شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روان کننده و ضدعفونی کننده !!!

1. با سلام و وقت بخیر
    درسته که اگه قبل از نزدیکی معاشقه کامل صورت بگیره و زن کامل تحریک بشه مجرای واژن به طور طبیعی ترشحاتی داره که باعث لیز شدن مجرا می شه تا نزدیکی راحت تر صورت بگیره اما اگه این ترشحات کم باشه باعث میشه که نزدیکی برای زن دردناک باشه برای حل این مشکل اکثرا از روان کننده ها مثل لوبریکانت استفاده می کنند
    حالا سوال من اینه که : آیا نوعی ژل یا روان کننده  و یا ترکیب گیاهیی وجود داره که هم خاصیت روان کنندگی داشته باشه و هم به نوعی باعث ضدعفونی شدن آلت تناسلی زن بشه و یا اگه زن دچار عفونت در مجرای واژن باشه باعث رفع عفونت بشه ؟؟؟
    پیشاپیش سپاس !

2. سلام.این زل ها باعث درمان بیماری نمیشن بلکه از بیماری پیشگیری میکنن.اگر همسر شما عفونت داره باید بره دکتر و از طریق پزشک خودشو درمان کنه ولی اگر میخواید التتاتون ضد عفونی بشن و از عفونت جلوگیری بشه بله زل لوبریکانت سیمپلکس خاصیت ضد عفونی کنندگی و روان کنندگی رو داره و من خودم ازش استفاده میکنم و خیلی هم ازش راضی هستم.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید