شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان جوش های چرکی صورت و رفع جای آن ها

1. سلام دوست عزيز به نظر من شمع رو امتحان نكن چون پوست من هم حساسه و چندبارشمع انداختم و صورتم خيلي جوش زد...بنظرمن پوستت اگه حساسه ازشمع استفاده نكن و منم شنيدم حجامت پشت گوش باعث بهترشدن جوش ها ميگردد.

2. سلام توضیحاتی که شما دادید به نظر میاد خیلی وسواس به خرج میدید به نظر من هرگز به این شکلی که میگید پرده پاره نمیشه شما میتونستید با کمی صبر بعد از پریودیتون از راه واژن به جواب بهتری  برسید

3. mahtabaji نوشته است: مرسی gershin عزیز،همونطورکه گفتم من2ماهی دیگه بند ننداختم،ولی جوشام خوب نشد یعنی میشه این حساسیت ایجاد شده وجوشا دائمی باشه ودیگه خوب نشه؟؟؟؟؟؟؟دیروز یکی از دوستام گفت اگه پشت گوشاتو با تیغ بزنی به خاطرخونی که میاد،جوشات خوب میشه منم رفتم پیش یه خانم مسن واین کارو برام انجام داد البته خیلی ترسیدم وهمون جا میخواستم فرار کنم   حالا میخوام ببینم آیاخون دادن وحجامت تاثیری داره؟؟؟؟؟یه سوال دیگه بند انداختن برا پوستای حساس بهتره یا اصلاح با شمع؟؟؟؟؟؟؟بازم ممنون

سلام عزیزم
    نگرانیتون عزیزم بی مورده این جوشها ممکنه بیشتر هم طول بکشه به خاطر فعال شدن غذ چربی پوست صورت شما اگه یه کم بیشتر رعایت کنید و با محلول اریترومایسین صورتتونو ضدعفونی کنید خیلی براتون.خوبه
    برای پوست های حساس به نظر خودم و با توجه به تجربه خودم بند انداختن بهتراز شمع هستش ولیاگه قبل بند انداختن از ماسکهای گیاهی مثل نعناع و خیار یا ماسکهای دیگه استفاده کنید و همچنین بعد بند انداختن ماسک بزنی مشکلی برای پوست صورتتون ایجاد نمیشه و اینکه حجامت خوبه یا نه عزیزم حجامت که تاثیر داره اما.نه در جوشهای کم و در حد معمول خیلی بهش حساسیت نشون نده

4. mahtabaji نوشته است: مرسی gershin عزیز،همونطورکه گفتم من2ماهی دیگه بند ننداختم،ولی جوشام خوب نشد یعنی میشه این حساسیت ایجاد شده وجوشا دائمی باشه ودیگه خوب نشه؟؟؟؟؟؟؟دیروز یکی از دوستام گفت اگه پشت گوشاتو با تیغ بزنی به خاطرخونی که میاد،جوشات خوب میشه منم رفتم پیش یه خانم مسن واین کارو برام انجام داد البته خیلی ترسیدم وهمون جا میخواستم فرار کنم   حالا میخوام ببینم آیاخون دادن وحجامت تاثیری داره؟؟؟؟؟یه سوال دیگه بند انداختن برا پوستای حساس بهتره یا اصلاح با شمع؟؟؟؟؟؟؟بازم ممنون

سلام عزیزم
    نگرانیتون عزیزم بی مورده این جوشها ممکنه بیشتر هم طول بکشه به خاطر فعال شدن غذ چربی پوست صورت شما اگه یه کم بیشتر رعایت کنید و با محلول اریترومایسین صورتتونو ضدعفونی کنید خیلی براتون.خوبه
    برای پوست های حساس به نظر خودم و با توجه به تجربه خودم بند انداختن بهتراز شمع هستش ولیاگه قبل بند انداختن از ماسکهای گیاهی مثل نعناع و خیار یا ماسکهای دیگه استفاده کنید و همچنین بعد بند انداختن ماسک بزنی مشکلی برای پوست صورتتون ایجاد نمیشه و اینکه حجامت خوبه یا نه عزیزم حجامت که تاثیر داره اما.نه در جوشهای کم و در حد معمول خیلی بهش حساسیت نشون نده

5. mahtabaji نوشته است: مرسی gershin عزیز،همونطورکه گفتم من2ماهی دیگه بند ننداختم،ولی جوشام خوب نشد یعنی میشه این حساسیت ایجاد شده وجوشا دائمی باشه ودیگه خوب نشه؟؟؟؟؟؟؟دیروز یکی از دوستام گفت اگه پشت گوشاتو با تیغ بزنی به خاطرخونی که میاد،جوشات خوب میشه منم رفتم پیش یه خانم مسن واین کارو برام انجام داد البته خیلی ترسیدم وهمون جا میخواستم فرار کنم   حالا میخوام ببینم آیاخون دادن وحجامت تاثیری داره؟؟؟؟؟یه سوال دیگه بند انداختن برا پوستای حساس بهتره یا اصلاح با شمع؟؟؟؟؟؟؟بازم ممنون

سلام عزیزم

6. سلام مهتاب جان. انشالله که مشکلتون حل بشه . من هم پوستم خیلی حساسه واسه همین از شمع اصلا نمیتونم استفاده کنم و باعث سوختگی میشه . و خواهرم پوستش  جوش میزنه بخاطر چرب بودن پوستش ( حدود24 سالشه ) و اگه غذاهای چرب مثل تخمه آفتابگردون بخوره جوشهاش زیادتر میشه و هر نوع وسایل اصلاح که استفاده کنه صورتش جوش میزنه و گاهی حتی در حالت عادی هم جوش میزنه و یه مدتیه که از لیمو ترش تازه استفاده میکنه و یه تکه از لیمو رو روی پوست صورتش میماله و حدود یه ربع میزاره و بعد با آب می شوره و الان تقریبا نزدیک به یکماهه هم صورتش کمتر جوش میزنه و هم جای خیلی از جوشهای صورتش تقریبا محو شده . و دیگه زیاد به جوش های صورتش دست نمیزنه البته بیشتر درنواحی گونه هاش جوش میزنه. انشالله که واسه شما هم مفید باشه.

7. سلام منم از موقعی که صورتم و واسه اولین بار گرفتم صورتم حساسیت نشون داد و دائما در حال رفتن پیش دکتر بودم و دکتر هم  محلول های قوی بهم داد.بهتر شد اما الآن باز دوباره شروع شده دیگه از دست این جوش ها رفتم سراغ ماسک ها اما الآن فکر میکنم از زمانی که از این ماسک ها استفاده کردم صورتم  یکم برنزه شده آیا این ماسک ها تاثیری روی سفیدی پوست داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید