکنم اینم که ثابت شده هست بگم که تعدادی بیماری هستش که از طریق رابطه مقعدی اقایون رو مبتلا میکنه و تنها ب لذتش بسنده نکنین بیماری و ناراحتی هم براتون(اقایونی کهع این عمل رو انجام میدن)بدنبال داره خانوما هم اصلا اجازه ندن باهاشون همچین کاری صورت بگیره
    (((((ارزش شما خانوم ازین حرفا بیشتره)))))
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام
    دوست عزیز جوانم استدال شما کمی به مکتب شوپنهاور نزدیکتره تا به فرهنگ ایرانی.   درسته  هدف وسیله رو توجیح میکنه ولی گاهی هدف انچنان خرد وناچیز میشه برای رسیدن به مطلوب ناچاری از وسایلی استفاده کنی که بشدت مشمیًز کننده میشه چون با ادبیات کوچه بازار استدلال کردید ناچاراً از همین روش پاسخگو میشم نمی دونم تا حالا خبری از کلید پارتی شنیدید یا نه برایت تا زگی داره وقتی انسانها پیرو مکتب لذت میشن وتابوها رو به هیچ می انگارن کار بجایی میرسه که دوزشون میره بالا دیگه اینگونه فانتزی ها هم ارضاشون نمیکنه و چون خلاقیتی نداشتن ویا خودشونو برای یک زندگی متعارف ومنطقی صیقل ندادن ناچاراً دست به تقلید میزنن و اکثرا این تقلیدها بدلیل همون اک بودن بخش خلاقیت مغز انتخابی بشدت ازاردهنده میشه که یکیش همین کلید پارتی هست عده ای با راه انداختن مجالس شبانه و زدن ماسکهای پارچه ای بعد از عیش نوش فراوان در انتها یکی از دسته کلیدهای داخل ظرف رو چشم بسته برمی دارن که با این ترفند که دیگه باید گفت اخر تعطیلی خرد میتونه باشه همسر وخونه خودشونو برای یک شب با هم معاوضه میکنن و خوشحالند که با چهره پنهان به این لذت رسیده اند لذا موکدا عرض میکنم به تمامی عزیزان که بنوعی باری به هر جهت از کنار اینگونه مقوله ها می گذرند خطایی بزرگ رو نادیده میگیرند و همچنین رجا واثق دارم  مردانی که بی بند باریهای جنسی قبل از ازدواج رو تجربه کردند
    شرکای خطرناکی برای همسرانشان خواهند بود وجز اولین شرکت کنندگان این پارتی های شبانه حال دوستان خود دانند چون  حداقل حق هر فردی انتخاب اهداف و مسیر اینده اش به دست خودش میباشد
    در ضمن در پاسخ دوست عزیزی که فرمودند شاید این کار برای مردان لذت بخش باشد عرض کنم که اصلا اینگونه نیست کلمه مرد ویا هر عبارتی که این مفهوم را در ذهن تداعی کند بسیار بزرگتر و رفیع تر از اینگونه نیازهاست بقولی مزاحی هم کرده باشم اگر دقت کنید کلمه مرد دهان رو پر میکنه دور باد از مردان چنین اتهامی که حتی فکرش هم زیبا نیست وباز هم بر اهنگ مزاح حیف نیست که انسان گلخونه رو در اغوش داشته باشه و خودشو با ه ه ه خونه ارضا کنه
    در انتها هم خدمت شما عرض کنم همه افرادی که تا به حال یًبوست داشته اند میتونند در این پستی که شما گذاشتید اظهار نظر کنند لازم نیست که حتما فاعل یا مفعول بوده باشند لذا توصیه میکنم با تشخیص نه چندان دقیقی که دارید ادرس کوچه غلط ندهید خوشحال نباشید که خود بگو. یید خود بخندید و احساس اینو داشته باشید که عجب مرد هنرمندید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  7. با سلام

من نمیدانم این مطلب که چندین هزار بار بحث شده کی تمام میشه قرار نیست هر کس تجربه این کار را داره بتونه نظر بده مگر همه متخصصان و پزشکانی که از مضرات این مساله حرف میزنن تجربه این کار را داشتن که نظر میدن تازه بعضی ها که ادعای 11سال تجربه این کار را دارن الان یادشون افتاده این کار درسته یا غلط جالبه!!!! بهر حال دوستانی که از مضرات این کار خبر دارن وظیفشونه اطلاع رسانی کنن هر کسی مسئول اعمال خودشه ولی اگر کسی دانسته این کار را بکنه مخصوصا(مفعول)ضرر زیادی به جسم خود وارد خواهد کرد هر چقدر هم حرفه ای این عمل انجام بشه تاثیر درازمدت آن غیر قابل انکار خواهد بود.

8. سلام دوستان
    همه دوستان نظرات خوبی دادن اما متاسفانه بخاطر فرهنگ ما ایرانیا که دختر باید باکره باشه و .... این عمل جنسی زیادشده نه تنها مردا که مسلما لذت میبرن خانومها هم تن به این عمل میدن  ومخالفتی ندارن این عمل مشکلات زیادی برای دو طرف ایجاد میکنه و اصلا مورد تایید نیست

9. این مسئله تکراری و بحث در این مورد با استدلالهای علمی و معایب آن بارها گفته شده است.

اگر کسی هم این رابطه را داشته دلیلی ندارد مطلب صحیحی بگه و این قضیه و مضرات آن بارها

بیان شده است.

به نظر من عزیزانی که خیلی روی این مسئله تاکید دارند نمیخوان قبول کنند که این مسئله

مشکل ساز است و کار خوبی نیست!

اندر احوالات دیدن فیلمهای پورنو و فقط جنس مخالف را فقط فقط برای لذت بخشی خود خواستن

از دلایل علاقه به رابطه جنسی معقدی است. در حالی که اگر همسر خود را فقط برای رابطه جنسی نخواهید

حاضر به این کار نخواهید شد!

دوستان عزیزم به خدا زن موجودی است که میتواندبه مرد آرامش و لذت زندگی و نشاط بده .

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید